Strona 2 z 22 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 213

Temat: Cykl AAKG + MONO - teraz masujemy

  1. #11
    Bywalec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger Second ClassWeteran
    Avatar Ninja165
    Dołączył
    26-07-09
    Skąd
    Łódź
    Wiek
    31
    Postów
    498
    SOG
    107
    Otrzymał : 33 SOGi w 29 postach

    Domyślnie

    Ale zarosłes chłopaku :DD

    Napewno bede śledził twoją relacje.
    Wypisuj codziennie co jadłeś i jak z treningiem. Pozdro
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Lordunio
    Dołączył
    13-01-08
    Skąd
    Kraków
    Postów
    497
    SOG
    147
    Otrzymał : 73 SOGi w 48 postach

    Domyślnie

    Ok dzień pierwszy za mną:

    Jedzenie:

    11:00 (długo spałem):D
    Karnityna 10ml

    Śniadanie 11:30
    Omlet z 4 białek + 10ml Oliwy z Oliwek

    13:30
    100g kabanosa + serek wiejski 100g (2g węgli) + 50g ser żółty

    15:30
    150g karczku + 10ml Oliwa z Olwek

    16:00
    Karnityna 10ml
    BCAA 10g

    16:30
    Trening piłka nożna

    18:30
    Żeberko 200g

    19:15
    Siłownia

    20:30
    Tuńczyk 170g
    BCAA 10g

    Przed snem sobie jeszcze wypije 35g Białka Olimpu o będzie. ;)
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Trening:

    Przysiad:
    12x 30kg, 10x 40kg, 10x 40kg, 8x 50kg

    MC:
    12x 30kg, 10x 40kg, 10x 40kg, 8x 50kg

    Podciąganie (oooo tutaj było ciężko, ale zawsze się przy tym męczyłem)
    10, 8, 8, 6

    Pompki na poręczach:
    12, 10, 10, 8

    WL:
    10x 40kg, 10x 40kg, 10x 40kg, 10x 40kg

    Push Press:
    12x 20kg, 10x 30kg, 10x 30kg, 8x 40kg

    Podciąganie sztanki:
    12x 20kg, 10x 25kg, 10x 25kg, 8x 30kg

    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Samopoczucie ogólnie dobre, wręcz lepsze niż zwykle, bo się cieszę, że w końcu zacząłęm. :)
    Na piłce siły całkiem, całkiem, na siłowni zaczęły się schody, dosyć szybko straciłem siły, jednak trening dobiłem do końca.
    Niskie ciężary, bo wszystko robiłem wysokim tempem (naprawdę wysokim), przerwa 30 sekund pomiędzy seriami.
    Siłownia zajęła mi około 50minut, spociłem się przy tym jak świnia. :D

    PS
    Dzięki Bullet za doradzenie mi w kwestii jedzenia, sam bym nie wpadł na pomysł kabanosa i ser żółty. :)
    Dzięki fallen za ogarnięcie mi całego tematu i ułatwienie startu diety. :)
    Ostatnio edytowane przez Lordunio ; 17-05-10 o 20:54
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteran10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Hermann
    Dołączył
    13-09-09
    Skąd
    Polska
    Postów
    1,259
    SOG
    382
    Otrzymał : 514 SOGi w 326 postach

    Domyślnie

    Myslałem że jesteś grubszy ale wymiary nie sa takie przerażające. Gorzej gdybyś był King Kongiem. Dasz rade. Odnośnie Twojej choroby czyli bloku odnogi Hisa
    nie musisz sie tym tak bardzo przejmowac poniewaz właściwie jest to wada której sie nie leczy ale można z nią żyć i nawet czynnie uprawiać sport. Jeżeli wcześniej nie miałeś drętwienia lewej ręki nieoczekiwanych skoków tętna nie martw sie. Niemniej jednak zalecałbym wstrzemiężliwośc w alkoholu o którym wspomniałeś a także zrezygnuj z tych napojów energetycznych. Czytałem o gościu z tym schorzeniem który funkcjonował normalnie do czasu użycia amfetaminy
    połączonej bodajże z alkoholem , ale mam nadziejeże w Twoim przypadku to nie wchodzi w gre. Odnośnie spalaczy, kofeiny i efedryny wstrzymaj sie do konsultacji lekarskiej ponieważ środki te podnosza ciśnienie krwi co może mieć niekorzystny wpływ na Twoje zdrowie. Piszesz że zdiagnozowli Ci to gdy byłes w wieku dorastania a potem wszystko wróciło do normy. Schorzenie to samoistnie nie mija po prostu zyje sie z tym normalnie funkcjonując ale ono zawsze jest. Zrzucenie kilku kilogramów w Twoim przypadku jest doskonałym pomysłem. Odnośnie diety to może pomocna będzie strona [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]- kalorii.pl Możesz tu za układac jadłospis na kazdy dzień , jest wiele produktów podana jest zawartość w nich kalorii, białka i tłuszczu. Przyda Ci sie. Wracając do tych spalaczy to nie jestem ekspertem ale przy tak niewielkiej nadwadze i odrobinie silnej woli którą jak widze masz poradzisz sobie. Jeden dzień masz prawie z głowy a dalej pójdzie łatwiej. Grunt abyś wytrwał w postanowieniu.I jeszca jedna rada na koniec; nie waz sie codziennie.Chwilowe braki postępu w spadku wagi moga destrukcyjnie wpłynąc na Twój zapał i zniechecić Cie.Grunt to wytrwałośc. Mam nadzieje że wytrwasz i osiągniesz zamierzony cel. Pokazuj sie codziennie i raportuj hehe.Pozdrawiam trzymając kciuki.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. Użytkownik Hermann otrzymał za ten post 2 SOGi(-ów) od użytkowników:

    Lordunio (17-05-10), Pusia (17-05-10)

  5. #14
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Lordunio
    Dołączył
    13-01-08
    Skąd
    Kraków
    Postów
    497
    SOG
    147
    Otrzymał : 73 SOGi w 48 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Hermann Zobacz post
    Myslałem że jesteś grubszy ale wymiary nie sa takie przerażające. Gorzej gdybyś był King Kongiem. Dasz rade. Odnośnie Twojej choroby czyli bloku odnogi Hisa
    nie musisz sie tym tak bardzo przejmowac poniewaz właściwie jest to wada której sie nie leczy ale można z nią żyć i nawet czynnie uprawiać sport. Jeżeli wcześniej nie miałeś drętwienia lewej ręki nieoczekiwanych skoków tętna nie martw sie. Niemniej jednak zalecałbym wstrzemiężliwośc w alkoholu o którym wspomniałeś a także zrezygnuj z tych napojów energetycznych. Czytałem o gościu z tym schorzeniem który funkcjonował normalnie do czasu użycia amfetaminy
    połączonej bodajże z alkoholem , ale mam nadziejeże w Twoim przypadku to nie wchodzi w gre. Odnośnie spalaczy, kofeiny i efedryny wstrzymaj sie do konsultacji lekarskiej ponieważ środki te podnosza ciśnienie krwi co może mieć niekorzystny wpływ na Twoje zdrowie. Piszesz że zdiagnozowli Ci to gdy byłes w wieku dorastania a potem wszystko wróciło do normy. Schorzenie to samoistnie nie mija po prostu zyje sie z tym normalnie funkcjonując ale ono zawsze jest. Zrzucenie kilku kilogramów w Twoim przypadku jest doskonałym pomysłem. Odnośnie diety to może pomocna będzie strona [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]- kalorii.pl Możesz tu za układac jadłospis na kazdy dzień , jest wiele produktów podana jest zawartość w nich kalorii, białka i tłuszczu. Przyda Ci sie. Wracając do tych spalaczy to nie jestem ekspertem ale przy tak niewielkiej nadwadze i odrobinie silnej woli którą jak widze masz poradzisz sobie. Jeden dzień masz prawie z głowy a dalej pójdzie łatwiej. Grunt abyś wytrwał w postanowieniu.I jeszca jedna rada na koniec; nie waz sie codziennie.Chwilowe braki postępu w spadku wagi moga destrukcyjnie wpłynąc na Twój zapał i zniechecić Cie.Grunt to wytrwałośc. Mam nadzieje że wytrwasz i osiągniesz zamierzony cel. Pokazuj sie codziennie i raportuj hehe.Pozdrawiam trzymając kciuki.
    Sogacz za motywacje, zainteresowanie i stronkę. ;)
    Nie, nie, blok prawej odnogi pęczka Hissa mi nie minął, chodziło mi o powiększenie lewej komory sercowej która wróciła do normy. :)

    Zobaczę jak mi poleci waga, kofeine kupię, efedryne nawet jak lekarz nie będzie miał nic przeciwko się wstrzymam na razie, zależy od tego jak mi waga poleci. Jak będzie ciężko to pomyślę, jak w miare, to zrezygnuje. :)
    W amfetaminy i takie tam się nie bawie, nie palę, lubię się jedynie napić. Nic mi się po tym nigdy nie działo.

    Co jeszcze mógłbym o sobie powiedzieć?
    Przeszedłem rok temu zabieg ginekomastii, którą miałem od dzieciństwa, zrodziła się z nadwagi jaką miałem w wieku 7-10 lat.

    Dzisiaj wrzuciłem w siebie jeszcze jedną tabletkę witaminek Daily Formula i kaps Tauryny, wypiłem duuużo wody. :)

    Redukować się chce nie tylko ze względu na wakacje, bo jakiś tam zarys mięśni fajnie byłoby mieć, ale jak się ćwiczy siłowo/masowo, to ciężko dostrzec efekty. :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #15
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany10000 punktów doświadczenia
    Avatar Voice666
    Dołączył
    20-10-08
    Skąd
    Ja Cię znam??
    Postów
    2,606
    SOG
    745
    Otrzymał : 677 SOGi w 361 postach

    Domyślnie

    Dużo nie masz do zrzucenia. Interesowałem się ostatnio ketozą dość intensywnie czytając o tej diecie.
    Jestem ciekawy efektów końcowych.
    Opisuj co się dzieje w bani, bo Ja teraz jestem na niskich węglach i miewam koszmary, że Mnie ryż i makaron gania, taki głodnych jestem wieczorami he he :), a ketoza jeszcze bardziej extremalna.

    pozdrawiam.
    Check this out motherbrotha ;)
    http://www.e-gym.pl/forumdisplay.php?38-Testy-od%BFywek
    Dirty mass project
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #16
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    UnIkal bym przetworzonych mies-kabanosy kielbasa chyba ze swojska imasz 100% pewnosci co w srodku.ale najpierw zobacz ileczasu ci zajmie wskoczenie w ketoze....jak beda problemy to kabanosy out:)
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #17
    Doświadczony Osiągnięcia:
    OverdriveWeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar rafio83
    Dołączył
    26-01-10
    Skąd
    Zdolnyśląsk
    Wiek
    40
    Postów
    1,353
    SOG
    118
    Otrzymał : 91 SOGi w 84 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał fallenursus Zobacz post
    UnIkal bym przetworzonych mies-kabanosy kielbasa chyba ze swojska imasz 100% pewnosci co w srodku.ale najpierw zobacz ileczasu ci zajmie wskoczenie w ketoze....jak beda problemy to kabanosy out:)
    Dlaczego zarówno kabanosy jak i każda kiełbasa, zwyczajna,podwawelska,such itd. zawierają śladowe ilości węglowodanów. 0,..
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #18
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Lordunio
    Dołączył
    13-01-08
    Skąd
    Kraków
    Postów
    497
    SOG
    147
    Otrzymał : 73 SOGi w 48 postach

    Domyślnie

    Ok kolejny dzień za mną:

    Jedzenie:

    10:30
    10ml karnityna + 10g BCAA

    11:30
    100g kabanos + 200g serek wiejski

    14:00
    200g serek wiejski

    15:30
    Wołowina szponder 200g + 10ml Oliwa z Oliwek

    17:00
    Wołowina szponder 200g + 10ml Oliwa z Oliwek

    17:30
    10ml Karnityna + 10g BCAA

    20:30
    170g Tuńczyk

    Przed snem:
    35g Biało Olimp
    ---------------------------------------------------------------------
    Trening:

    11:00
    HIIT

    18:00
    Piłka nożna trening 1.5h

    ---------------------------------------------------------------------

    Ogólnie miałem straszne "ssanie" w żołądku podczas wysiłku.
    Z normalnym funkcjonowaniem jest ok, nic mi się nie dzieje.
    Nawet głodny specjalnie nie jestem, jednak coś tam czuje, że się inaczej je. :)
    Mam niesamowitą ochotę na słodkie, ale jakoś przeżyć muszę. :P
    Żaden ryż i makaron mnie we śnie nie gonił. :P

    Właśnie Fallen dlaczego mam odrzucić kabanos?
    Wiem, że skład zapewne zostawia wiele do życzenia, jednak nie znajdują się w nim węglowodany.
    Wszedłem dzisiaj do apteki mówię, że chce "paski do mierzenia ciał ketonowych", a babka mi na to, że nie mają, dziwnie się przy tym na mnie popatrzyła. :|
    Jak się to nazywa dokładnie?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #19
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Rokr91
    Dołączył
    14-01-09
    Skąd
    Południowy wschód Polski :)
    Wiek
    33
    Postów
    977
    SOG
    67
    Otrzymał : 86 SOGi w 65 postach

    Domyślnie

    Też mam 176 cm wzrostu jak Ty, 70 kilo wagi, podobne plecy w stosunku do talii, szersze biodra. Od tyłu jakbym siebie widział. Ale z przodu wyglądasz lepiej, mniejsza oponka.
    Kiedy rano się budzę i z łóżka wychodzę, w swej genialnej głowie mnogie myśli rodzę.
    Wszystkie jednego tematu dotyczą, grafik mego dnia z precyzją wytyczą.
    Płatki i jajka serwuję na śniadanie, cyc z kurczaka – to następne będzie danie.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #20
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteran10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Hermann
    Dołączył
    13-09-09
    Skąd
    Polska
    Postów
    1,259
    SOG
    382
    Otrzymał : 514 SOGi w 326 postach

    Domyślnie

    Paski testowe ciała ketonowe Ck. Jest ich 6 cena ok60zł. Ile kalorii mają razem te posiłki? Ile węgli, tłuszczu i białka? Liczyłeś?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •