Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Temat: Ranking spalaczy tłuszczu

Osiągnięcia:
    Tagger First Class10000 punktów doświadczeniaWeteran
    SOG
    133
    Otrzymał : 170 SOGi w 137 postach

Domyślnie Ranking spalaczy tłuszczu

Ranking najlepszych spalaczy tłuszczu 2013

Na początku słowem wstępu....

Niestety większość tzw. spalaczy na rynku ma znikome działanie, żeby nie napisać żadne. Wszelkie popularne na rynku l-karnityny, chrom, CLA itp. mają bardzo znikome działanie i najczęściej działają na zasadzie placebo (siła sugestii). A już na pewno nie działają w takim stopniu w jakim reklamują je producenci i marketingowcy.

Kolejna część splaczy to imitacja produktu faktycznie spalającego tłuszcz. Tego typu produktu oparte są główne o kofeinę czy inne pobudzacze. Stosując je odczuwamy pobudzenie i wydawać się może, że "coś się dzieje", jednak jest to wyłącznie stymulacja ośrodkowego układu nerwowego, a z faktycznym spalaniem tłuszczu nie ma to nic wspólnego.

W końcu, najmniejsza część suplementów tej kategorii to skuteczne spalacze tłuszczu oparte są o składniki mające potwierdzone naukowo działanie. Zawierają one skuteczne dawki substancji czynnych, które nasilają utlenianie kwasów tłuszczowych, ich transport do mitochondrii gdzie są spalane. Niektóre zawierają składniki stricte spalające tkankę tłuszczową białą (czyli tą najbardziej uporczywą, w okolicy brzucha i bioder), przyspieszają metabolizm poprzez oddziaływanie pozytywnie na tarczycę, jeszcze inne przeciwdziałają ponownemu odkładaniu się tkanki tłuszczowej.

W rankingu najlepszych spalaczy uwzględniono wyselekcjonowane suplementy, najskuteczniejsze obecnie na rynku. Mają one nie tylko optymalny skład, ale także zbierają bardzo dobre opinie i oparte są o składniki o naukowo potwierdzonym działaniu.

Spalacze termogeniczne (są to mocne i szybkie w działaniu spalacze przeznaczone dla osób zdrowych nie mających dolegliwości takich jak m.in. nadciśnienie, arytmia, problemy z tarczycą, nerkami itp.).

1) Thermo Bombs (wersja USA) - spalacz, który przynosi najlepsze efekty pośród wszystkich dostepnych na rynku... po prostu.

2) Liporedux jedyny dermalny spalacz, którego działanie jest na poziomie najlepszych spalaczy w kapsułkach/proszku.

3) ProSupps DNPX II najbardziej radykalny spalacz na rynku, posiadający także bardzo mocne właściwości pobudzające i hamujące łaknienie (nie mylić z trucizną o nazwie DNP o której kiedyś było glośno)

4) Ripped Cocktail najlepszy spalacz w formie proszku na rynku, doskonale zwieksza poziom energii, hamuje łaknienie i nasila spalanie tłuszczu.

5) Fucoxanthin (suplement ukierunkowany na spalanie szczególnie tkanki tłuszczowej z okolic brzucha i bioder)
    Ostatnio edytowane przez Best Body ; 04-07-14 o 10:31
    Podziel się na Facebook

2. Użytkownik Best Body otrzymał za ten post 5 SOGi(-ów) od użytkowników:

arus22 (03-09-10), Dawidhardcore (05-09-10), Fehu (06-09-10), Orson (04-09-10), Pumbas (16-10-10)

Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany10000 punktów doświadczenia
    SOG
    822
    Otrzymał : 694 SOGi w 373 postach

Domyślnie

Spalacze lipotropowe (są to spalacze nie zawierające żadnych stymulantów, pobudzaczy i innych składników, które negatywnie oddziaływałyby na osoby z różnymi dolegliwościami zdrowotnymi, spalacze termogeniczne można w celu maksymalizacji efektów łączyć ze spalaczami lipotropowymi)

1) DS Lean Xtreme

2) BPS DCP 2.0

3) Abliderate Ammo

4) AI Sports Raspberry Ketones

5) AI Sports Green Coffee Bean Extract
    Ostatnio edytowane przez Best Body ; 23-02-14 o 13:31
    Podziel się na Facebook

Osiągnięcia:
    SOG
    133

Domyślnie

Myślę, że teraz ranking wygląda w miarę czytelnie i jest optymalnie rozłożony, zapraszam do opinii.
    Ostatnio edytowane przez Best Body ; 07-06-13 o 23:38
    Podstawą wszelkich zmian jest ciężka praca. Odżywki i suplementy natomiast pozwalają maksymalizować efekty tej pracy.
    Najskuteczniejsze spalacze tłuszczu na rynku.
    Podziel się na Facebook

EkspertEkspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran25000 punktów doświadczenia
    SOG
    616
    Otrzymał : 553 SOGi w 348 postach

Domyślnie

Stosowałem Thermadex (wersja z johimbiną, nie ta słaba nowa) i jak dla mnie od paru lat numer jeden. Zawsze na redukcji sięgam po ten spalacz i nic innego nie jest mi potrzebne. Oceniam 11/10
    Ostatnio edytowane przez Best Body ; 23-02-14 o 14:34
    Powrót 05/08/2009

Nie obecny do odwołania.
    Podziel się na Facebook

6. Użytkownik Fehu otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

Best Body (06-09-10)

Amator Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    SOG
    56
    Otrzymał : 66 SOGi w 61 postach

Domyślnie

Alri Venom Hyperdrive w starej mocnej wersji z rauwolscine to jeden z lepszych produktów obecnie na rynku także jeśli dobrze się przyłożysz do treningu i diety efekty na pewno będą.
    Zjadłem jedno opakowanie tego suplementu i byłem bardzo zadowolony. Energia na plus i więcej powera podczas aerobów.

Tani może nie jest ale lepiej zainwestować w coś dobrego a nie kupować jakieś śmieci. Powodzenia w redukcji.
    Ostatnio edytowane przez Best Body ; 23-02-14 o 14:35
    Podziel się na Facebook

Osiągnięcia:
    SOG
    133

Domyślnie

Stara wersja z geranium faktycznie mocno pali tłuszcz, niestety nowa ze zmienionym składem to już nie to samo.
    Ostatnio edytowane przez Best Body ; 07-06-13 o 23:42
    Podstawą wszelkich zmian jest ciężka praca. Odżywki i suplementy natomiast pozwalają maksymalizować efekty tej pracy.
    Podziel się na Facebook

SOG
    616

Domyślnie

Obecnie stosuje Thermadex z Erase Pro i jest to zdecydowanie jeden z najlepszych opcji jakie brałem. Generalnie PNI ma mało produktów w ofercie (podobnie jak Driven Sports), natomiast składowo i w działaniu to pierwsza liga. Łącze obecnie Thermadex z Erase Pro i Lean Extreme i po 2 tygodniach zauważyłem znaczną poprawę definicji i twardość mieśni no i z brzucha spadło 4-5 cm. Zobaczymy jak będzie dalej, stosuję 2x1 kap. dziennie, w dzień treningowy 1 kap rano i 2 kap treningiem. Minusem jest natomiast bardzo duża potliwość na treningu, ale coś za coś.
    Ostatnio edytowane przez Best Body ; 23-02-14 o 14:36
    Powrót 05/08/2009

Nie obecny do odwołania.
    Podziel się na Facebook

10. Użytkownik Fehu otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

Best Body (15-09-10)

Osiągnięcia:
    SOG
    133

Domyślnie

Jak dla mnie PNI Thermadex Pro to znakomity środek. Schudłem ok.7-8kg podczas jednej sesji, bez szczególnej diety, ćwiczenia 3-4 razy w tygodniu, dużo energii. Trzeba uważać na nadmierną potliwość podczas treningu, na ćwiczeniach cardio, potrafi się lać z człowieka. Reszta jest jak najbardziej OK, z dobrą dietą pewnie byłyby jeszcze lepsze efekty.
    Podziel się na Facebook

SOG
    616

Domyślnie

Przed wczoraj skończyłem stosowanie Alri Venom Hyperdrive 3.0+, w porównaniu z innymi wersjami tego spalacza to niebo a ziemia. Działanie znakomite, mocno hamuje łaknienie, energia przez cały dzień i 8kg w miesiąc zrzuciłem, polecam z czystym sumieniem.
    Ostatnio edytowane przez Best Body ; 07-06-13 o 23:54
    Powrót 05/08/2009

Nie obecny do odwołania.
    Podziel się na Facebook

Amator Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    SOG
    56
    Otrzymał : 66 SOGi w 61 postach

Domyślnie

No chłopaki, tyle tego juz wszamaliście, że możecie coś tam naskrobać. Wcale dużo czasu nie stracicie, u mnie najlepiej sprawdził się Black Bombs, natomiast przymierzam się do Eviscerate bo zbiera same super opinie.
    Podziel się na Facebook

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia