PDA

Zobacz pełną wersję : Proszę o radę



kulio100
10-06-10, 20:09
Witam was....pomimo mojego stażu treningowego zastanawiam się nad takimi suplementami jak:
Phenadrine APS-60tab
Methyl Drene 25-100tabl
Hydroxycut 210tabl

I nie wiem który z nich byłby dla mnie najlepszym w ruszeniu ku wyciagnięciu mięśni na wierzch bo zapewne jak widzicie możecie wywnioskować to iż mam z czego się rzeźbić więc mam nadzieje że mi pomożecie w tym i jeśli możecie mi dołożyć jakąś dietkę dobra i czy np dobry byłby przy stosowaniu treningu obwodowego i oczywiście bieganko rano na czczo i rower wieczorkiem po treningu.Więc czekam na wasze odpowiedzi dziękuję i pozdrawiam:)

Wiki
11-06-10, 14:37
bieganie na czczo = fail, spalisz mięśnie.
odżywki w ogóle mi nie znane, oprócz hydroxycuta, którego nie polecam.
najlepsze dla Ciebie będzie dobra dieta i trening + ewentualnie spalacz (np. thermospeed olimpu).
kup bcaa jeśli chcesz śmigać na czczo.
proponuje zamienić kolejność na czczo na rowerze, a ewentualnie po treningu bieganie.

kulio100
11-06-10, 16:33
A jeśli mogę wiedzieć czemu nie polecasz hydroxycut-a?? te odżywki są nowe i na allegro można je spotkać i właśnie szukam opini która mi pomoże bo jedni mówią bomba inni takie sobie inni zaś extra itd choć rozumiem że na każdego działa inaczej dany suplement więc teraz w ogromie tych nowych supli ażjest w czym wybierać tylko najgorsze jest to ze mało kto już je brał....

fallenursus
11-06-10, 16:48
Methyl drene dobra sprawa ale czeba uwazac zeby nie zapominac o posilkach bo ma hoodie efe i kofe bedzie niezle tlumilo apetyt. Nie wiem ile masz lat i jak na to zareagujesz bo jesli to co w sklazie tam jest to cie wypyerdoli z butow:)
Osobiscie uwazamze lepszego spalacza jak efa z kofa w suplementach nie znajdziesz.na wiekszosc ludzi dziala silniej niz clen i w przeciwienstwie do niego dodaje energi gdzie clen czasami niezle zamula.
Te 2 inne co wymieniles to pestka.

kulio100
12-06-10, 00:04
Ok dzięki wielkie fallenursus mam teraz 19 lat jesli pytasz o wiek:) zobaczymy mam nadzieje ze poleci jak mowisz;)

kulio100
12-06-10, 13:30
Słuchajcie a do tego Methyl drene można coś dorzucić?? z jakiś odżywek lub SA?? i czy oczywiście jak wyżej pisałem trening obwodowy do tego bedzie sprawą idealna??czy raczej nie jeśli ktoś ma jakiś trening dorby dla mnie i tego połaczenia czekam na propozycje aha i mam dla was taka diete ktora sam ułozyłem z lekka pomocą książki kulturystyczniej

Śniadanie: DOdatki:
3-4jajka na miękko
1/4pasztetu mięsnego
180ml soku
1 filiżanka kawy 5/6łyżek

2 Sniadanie:
350g wędliny
250gr twarogu
1szkl wody

OBIAD:
mięso lub ryby
słatka warzywna
1szkl gorzkiej herbaty.

DODATKI do każdego posiku: 500mg wit C,300 jm wit E,30tab z watroby,3tabl wapna.

No i gdy będę czół głód miedzy posiłkami zarzuce 2jajka na miękko lub rybę

Proszę o ew.poprawkę i rady

Lordunio
12-06-10, 14:18
bieganie na czczo = fail, spalisz mięśnie.
odżywki w ogóle mi nie znane, oprócz hydroxycuta, którego nie polecam.
najlepsze dla Ciebie będzie dobra dieta i trening + ewentualnie spalacz (np. thermospeed olimpu).
kup bcaa jeśli chcesz śmigać na czczo.
proponuje zamienić kolejność na czczo na rowerze, a ewentualnie po treningu bieganie.
Ładuje BCAA przed bieganiem i po, i nie ma problemu ze spalaniem mięśni.

Kulio zarzuć sobie CKD :D

kulio100
12-06-10, 15:04
No tak ale methyldrene jest z tego co wyczytałem ma buta jak sam ch**** ale pomysle a co o diecie sadzicie??

fallenursus
12-06-10, 15:28
3 posilki? to jakas prowokacja? i ty sie pytasz o SA?

2 Sniadanie:
350g wędliny
250gr twarogu
1szkl wody

http://farm1.static.flickr.com/131/319047856_dbf1ef3e92.jpg

kulio100
13-06-10, 11:40
Nie nie żadna prowokacja tylko opierałem się na książce kulturystycznej i to jest dieta do otrej wycinki i dla tego... zastanawiam się nam 5/6 posiłakami dziennie lekkimi i co 2/3godz tylko muszę coś poszukać w dziale dieta...

kulio100
16-06-10, 21:05
Słuchajcie mam do was małe pytanie czy dobre by było połaczenie takich supli jak:

S-Drol
Skład: 2a,17a-dimethyl-5a-androst-3-one,17b-ol
+
Methyl Drene

Lub

S-Drol
+
Hyperdrine
Skład: 1-3 dimethylamine,synephrine HCL,methyl caffeine,yohimbe HCL,phenylethylamine (PEA),Hordenine,glucorondacotne,sulbutamine


LUB KURACJA Z TEGO:

Dawkowanie:
Massdrol
1 tydzień: 1 kapsułka do I posiłku

2 - 3 tydzień: 1 kapsułka do I posiłku
1 kapsułka do ostatniego posiłku

4 tydzień: 1 kapsułka do I posiłku
1 kapsułka do posiłku przed treningowego
1 kapsułka do ostatniego posiłku


Clomed

5 tydzień: 3 kapsułki 30 minut przed snem na czczo

6 - 8 tydzień: 2 kapsułki 30 minut przed snem na czczo

KowalX
16-06-10, 22:18
Nie ten dział.

Lordunio
16-06-10, 23:19
Nie nie żadna prowokacja tylko opierałem się na książce kulturystycznej i to jest dieta do otrej wycinki i dla tego... zastanawiam się nam 5/6 posiłakami dziennie lekkimi i co 2/3godz tylko muszę coś poszukać w dziale dieta...

1. Jak się redukujesz nie chodzi o to żeby nie jeść, a o to żeby rozruszać metabolizm!
2. Trzy posiłki dziennie, głodzenie się jest dla nastolatek i osób które lubią efekt jojo.
3. Ja piłem prawie 5l wody dziennie.
4. Ostrej wycinki? Zapraszam do mnie:
http://www.e-gym.pl/showthread.php?27886-CKD-w-moim-wykonaniu-czyli-walka-z-t%B3uszczem

Odnośnie reszty się nie odzywam - nie znam się.

fallenursus
16-06-10, 23:49
2a,17a-dimethyl-5a-androst-3-one,17b-ol

uwazal bym na to
TO JAKAS MIESZANKA . jakiej to firmy? pewno szmaty legal gear?
patrzac na strukture chemiczna polaczenie superdola+masterdrola.

MolderDist
16-06-10, 23:53
Witam was....pomimo mojego stażu treningowego zastanawiam się nad takimi suplementami jak:
Phenadrine APS-60tab
Methyl Drene 25-100tabl
Hydroxycut 210tabl

I nie wiem który z nich byłby dla mnie najlepszym w ruszeniu ku wyciagnięciu mięśni na wierzch bo zapewne jak widzicie możecie wywnioskować to iż mam z czego się rzeźbić więc mam nadzieje że mi pomożecie w tym i jeśli możecie mi dołożyć jakąś dietkę dobra i czy np dobry byłby przy stosowaniu treningu obwodowego i oczywiście bieganko rano na czczo i rower wieczorkiem po treningu.Więc czekam na wasze odpowiedzi dziękuję i pozdrawiam:)

hydroxycut kiedyś był ok, teraz raczej średni - ale przynajmniej mniejsza ewentualna szkodliwość

ja Ci moge polecić sprawdzony, skuteczny zestaw i do tego napewno tańszy

najpierw Body Fire Activlaba
potem Mitotropin Gaspariego
i jest ok

i tak zawsze najważniejsza dieta

co do areobów na czczo - osobiście uważam je za najlepsze wyjście (o wiele lepsze niż po treningu tzw. after burning)
tylko tutaj oczywiście duży nacisk na suplementacje - bcaa itd
do tego trzeba pamietac o odpowiednim pulsie, aby energie organizm pozyskiwał z tłuszczu nie z mięśnie
i nie zbyt długi czas trwania

kulio100
17-06-10, 11:08
Massdrol jest z firmy KILOSPORTS jest to firma z USA i już rozmawiałem z ludzmi ktorzy go brali i mowia ze nie do opisania jest to co siędzieje po tym:)

KowalX
17-06-10, 14:35
Od prohormonów i saa jest dział doping

MolderDist
17-06-10, 22:55
Massdrol jest z firmy KILOSPORTS jest to firma z USA i już rozmawiałem z ludzmi ktorzy go brali i mowia ze nie do opisania jest to co siędzieje po tym:)

tak szczególnie z organami, strasznie tyra organizm
lepiej już kupić sobie metke