PDA

Zobacz pełną wersję : Przenoszenie sztangielki za głowę



opalinho
18-06-10, 00:08
Wplatacie to ćwiczenie w swoje treningi?Jeśli tak to na co bardziej wpływa,na klatke czy najszerszy,z czym to chętniej łączycie?Wyczytałem gdzieś kiedyś,że może to ładnie "podnieść" klatkę do góry i się zastanawiam czy nie robić 3-4 serii w treningu klatki?Co o tym ćwiczeniu sądzicie?

jaca666
18-06-10, 00:22
Jak umiesz wyczuć klatę przy tym ćwiczeniu to rób ale pewnie będziesz tylko machał i nic po tym nie wyjdzie.
Ogólnie bardzo trudne ćwiczenie.Jedni kulturyści robia je w treningu najszerszych a inni właśnie klaty.

maly25
18-06-10, 01:05
raz robisz rozpietki raz przenoszene(przy treningu klatki piersiowej)
chociaz ja to wole do plecow dodawac

slim shady
18-06-10, 01:11
ja przy plecach i czasami klacie robię przenosy

Grzybi
18-06-10, 17:24
ja macham to do klaty ale nie zawsze, trudno jest wyczuc to cwiczenie

Micek185
18-06-10, 18:26
są dwie wersje tego cwiczenia w poprzek ławki atakujesz klatkę a leząc normalnie wzdłuż ławki atakujesz najeszerszy grzbietu ale tajemniaca tego cwiczenia to technika i ciągłe napięcie mięśni podczas wykonywania ruchu.sam ostatnio wrzucilem to ćwiczenie do swojego planu pisałem o tym w relacji dziś klatka cała spuchnieta a wczoraj doskonale ją rozciągnąlem na koniec treningu osobiście polecam jako dodatek!

Tomi!
18-06-10, 18:37
bardzo dobre cwiczenie jednak j/w koledzy pisza jest ono dosc trudne to wyczucia (na poczatku sam machalem i tylko trica czulem hehe)

Sosna91
18-06-10, 19:28
dodaje co 2gi tydzien do klaty, ciezkie cwiczenie, robie je wolno i cale plecy próbuje miec przyklejone do ławki wtedy czuje klate.

rafio83
18-06-10, 19:57
są dwie wersje tego cwiczenia w poprzek ławki atakujesz klatkę

Ja zawsze leżałem wzdłuz i robiłem przy treningu na klate :/ spróbuje leżąc tak jak mówisz micek, czy to ćwiczenie działa na całą klatkę czy jakąś konkretna część?

Micek185
18-06-10, 21:09
w zasadzie jak każde ćwiczenie dziala na całą klate ale główny nacisk kładzie na górną część klatki piersiowej.

opalinho
20-06-10, 14:11
Dzienx za opinie,spróbuję w tym tygodniu przy treningu klaty.Zobaczymy jak to pójdzie,czy będę potrafił wyczuć klatkę.