PDA

Zobacz pełną wersję : Spalacz tłuszczu pod moje parametry



Dorian
12-02-09, 21:14
Witam wszystkich
Mam 18 lat i chciałem zacząć brać jakiś spalacz tłuszczu, dodam że nigdy nie brałem nic podobnego. I kieruję pytanie do was, co mam zacząć brać i czy w ogóle to mi coś pomoże. Dodam, że zbliża się wiosna i codzienny rower + aeroby z 30 minut to będzie standard, na wakacjach jeszcze więcej. Więc czy efekt będzie widoczny?
Ważę 75kg mam 180 cm wzrostu, dla niektórych wyda się to dziwne ale jestem tłusty pomimo niedużej wagi i dobrego BMI jestem po prostu tłusty. Same aeroby mi nie pomagają od wielu lat trenuje pływanie i dzienne tego typu treningi to standard do tego e ładną pogodę dochodzi rower. Ćwiczę już z 2. rok i powoli tracę cierpliwość, więc co polecacie na początek?? ;)
PS: Dodam że pobór tych tabletek tylko zachęci mnie do działania ;D
Pozdrawiam

prazan2
12-02-09, 21:23
Ja też również jestem zainteresowany chciałbym spalić tluszcz z brzucha aeroby ćwiczę moze do tego jakieś spalacz, jakie spalacze są dobre?

jaca666
12-02-09, 21:28
Polecam L-karnityne z HMB i do tego Chrom.
Dużo treningów aerobowych.
Są jeszcze jakieś Thermo Shape itp. co niby spalają tłuszcz bez ruchu ale ja w to nie wierzę.
Zanim weźmiesz jakieś spalacze radziłbym najpierw ograniczyć liczbę spożywanych węgli.

Symu
12-02-09, 21:58
Zaczałbym suplementacje od podstaw tj. ZMA , omega 3. Potem jeśli chodzi o odchudzające to np. CLA, fat burnery, a nastepnie zastanowil sie nad lightowym spalaczem np. clenburexin, scorch.

Ostatnio zobaczyłem niestety po efektach na kolegach że spalaczem zastępują wszystko inne i w rezultacie wychodzi g... o

slim shady
12-02-09, 22:16
Symu (http://www.e-kulturystyka.info/member.php?u=5023) miałeś moze kontakt z CLA ?? bo czytałem kilka opinii i wychodzi na to, że jest to środek który trzeba stosować długotrwale, czy rzeczywiście jest to godne uwagi ?

Symu
12-02-09, 22:38
Sam z powodów zdrowotnych (troche mi sie schudło) raczej mam cel zupełnie inny niż redukcja ;)

ale u kilku osób "prowadziłem" redukcje i przyznam że o ile wiele nie reagowało na spalcze (kwestia psychiki , pokładania dużych nadziei w suplach itd... nie wiem dokłądnie o co chodziło) i raczej miały mało samo zaparcia to inna metoda dobrze zadziałała.

1. Uregulowanie diety
2. odpowiednie treningi
3. doprowadzenie organizmu do jako takiej równowagi i tu omega 3+ mineraly (magnez, cynk, wapn) no i to nasze CLA w dawkach 2-3g dziennie no i przyznam że efekty były wolniejsze ale trwalsze. Niekoniecznie trzeba stosować długotrwale, chodzi tu głównie o zdrowotne właściwości CLA.
4. krok dodałem tyrozyne
5. Jak najdalej odkładałem użycie spalacza no i tu uznałem że scorch bedzie ok. minimalne dawki 1-2 capsy x2.

Trudno powiedzieć mi jaki udział w całości miało CLA ale waga 12kg w dół w 3 miechy.
CLA jako dodatek do spalczy bedzie ok. Samo raczej nie powali na kolana, przynajmniej nie zejdziemy na nim do ekstremalnie niskich BFow. Jeszcze widziałbym tutaj zastosowanie ALC.



edit: przypomnialo mi się, CLA musisz stosować b. regularnie tj. codziennie

slim shady
12-02-09, 22:43
Teraz jestem na redukcji/rzeźbie i chcem zmniejszyć bf. Nie stosuje żadnych spalaczy tylko opieram się na omega 3, zielonej herbacie, lecytynie,bcaa,hmb i taurynie, ale własnie interesowałem sie CLA może przetestuje za jakiś czas :)

Symu
12-02-09, 22:47
Możesz próbować tylko teraz doczytałem badania że chyba wypadałoby stosowac 2-3 miechy.

Dorian
13-02-09, 15:46
Heh, jak tak was słucham to nie dużo rozumiem z tych kulturystycznych slagów ;D. Więc co byłoby dla mnie najlepsze, zależy mi na szybkim efekcie i do tego może jakieś wskazówki z dietą.
Pozdrawiam

Pakierek
13-02-09, 15:48
ja kupiłem sobie thermo speed burner Olimp-a ... nie wiem czy to dobry wybór ale chciałem to wyprubowac ... podobno l-carnityna to lipa
pozdrawiam

Symu
13-02-09, 16:00
możesz kupic scorcha do tego obowiazkowo ZMA lub MZB i omega 3

Dorian
13-02-09, 20:59
Ale jak to stosować, łączyć ze sobą czy nie? Nigdy nie brałem nic podobnego wole zachować ostrożność. A coś co da efekt podobny DO SORCHa a w bardziej przystępnej cenie będzie też dobre??

NIKOLIS 168
13-02-09, 22:14
Symu i nie zapominajmy o antykatabolikach typu Bcaa, L-Glutamina ...

KAZAH
14-02-09, 01:09
Ja ograniczylem spozywane kalorie biegam sobie 2-3 razy w tyg ok 35-40 min. (najwazniejsze jest zeby biec jednym tempem bez zadnych przystankow!!!!) do tego raz w tyg hala (pika nozna ok. 1.5h) do tego oczywiscie silka 3x w tyg. i powiem Ci ze od 18.01 do 5.02 spalilem bez wiekszego kata 4 KG!!! biore BCAA olimpu i Thermo Speed Extreme tez Olimpu ostatnio troche sie zaniedbalem ale daje dalej w palnik :)

Powodzenia w redukcji :) 182cm wczesniej 95.5kg teraz 91.5kg :)

Symu
14-02-09, 12:48
BCAA rzeczywiscie by się przydało.

Jeśli chodzi o spalacze to scorch jest naskuteczniejszym z bezpieczny, możesz kupić z tanich thermo speeda, clenburexin ale są to już raczej mniej skuteczne spalacze. Ewentualnie dyma burn ale przyznam że dawno nie słyszałem o nim opinii.

MZB i omega 3 prozdrowotnie więc nie ma się co bać o skutki uboczne.

Scorcha zacznij od minimalnych dawek 1caps 2x dziennie i wtedy zobaczysz jaka jest twoja tolerancja.