PDA

Zobacz pełną wersję : Większe ręce



Bloody Man
16-11-10, 16:19
Witam. Chciałbym się spytać jakie ćwiczenia wykonywać aby ręce nabrały trochę kształtów i byly "wieksze"? I co jeść? Pozdrawiam:)

///M
16-11-10, 16:49
Dział dieta,trening i ew jak powyżej 18 lat dział doping.

Micek185
16-11-10, 17:13
http://tomgast.pl/images_galeria/tluczek.jpg

Bloody Man
16-11-10, 17:51
micek po co nabijasz posty? jak nie umiesz pomóc to nie pisz!! Chodzi mi o to że mam dość chude ręce i chce żeby troche masy nabrały.

Sosna91
16-11-10, 18:03
jak masz chudy kościec to zwiększyć możesz tylko nabierająć masy tłuszczowej bądz mięśniowej. wersje prowadzą do lodowki,
napisz cos wiecej o sobie wiek, staz itp?

Patriot
16-11-10, 19:52
masę robisz w lodówce. po pierwsze
po drugie , przede wszystkim nie przetrenowywać rąk. Skup się na ćwiczeniach wielostawowych, odpuść izolowane. Głównie opieraj się na przysiadach, martwym, wyciskaniach (nie podałem żadnego konkretnego ćwiczenia na ręce, a uwierz że przy diecie będą rosły ;))

Micek185
16-11-10, 21:26
kurwa panowie jak mozna zwiększyc wiekość rąk???????
głupie pytanie głupia odpowiedź.

PucuLeg
16-11-10, 21:54
Patriot dobrze mowisz, ale jak dla mnie to on nic z tego nie rozumie :] Swiezak i tyle, Bloody Man, jaki staz, zetknales sie kiedys z cwiczeniami poza wf? Nie chodzi mi tu o gre w pilke czy tym podobne, chodzi mi o cwiczenia takie jak pompki, podciaganie. Ile masz lat?

RockyBalboa
16-11-10, 22:00
no jak to jak,normalnie uloz trening na biceps triceps i przedramiona (na reszte ciala tez oczywiscie) ale jako priorytet mozesz ustalic sobie lapy,i duuzo jedzenia

Bloody Man
17-11-10, 19:28
PucuLeg dla Twojej informacji to tak styknalem sie z wilema cwiczeniami po za wf i rozumiem o jakich cwiczeniach mowi Patriot. Nie lubie jak mowia:"ten to swiezak nic nie umie" i po co ta gadka? Jeśli jesteś starszy(a tak uważam) to powinieneś tłumaczyć i motywować młodszych od siebie a nie uwarzać sie za kogos lepszego Chodze na silke rok (z przerwami). Mam 16. Ostatnio staram sie jesc wiecej . Jakas tam roznice widac oczywiscie. I micek mozna zwiekszyc. Chodzi mi wlasnie o mase i miesnie.

PucuLeg
17-11-10, 20:02
Nie mialem zamiaru Cie urazic, jesli tak to odebrales to przepraszam. Po prostu myslalem ze mozesz nie zrozumiec o co chodzi z cwiczeniami "wielostawowymi" "izolowanymi" i chcialem zwrocic na to uwage. No i dla Twojej wiadomosci, tak jestem starszy, troche, ale na tym forum nie ma to najmniejszego znaczenia :) Ale wracajac do tematu, skoro rozumiesz to wiedz ze dobrze radzi, cwiczenia ktora najbardziej obcaizaja cialo jak mc przysaidy i wioslo daja niezlego kopa na rosniecie (tak to ujme), wystarczy tylko michy pilnowac. Poza tym te cwiczenia proporcjonalnie zwiekszaja cale cialo, cwicz wszystko, rece z czasem urosna i nie bedzie dysproporcji. Powodzenia ;]



p.s skup sie na jakosci jedzenia a nie jego ilosci, zapraszam do dzialu dieta :)

Micek185
18-11-10, 21:45
konkretnie stary bo po przeczyataniu twojego posta zrozumieałem że chcesz miec większe dłonie(ręce)
a tobie chodzi o ramiona(biceps,triceps,przedramie tak?
konkretnie sformułowane pytania dają lepsze rezultaty:)

jesli o rammiona cxi chodzi:
raz w tyg
krótki solidny trening,po 3cwiczenia na każdy miesnien wystarcza.

Dawidhardcore
18-11-10, 22:05
tak jak Micek gadal wez raz w tygodniu zrob solidny krotki trening po 3 cwiczenia na kazdy miesien jakimis ciezarami dla ciebie dostepnymi,ale zeby przy ostatniej seri bylo ci na prawde trudno:)

Patriot
18-11-10, 22:43
wcale to nie musi być oklepane 3serie 3 ćwiczenia, a jeśli właśnie tak robił i na niego to nie działało? :)

pokaż jakim planem na ręce wcześniej leciałeś

Dawidhardcore
18-11-10, 22:57
wcale to nie musi być oklepane 3serie 3 ćwiczenia, a jeśli właśnie tak robił i na niego to nie działało? :)

pokaż jakim planem na ręce wcześniej leciałeś

krotki Solidny czytaj co micek pisze, a nie przyjsc wyklepac 3 cwiczenia na byle jak i wyjsc...

Micek185
19-11-10, 00:18
wcale to nie musi być oklepane 3serie 3 ćwiczenia, a jeśli właśnie tak robił i na niego to nie działało? :)

pokaż jakim planem na ręce wcześniej leciałeś

to pierdolnij na łapy 5cwiczen 5serii i pochwal sie rezultatami.
zasada jest prosta.
trening ma byc krótki solidny a regeneracja długa i błoga.
msa to tylko podstawy cięzkie sztangi i hantle jak bedziesz miał odpowiednią mase to bedziesz mógł kształtować mięśnie.

Patriot
19-11-10, 12:56
toż czytam, ludzie dajcie spokój z tymi 3serie 3ćiczenia przecież tak było napisane
a jeśli on wcześniej tak robił że i tric i bic 3serie 3ćw raz w tygodniu i nie dawało mu to rezultatów? to co pomoc ma być taka żeby znowu robił to samo?
na mnie te "3serie 3ćwiczenia raz w tygodniu, krótki trening" to mogę to sobie wsadzić gdzieś :) robiłem i wiem i tyle. 3miechy temu przez miesiąc ręce robiłem raz na dwa tygodnie 2ćw 2 serie i urosły ;o

D3
19-11-10, 13:30
Jaki masz staż na siłowni, jeśli jest w ogóle jakiś staż? Zamieść parę informacji o sobie z ankiety to pomyślimy.

Bloody Man
19-11-10, 17:20
Tak Micek chodzi mi o bica trica itd:) Narg gdybyś przeczytał strone pierwszą wiedziałbyś, że ćwicze 1 rok(z przerwami). A ćwiczenia to jakie np.? Na bica to unoszenie sztangi? na przemian unoszenie hantli młotkowym? A na trica to np. wyciskanie hantli zza głowy i prostowanie ramion na wyciągu?

Micek185
19-11-10, 17:49
Blood napisz mi tu jak wyglądały twoje 3 ostatnie treningi na łapy
jakie cwiczenia,ileserii jakim cięzrem,jakie masz maksy na dane cwiczenie,czy konczysz cwiczenie załamaniem mięśniowym.
do dzieła.

skaaater
20-11-10, 19:09
Ja na bica robie 3 cwiczenia po 3 serie raz, a czasem dwa razy w tyg. i NIC nie idzie.

Patriot... myślisz, że jak zrobie tak jak Ty [mniej cwiczeń i rzadsze treningi] to pójdzie ?
Jakim cięzarem ćwiczyłeś ?

Patriot
20-11-10, 19:56
napisz jak wyglądały twoje ostatnie treningi rąk, jaka częstotliwość np ile razy je robiłeś w listopadzie chociażby
to czy pójdzie to nie wiem, u mnie trening jest oparty o ćwiczenia wielostawowe gdzie ćwiczy się całe ciało, więc możesz spróbować jakiegoś FBW na przykład
a takie podstawowe pytanie, masz dietę ? bo jeśli nie to nie urosną nigdy :) no bo i z czego?

skaaater
20-11-10, 20:10
hantle uchwyt zwykły - 3 serie
................ młotkowy - 3 serie
hantle w podporze o kolano - 3 serie

W listopadzie akurat raz na tydzień ćwiczyłem.
Diety jako takiej nie mam... ale wpierniczam wszystko, nawet gdy nie czuje głodu.
Po przyjsciu ze szkoly zawsze jem jajecznice/ ryż/ coś na mleko + serki typu wiejski +miod + oliwa + wszystko co się da.

Myślę, że to nie w diecie lezy problem..

Może cięzary?
Robiłem wszystko 12 kg.... za mało?

skaaater
20-11-10, 20:13
Tric:
pompki tyłem z obciazeniem - 3 serie
unoszenie hantla zza głowy - 3 serie
PROSTOWNIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W OPADZIE TUŁOWIA: - 3 serie

Przedramie:
hantle ,,nachwytem" 4 serie na maxa.

Bloody Man
20-11-10, 20:46
Micek robilem te same cwiczenia co skaaater ale na bica zamiast młotkowym to sztanga. Nie kończyłem z załamaniem mięśniowym lecz zawsze jak ćwicze to czuje w łokciu "blokade". Zawsze tak jest?Powinno tak byc? A obciążenie to zależy bo jak hantle to tak 10 kg a jak na dwie łapy(sztanga) to z 30 kg.

Tomi!
20-11-10, 21:11
zmniejszta wage, robta bardziej technicznie a bedzie dobrze.. miesien powinien palic a nie 'blokowac sie' w lokciu (na moje za duzo obciazenia)

skaaater
20-11-10, 21:21
Hantel 10 kg to za duzo? ?

Wszyscy mówią, że masa to duże ciezary.

Timi... Ty z jakim obciażeniem zaczynaleś?

Tomi!
20-11-10, 21:27
kauflandowe sztangielki, bodajze x2 7 czy 8 kg.

skaaater
20-11-10, 21:31
Hantel 10 kg to za duzo? ?

Wszyscy mówią, że masa to duże ciezary.

Tomi... Ty z jakim obciażeniem zaczynaleś?

Micek185
21-11-10, 15:20
Micek robilem te same cwiczenia co skaaater ale na bica zamiast młotkowym to sztanga. Nie kończyłem z załamaniem mięśniowym lecz zawsze jak ćwicze to czuje w łokciu "blokade". Zawsze tak jest?Powinno tak byc? A obciążenie to zależy bo jak hantle to tak 10 kg a jak na dwie łapy(sztanga) to z 30 kg.

nigdy nie zbudujesz potężnej łapy cwiczeniami takimi jak unoszenie hantli w podporze o kolano.
proponuje abys dorzucil do tej sztangi z 5kg
na początku treningu rozgrzej stawy małymi hantlami po 2kg wymachy uginania z pustym gryfem rózne kombinacje,tak żeby sobrze rozgrzać stawy,nie będziesz miał wtedy "bolkady w łokciu"
zacznij trening od unoszenia hantli z supinacja dołóż do tych hantli tez z 2kg i zrób 4 serie 3 serie zrób po ok10powt max 12,ostatnia serię zrób do totalnego załamania,jesli wyjdzie iwecej powt niz 12 to znaczy że musisz dorzucic cięzaru.

nastepenie to samo z sztangą 3serie normalne i ostatnia do załamania.

triceps spróbuj podstaw czyli wąskie wyciskanie sztangi tu możesz spokojnie robić cięzkie serie po 8-10powt z załamaniem!
do tego francus ziedząc
i na koniec dobitka na wyciagu,

o diecie nie wspominam bo trzeba byc idiotą żeby jeśc jak motyl i oczekiwac rezultatów na wadze.
pozdro