Zobacz pełną wersję : Proszę o OPINIE
  
Witam. Czy miał ktoś może styczność z tym specyfikami -  susta 300mg blue dragona - oraz firma EURO MED metka niby kozak ale cena tez wysoka jak za 100 tabletek 10mg. Z góry dziękuje za odpowiedz i zaznaczam ze nie chce tego testowac :). Wole sprawdzone firmy . Jestem ciekaw co specjaliści powiedzą na temat tych firm :)
Blue dragon hehehe chyba wiem od kogo to masz :P
nawet w  tv są  reklamy sosów orientalnych blue dragon logo to samo jak na flakonikach hehehe euro med coś kojarzę ale nie pchał bym się  w to ryzyko że dostaniesz kujawski  w  tych  flaszkach  hehehe
PIURAS86 Ja tego nie mam inie zamierzam brac. Poprostu uslyszalem o tej firmie i tyle.
i dobrze bo po co wbijac sam olej sezamowy hehehe albo jakij z pierdonki hehe tylko sprawdzone dojścia z najlepszym towarem
Stare sprawdzone firmy! , takie moje zdanie.
i masz  racje  ale wiesz jak bywa  nowy towar  niższa cena słabsza jakość no ale co tam  cena niższa i  jadą na  tym a te największe schaby wbijają środki np z 2-3 firm sprawdzone od lat od tych samych dostawców  i nikt nie narzeka bo wiedzą czego mogą sie spodziewać  to takim towarze  jeszcze troche to sie pokażą  Anaboliki  firmy( Wi-Fon)  bo już opcje na  nazwy się skończą heheheheh  mnie zawsze śmieszył napis na etykiecie  LABOLATORIES
Stare sprawdzone firmy! , takie moje zdanie. Tyle , że KOLEGA za te stare sprawdzone firmy trochę zapłacił. Tyle , że on twierdzi jak coś droższe to lepsze . Dobrze znam dila od którego brał towar to sie śmieje z takich baranów .Kolega  za 100 mety ug Euro Med - zapłacił więcej niż za apteczną jelfe. Ja tam wole swojego ATOMA NA NIC NIE ZAMIENIE :)
jak kiedyś będziesz miał okazje  zasmakować z pmp to z butów cię wyrwie  hehehe  zajebista  firma
drozsze nie lepsze i odwrotnie, tak to wlasnie z tym jest bo i w jednym i drugim mozna trafic lipe
tak to jest w  tym interesie  niestety  ani hurtownik magazynier nie wie co jest w środku  ani  nasz przysłowiowy diler lepiej pasuje  dostawca :) bo niby skąd ?
nie raz było ze zaufany człowiek  a dostał wyjebaną  partie  i każdy w szok wjebany ...  no ale cóż ...