PDA

Zobacz pełną wersję : Ćwiczenia na rzeźbe w trakcie masowania



Robal
02-02-07, 21:44
Jeśli ktoś ćwiczy na mase wszystkie partie mięśniowe, ale np. uważa, że w pewnej partii ma dość masy mięśniowej i nie che zwiększać jej, to czy może ćwiczyć tę partię na rzeźbę, a reszte na mase?

Scott
02-02-07, 22:34
nie wime czy jesy sens, zwroc uwage ze jak przechodzisz z masy na rzezbe, zmienia sie conieco, tj dieta,sposob cwiczenia dochodza aeroby itd wiec to raczej "strata miesnia" bo jak chcesz cwiczyc normalnie na mase powiedzmy lapy a klate sobie dorzezbic, to jak wiadomo do rzezby przydaja sie bardzo aeroby, ale jak ich nie bedziesz robil przez wzglad na lapy to po co robic rzezbe klaty i to samo w driga strone, jezeli nie chcesz robic aerobow i zadbac o lapy to nie posuniesz sie za wiele w rzezbie klatki, tzn nie ze wogole, ale nie pojdzie to tak dobrze jakbys powidzmy biegal czy cus. To samo mysle ze z odrzywianiem...chyba :D

Dexter1900
02-02-07, 23:47
j/w

jonasz7
03-02-07, 11:43
Robal, robisz mase to rób mase na rzeźbe będzie czas za dwa mies. NIE POLACZYSZ
MASY Z RZEZBA!!!!

pzdr.

Robal
09-02-07, 10:56
No wiem, tak myslałem, że to sprzeczne, ale.. jeśli to są nogi? I np. nogi ćwicze w osobny dzień i posiłek przed o potreningowy jest białkowy, a dodatkowo biegam 3 x w tygodniu? To takie moje przemyślenie, ale raczej zostane przy masowaniu całości, dzięki za rady, pozdro!

jonasz7
09-02-07, 19:20
Przy masie można biegać ale jak jesteś gruuby!!
Jak masz problemy z nabraniem masy to nie biegaj tylko się masuj!
Na rzeźbe przyjdzie czas na wiosne lub lato!!
pzdr.

Geryon
11-02-07, 09:30
własnie to jest to pytanie które sam chciałem zadać. pozwolicie ze się przyłacze do tematu.
Mam taki sam problem... Chciałem wyrzeźbić brzuch i uda a reszte masowac czy moge na te partie mięsni stosować trening na rzeźbe. Czyli małe cięzary duzo serii. Ogolnie diete bede miał na mase cały czas... Co myslicie o takim rozwiązaniu?

jonasz7
11-02-07, 09:56
jw. bez sens!!
Masa to masa a brzuchu nie wyrobisz przy diecie masowej!!
pzdr.

Geryon
11-02-07, 10:17
pewnie ze nie wyrobie ale bede go utrzymywal w takim stanie jaki mam ... a jak narazie nie narzekam na brzuch nie jest to kaloryfer pierwszego stopnia ale podoba mi sie. nie dopuszczam zeby zbyt wiele urusł jak urosnie wtedy robie dodatkowe cwiczeninia zeby go utrzymać w dobrym stanie

jonasz7
11-02-07, 10:23
Zrozum żeby mieć kaloryfer to trzeba mieć mało tłuszczu bardzo mało, ale zgadza się rób mase o do tego ćwicz brzuch ale normalnie trzy razy w tyg.
A jak przyjdzie pora na rzeźbe wtedy A6W!!
pzdr.

Geryon
11-02-07, 11:57
no własnie o tym mówie zeby nie dopuścić zeby miec wielki brzuch. a co do Ud to raczej masować do wakacji no nie?

DarO
11-02-07, 12:14
ja mysle ze jak sie cwiczy na mase to odrazu sie rzezba robi :)

Geryon
11-02-07, 12:20
chyba mylisz pojęcia... Robiąc mase pokazująCi się mięsnie kształtuja... ale ja mówie o rzeźbie typy kaloryfer na brzuchy a robiąc mase nie bede miał cegoś takiego :)
Pozdro

jonasz7
11-02-07, 16:02
ja mysle ze jak sie cwiczy na mase to odrazu sie rzezba robi

Źle myślisz!!
Geryon, tak masuj uda i całą resztę a na brzuch rób tyle żeby nie złapał fatu!!
pzdr.

DarO
12-02-07, 14:58
Nom pomylilem :) sorka za to=) a dajmy na to ze jak mam rzezbe to jak bede robil trening na mase to urosne tzn czy bede sie dalej rzezbil i klatka sie bedzie stopniowo powiekszac chociaz to chyba oczywiste czy lepiej by bylo teraz zrobic trening normalny np wszystkie serie jednym ciezarem ..?

[ Dodano: 12-02-2007, 14:59 ]
Bo mnie to bardzo zastanawia ..? chyba zrobie posta na ten temat..:)

Geryon
12-02-07, 15:02
robiąc mase bedizesz rósł a nie sie rzeźbił. Przybędzie Ci tłuszczyku masy to jest zupełnie inna sprawa niż rzeźba. zupełnie inne cwiczenia.

DarO
12-02-07, 15:07
Nom Cwiczenia raczej sie bardzo nie roznia :) ale jak jestem wyrzezbiony to ktory trening bys polecal..?

Geryon
12-02-07, 15:19
jezeli masz jako tako mase i rzeźbe która Tobie odpowiada myslisz ze na tym powinienes zakończyć to masz jeszcze trening siłowy i szybkościowy. Musisz o tym poczytac :)

DarO
12-02-07, 15:23
nie chce treningu szybkosciowego hehe chce zeby mi klatka rosla bicek i reszta miesni ale najbardziej klatka bicek i plecy :) Geryon, aha i zmien sobie dane bo cos sie poknocilo w nich hehe :P

Geryon
12-02-07, 15:27
proste jezeli chesz zeby Ci rosły mięśnie to trening na mase. powiedzmy 6 tygodniowy cykl kreatynki i jakiegoś bialka odpowiednia dieta itp a potem rzeźba znowu i tak cały czas... ale trening szybkosciowy jest dobry jezeli chodzi o sporty walki :D to ze jest sięduzym nie znaczy ze jestes najlepszy trzeba miec jeszcze szybkosc. Pozdrawiam

jonasz7
12-02-07, 16:01
Heh śmieszne pytanie, jak masz rzeźbe to potem robisz mase i przechodzisz na mase, robisz mase zbierzasz wtedy mase, a potem znowu rzeźba!!
Normalne!!

W tym sporcie nigdy nie będzie super na 6+ zawsze będzie coś do poprawienia!!
pzdr.