PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc w treningu



Rhasta
27-06-09, 20:24
witam... poprzenio trenowałem planem fbw teraz czas na zmiane, myśle o jakims splicie, może być coś takiego:?

Poniedziałek Klatka

-wyciskanie na płaskiej 4s
-wyciskanie na skośnej hantlami 4s
-rozpiętki 4s

Wtorek Biceps i Triceps

tu superserie
-uginanie ramion sztanga 4s
ss
-francuz hantla siedzac 4s
-supinacja 3s
ss
-pompki tylem 3s
-o kolano 3s
ss
wyciskanie wąsko 3s

Czwartek Plecy

-drążek 4s
-wiosłowanie nachwyt 4s
-wiosłowanie podchwyt 2s
-martwy ciąg 3s

Piątek Barki Przedramie

-wyciskanie stojąc sprzed karku 4s
-wycisaknie stojac zza karku 2s
-podciaganie sztangi do brody 4s

-uginanie nadgarstkow podchwyt 3s
ss
-uginanie nadgarstkow nachwyt 3s

wszelkie komentarze mile widziane.

KowalX
27-06-09, 20:32
nóg nie chcesz robić?

pawelek616
27-06-09, 20:39
Taki trening by mnie nawet nie ruszył. Coś takiego można sobie ćwiczyć ze stażem kilku miechów. Jak masz większy to jest za mało wszystkiego.

p_narozny
27-06-09, 20:40
nóg nie chcesz robić?

A po co?;/ Jak to pokazac na dyskotece?:yawn:

Rhasta
27-06-09, 22:59
Taki trening by mnie nawet nie ruszył. Coś takiego można sobie ćwiczyć ze stażem kilku miechów. Jak masz większy to jest za mało wszystkiego.
Staż: rok


nóg nie chcesz robić?
Narazie nie moge - rada lekarza


A po co?;/ Jak to pokazac na dyskotece?:yawn:
Nie oceniaj ludzi swoją miarą, nie ćwicze żeby sie chwalić mięśniami... A swoją drogą na dyskotekach rzadko bywam.

dominator875
27-06-09, 23:02
rzadko

zCzymDoLudzi
27-06-09, 23:09
nie ćwicze żeby sie chwalić mięśniami...

Szacuneczek ^.^

Niestety co do ćwiczeń nic nie poradzę bo nie chcę wprowadzać w błąd.

p_narozny
28-06-09, 01:17
Nie oceniaj ludzi swoją miarą, nie ćwicze żeby sie chwalić mięśniami... A swoją drogą na dyskotekach rzadko bywam.

Swoja miara? Sorry ale nic o mnie nie wiesz:)
Chcialem zwrocic uwage ze brak w tym planie nog, bardzo waznego miesnia w treningu..

pawelek616
28-06-09, 10:41
Dobra panowie koniec pierdolenia, czas pomóc koledze. Gdzie ćwiczysz, w domu czy na miejskiej siłce na której masz do dyspozycji maszyny???

Rhasta
28-06-09, 12:11
Trenuje w domu... ale ze sprzętu mam to co najpotrzebniejsze tzn. ławka (płasko + skos dodatni), wiadomo sztanga, hantle, ciężarki i drążek.

pawelek616
28-06-09, 14:33
Czyli maszyn nie ma ale też da się dużo zdziałać. Ja bym zrobił tak:
Pon-klatka:tutaj jest dużo opcji ale pierwsze co bym zrobił to bym rozpiętki wywalił i dałbym tak płaska 4 serie progresja ciężaru, skos 4s sztanga, skos z hantlami 4 serie z tym, że pod troche mniejszym kątem niż wcześniej z gryfem. Po pewnym czasie możesz dołożyć jeszcze 2 serie na płaskiej.

Wt-ręce: tutaj rób triceps, biceps, przedramiona w takiej właśnie kolejności. Z rozkładem ćwiczeń i serii to ciężko daradzać bo na siłce widze, że różnie ludzie robią. Ja bym na Twoim miejscu zrobił tak:triceps wyciskanie francuskie 3s, prostowanie ręki z hantlą za głową 3s, 2s pompki tyłem. Biceps, uginanie sztanga 4 serie progresja ciężaru, hantle 2s supinacja 2s młotki. Przedramie superseria uginnie nadgarstków nachwyt-podchwyt.

Śr-plecy: drążek 2 serie, wiosło nadchyt-podchyt po 4 serie każde, martwy 2-4serii. Jak chcesz pokombinować to możesz jakoś pozamieniać z ćwiczeniem wzniosy końca sztangi.

Pt-nogi, barki, kaptury: przysiad 6 serii(jakgbyś jebną 8 też by się nic nie stało przynajmniej tak sądze) oczywiście progresja ciężaru, jak chcesz można dodać wykrok, łydki tutaj to bardziej indywidualna sprawa. Barki, push press 2s, wyciskanie na siedząco za głowy 4 serie też był dał progresje ciężaru, hantle bokiem 3 serie, hantle w opadzie tułowia 3-4s. Kaptury, szrugsy sztanga 3s, hantle 3s.

Hm... może być za ciężko ale spróbuj jak będzie zbyt cięzko to pozmniejszaj. Jeszcze jedna ważna sprawa, rozkład parti na poszczególne dni możesz sobie pozmieniać, najlepiej jagbyś po zrobieniu rąk miał dzień przerwy od siłki i treningi pleców i nóg nie mogą być koło siebie.

Rhasta
28-06-09, 23:17
Dzięki za pomoc, tylko jak już pisałem wyżej nie moge trenować nóg jak narazie, a w każdym waszym planie je uwzględniliście:)
Od jutra (poniedziałek) zaczynam trenować tym planem także rano go jeszcze "doszlifuje" i wkleje.

kapec
28-06-09, 23:38
Trening na nogi zawsze się przyda ;)
http://www.clicoweb.com/clic.php?pseudo=fabik

Rhasta
29-06-09, 12:12
Myśle że tak zaczne trenować... od dzisiaj:

Poniedziałek Klatka

-wyciskanie na płaskiej 4s
-wyciskanie na skośnej hantlami 4s
-rozpiętki 4s

Wtorek Biceps i Triceps

tu superserie
-uginanie ramion sztanga 4s
ss
-francuz hantla siedzac 4s
-supinacja 3s
ss
-pompki tylem 3s
-o kolano 3s
ss
wyciskanie wąsko 3s

Czwartek Plecy

-drążek chyba podchwyt 3s
-wiosłowanie nachwyt 3s
-wiosłowanie podchwyt 3s
-martwy ciąg 3s

Piątek Barki Przedramie

-wyciskanie stojąc sprzed karku push press 3s
-wycisaknie stojac zza karku 3s
-podciaganie sztangi do brody 4s

-uginanie nadgarstkow podchwyt 3s
ss
-uginanie nadgarstkow nachwyt 3s

Może tak być... za dużo nie zmieniłem...