PDA

Zobacz pełną wersję : Miesiac Cwiczen



Crazy_King
23-01-09, 20:29
Niecaly miesiac cwiczen. Ciwcze tylko biceps,triceps i klatke. Dane :
Lat: prawie 13
Waga 78 Kg.
Wzrost: 176cm
Bic: 29-30cm
Cwiczylem tylko zwykle podnoszenie hantli do klatki piersiowej.
zadnej diety ani nic.
Prosze o rady.
http://img246.imageshack.us/img246/1158/dsc01230aq3.th.jpg (http://img246.imageshack.us/my.php?image=dsc01230aq3.jpg)

Napinacz01
23-01-09, 20:32
nie no to jest juz kompletna parodia ... :|

www.zabawki.pl

masz 13 lat i zaczynasz cwiczyc?

poczekaj jeszcze 3-4, bo wiecej sobie szkody narobisz niz pożytku.

michal_f
23-01-09, 20:32
Ładnie sobie wlosy pod pacha podgoliles :yawn:
Rewelacji nie ma ... ale to w koncu poczatek wiec cwicz i rosnij ;) ale nie za mocno bo ty mlody strasznie jestes ... nie przesadzaj... pomachaj zcasem hantlami ale bez zadnych maksow itp

Crazy_King
23-01-09, 20:39
Hehe. No wprawdzie zaczynam. Nie szaleje z ciazarami wiadomo. Cos tam sobie cwicze. Bo wiem ze pochwalenie sie przed kolegami nie jest warte zdrowia. A takie cwiczenie chyba nie tak bardzo mi zaszkodzi prawda ? pozatym czy 13 lat to wiek do zabawek ? Pff. x

Shogun
23-01-09, 20:51
Jeżeli to prawdziwe wymiary to całkiem niezłe warunki fizyczne masz jak na ten wiek, ale ćwiczenia siłowe radzą odstawić do czasu aż skończysz się dynamicznie rozwijać.

decha92
23-01-09, 21:36
idź na basen

Aponax
23-01-09, 21:46
29-30 cm bic ... chyba sobie zartujesz ?? masz ledwo co 26-27... ale mniejsza z tym , zanim wystawisz fotke to zastanow sie czy jest co oceniac ;/ moim zdaniem 13 lat to za wczesnie od 15 mozna juz zaczac lekko.

bld
23-01-09, 22:17
Zadaj sobie jedno pytanie, jaki miales cel wstawiajac ta fote? troche samokrytyki ... :|
Juz wiem skad ten nick : Crazy King :D hah

emil_007
23-01-09, 22:24
pelen szacuna dla Ciebie... ja wstydzilem sie wrzucic swoje fotki... ale zeby nie bylo ze Cie obrazam czy cos takiego... jak bys mial zamiar wrzuciac znowu jakies fotki to wez wrzuc je dopiero za jakies kilka moze kilkanascie miesiecy... chociaz ludzie beda mieli co poruwnac...

slim shady
23-01-09, 22:27
Nie będe Cie wyśmiewał, ale uważam, że nie potrzebnie wrzuciłeś te zdjęcie, naucz się napinać mięśnie, ćwicz narazie pompki brzuszki przysiady itp, biegaj, graj w piłke, idź na sztuki walki, dobrym pomysłem jest basen,nie zniechęcaj się

Do komentujących :
Nie chce słyszeć poniżających komentarzy,

Crazy_King
23-01-09, 22:56
Aponax. postaram sie jutro wrzucic fote z mira. Moze to przez to ze mierze nie metrowka tylko taka miara wiesz rozwijana xd
Bld.- Porownanie do nastepnych miesiecy. Porady. Nick mam wszedzie taki sam :D Szkoda bylo zmieniac
Emil- taki wlasnie mam plan.
Sosna- Czemu ?
Slim- Miesnie napialem najlepiej jak potrafilem. Wiem ze moze to troche smieszne ale bardzo sie staram mam cel. I staram sie go wykonac. Brzuszki robie, przysiady tez, co do pompek to problem w tym ze nie moge nawet jednej zrobic. sztuki walki nie bardzo, gram w piłke reczna.
Pytanie. czy przez cwiczenia silowe z hantalami i z sztanga moge cos schudnac ? Oprocz tego dieta i cwiczenia te co slim pisal.

bld
23-01-09, 23:02
tak, tak wszyscy mowia ze do porownania ale jakos za kilka miesiecy nie wrzucaja fot ;> moim zdaniem zdjecia dla porownania warto zostawic u siebie na kompie i wrzucic za jakis czas aby pochwalic sie metamorfoza ale Twoja sprawa.
Zeby nie bylo Off-topu to napisze co o tym mysle. Moim zdaniem za szybko zaczoles przygode z silownia. Jw zacznij trening domatora a na ciezsze treningi przezuc sie za 3/4 lata :)
Powiedz mi jeszcze jak mierzyles ten biceps ze Ci wyszlo 30? chyba nie linijka? :D

slim shady
23-01-09, 23:03
mozesz, ale lepiej uprawiac cwiczenia aerobowe (rowerek,bieganie,steper,pływanie,box,gra w piłke) 3-4- razy w tygodni po minimum 30 minut-max 60

Crazy_King
23-01-09, 23:08
bld. Mierzylem miara zwijana xd. wyszlo okkolo 29. Bld uwierz mi wrzuce foty :P Biore sie za siebie kiedys mialem moj wyglad w wiecie gdzie.
Slim- czyli np dla poprawienia sily rzutu (bo gram w reczna w kosza) moge sobie cwiczyc z malym ciezarami ? Ogolem robie 1/2 tego co moglbym wycisnac na max. Czekam na sezon to przerzucam sie jeszcze na rowerek.

slim shady
23-01-09, 23:13
http://3.bp.blogspot.com/_5umzTsvwI68/SQNiWap8vjI/AAAAAAAAAXw/9PWCNvwlFAY/s400/026_LeftBiceps.jpg

to jest napięty biceps

co do diety to sobie daruj w tym wieku, odżywiaj się zdrowo, jedz duzo warzyw,owoców, miesa, nie jedz fast foodow, nie zaduzo słodyczy, nie pij sztucznych i słodkich napoi, i bedzie dobrze

co do efektów to zobacz w google Trening ACT
dla Ciebie powinien byc w sam raz

Crazy_King
23-01-09, 23:25
Slim- znalazlem przeczytalem tylko mam problem poniewaz do dyspozycji mam tylko 2 hantle, prosta sztange i wszystko co mozna znalesc w pokoju. NO i nic wiecej a w trenning jakies rozne dziwne. : Moglbys mi to przerobic moze ? :)
1.Unoszenie nóg do pionu w leżeniu na plecach-(brzuch),
2.Prostowanie nóg na maszynie w siadzie-(czworogłowe ud), <--- co za to ?
3.Uginanie nóg w leżeniu przodem na maszynie-(dwugłowe ud), <--- za to ?
4.Wyciskanie sztangielek w leżeniu na skośnej ławce-(klatka), < nie mam skosnel lawki, za lawke robia mi 4 krzesla xd)
5.Unoszenie sztangielek bokiem w górę w staniu-(naramienne),
6.Wyciskanie sztangi zza karku w siadzie-(naramienne),
7.Podciąganie drążka wyciągu do klatki w siadzie-(najszersze grzbietu), <--- nie mam wyciagu)
8.Martwy ciąg na prostych nogach sztangą położoną na podwyższeniu-(proste grzbietu),
9.Naprzemianstronne uginanie ramion ze sztangielkami w siadzie na skośnej ławce-(bicepsy),
10.Pompki na poręczach-(tricepsy),
11.Uginanie i prostowanie nadgarstków ze sztangą w siadzie-(przedramiona),
12.Wspięcia na palce z obciążeniem na barkach-(łydki).
Moze byc ?
A ten biceps postram sie poprawic. Odzywianie sobie opracuje i od lutego zaczynam trenning pelna para. Myslicie ze do czerwca bedzie jakas poprawa ?

slim shady
23-01-09, 23:32
masz drązek ? za 7 cw dałbym Ci podciąganie na drążku tyłem, za 2 cw rób zwykłe przysiady(bez obciązenia), 3 wchodzenie i schodzenie na ławeczke
widze, że jest martwy Ciag, cwicz narazie na samym gryfie, potem na niskim ciężarze, bo technika jest najwazniejsza, jak jej nie wyrobisz nie bedziesz miał efektów, wszystkie ćwiczenia rób na bardzo niskich ciężarach

co do poprawy do czerwca nie ma tu jasnowidzów, ale myśle, że powinieneś coś odczuc

ps. ćwicz 3 razy w tygodniu, zrób 10 minutową rozgrzewke przed treningiem

Crazy_King
23-01-09, 23:37
wlasnie drazka nie mam ale postaram sie kupic. bo widze ze wazny przy cwiczaniech widzialem taki do futryn czy taki jest bezpieczny ? Bo jak zawiesi sie na nim prawie 80 kg zywej masy to zeby mi sie nie zerwal. Co do ciezarow to wiem. zawsze robile około polowe maksimum. Dzieki ze mi tu pomagasz. Dostajesz soga :)

slim shady
23-01-09, 23:41
co do drążka zalezy od Twojej wagi, na początku moze byc dobry ale potem pewnie wolałbyś lepszy moze ten cie zainteresuje
http://allegro.pl/item529901770_marbo_home_drazek_do_sufitu_6_chwyto w_mh_d008.html

Crazy_King
23-01-09, 23:46
Slim-Niestety na dzien dzisiejszy nie mam mozliwosci zamontowania drazka. Nie mam wlasnego pokoju. w salonie nei zamontuje. smiesznie by to wygladalo. A ten rozporowy moglby byc ?

slim shady
23-01-09, 23:52
jak go dobrze przyczepisz to powinien dac rade jak na początek, ale pamietaj, ze w przyszłosci przyda Ci sie lepszy

Crazy_King
23-01-09, 23:53
To swietnie teraz tylko uzbierac i kupowac. W przyszlosci to znaczy w przyszlym roku planuje miec swoj pokoj i w pelni wyposazona silownie wiec git :P Dzieki.

RockyBalboa
24-01-09, 11:18
o kurde 78 kg wazysz? sporo troche, masz jakas nadwage?

Ornata1
24-01-09, 12:15
na 78kg masz w bicepsie 29cm malutko a z wiekiem to poczekaj jeszcze troche bo zrobisz sobie krzywde , obciążysz sobie kręgosłup itp

przemek_yo
24-01-09, 12:35
jak sie czyta... 78 kg to wydaje sie ze przy tym wzroscie i wieku to piekna waga, ale ta raczka chudziutka

nie ciskaj sie jeszcze z pokazywaniem miesni ale nie zrazaj sie tylko cwicz jak juz zaczales i chcesz to robic (tylko delikatnie)

pzdr

Crazy_King
24-01-09, 22:15
Rocky tak mam nadwage. Cwicze wlasnie tez w celu zgubienia tluszczyku.
Przemek- to tylko pozory tak naprawde jestem dosc spasly.

slim shady
24-01-09, 22:18
rób aeroby zeby pozbyc sie tłuszczu

Crazy_King
24-01-09, 23:17
Aeroby ? Moze cos wiecej ? I czy same aeroby i ACT starcza czy do tego pompki i brzuszki ?

slim shady
24-01-09, 23:23
pisałem na 2 stronie :
cwiczenia aerobowe (rowerek,bieganie,steper,pływanie,box,gra w piłke) 3-4- razy w tygodni po minimum 30 minut-max 60 + ACT

pompki i brzuszki sobie odpusc, ale act na bardzo niskich ciezarach,pracuj nad techniką bo jest najwazniejsza

Crazy_King
24-01-09, 23:30
z tych aerobow mam mozliwosc tylko pilko recznej i rowerka ale dopiero na wiosne. Bo reszta nie da rady. Cos za to ? jakis aerobik na dvd ?

slim shady
24-01-09, 23:34
skakanka, box w powietrzu jakimis 1 kg hantlami

Shogun
25-01-09, 02:28
Skakanke polecam, tylko żebyś się nie zniechęcił na początku bo możesz się zasapać... ale po jakimś czasie będziesz śmigał tak szybko, że sam się zdziwisz.

A co do boksu powietrzu "tzw walki z cieniem" ciężarki 1kg jak najbardziej później będziesz mógł sobie zwiększyć ciężar do 1.5 kg, 2 kg... Jeżeli nie posiadasz ciężarków to weź np. dwie duże śruby z garażu, lub cokolwiek innego co znajdziesz w domu a co może się przydać. Jak już coś skołujesz to rób tak - prawy prosty, lewy sierp, lewy prosty, prawy sierp, lewy podbródkowy, prawy podbródkowy obrót w prawo do wewnątrz i ta sama sekwencja i znowu obrót w prawo do wewnątrz, sekwencja, obrót i tak w kółko. Staraj się pracować przy tym nogami, rób uniki, można improwizować.

Powodzenia.

Ornata1
25-01-09, 10:00
piłka nozna to jest cos dla ciebie, duzo ruchu ci sie przyda

Crazy_King
25-01-09, 10:05
Ornata- Dzieki za checi ale wstyd ale nie umiem grac w noge xd wiec mnie niechca nigdzie. Gram tylko w kosza i reczna no i oczywiscie na w-f cos tam gramy.
Shogun dzieki za sekwencje

Radzio00
25-01-09, 12:06
A czy w nogę gdzieś musisz grać? zbierasz ekipę wynajmujesz halę i już grasz... nie każdy się piłkarzem urodził..

Crazy_King
25-01-09, 21:35
Mieszkam w bloku. Jest jakas mozliwosc zastapienia skakanki ?? Dzis mialem trenning act+ box z hantlami w powietrzu. efekt zadziwiajacy. Bo gdy wazylem sie wczoraj wieczorem mialem 77 a rano po trenningu (cwiczylem grubo ponad godzine) wazylem juz 75.5 kg. czy jest to mozliwe ? a jesli tak to czy bede dalej chudl w takim tempie ? przyznam ze trenning byl dosc wyczerpujacy a po boxie rece mialem jak piorka :D

slim shady
25-01-09, 21:37
waż się zawsze rano zaraz po przebudzeniu przed sniadaniem , narazie pozbyłeś się wody

Crazy_King
25-01-09, 21:39
Ok. A co z ta skakanka moze ?

slim shady
25-01-09, 22:04
masz steper ?

Rush
25-01-09, 22:41
Jak to możliwe żeby przy tej wadze i wzroście miec 29 w bicu ??

Ja mam 180 ważę 10kg mniej i mam 32cm(heh).

slim shady
25-01-09, 22:44
ale on nie ćwiczy i nie ma nawet 13 lat

Mrowa1992
25-01-09, 22:58
Na razie nie wstawiaj już żadnych fotek.
Zdrowo się odżywiaj , uprawiaj jakiś sport [piłka nożna , ju-jitsu , judo , karate czy coś ze sztuk walki]
Gdy będziesz miał już 15 lat wtedy możesz zacząć lekko ćwiczyć i w wieku 16 lat możesz wrzucić znów fotkę do porównania z tą i sam będziesz myślę zadowolony z zmian na które czekałeś aż 3 lata :)

Crazy_King
26-01-09, 07:17
Slim-niestety nie ;(
Morwa za 3 lata to bedzie koniec swiata xD Nie no zart ale nastepna fotke chcialem wrzucic pod koniec roku. Mysle ze powinno juz byc cos widac . Tym razem wrzuce calosc a nie tylko bic :P

slim shady
26-01-09, 10:15
biegaj, do tego nie trzeba zadnego sprzetu, buty bluza czapka rękawiczki i lecisz

dragonikow
29-01-09, 12:40
ja na twoim miejscu poczekałbym z ćwiczeniami

Wiechu
05-02-09, 16:45
I Ty niby masz wage 78kg?Chyba masz zła wage bo jak dla mnie 55 kg max.

Crazy_King
25-02-09, 22:44
Sorry ze odkopuje :P Wiechu teraz mam 75, Troche schudlem jak chcesz moge Ci podesłac fotke xd

Seravok
25-02-09, 23:08
Nie czytałem wszystkich postów ale napewno Ci się waga nie popsuła;]? :errf:

Najlepiej zapisz się na sztuki walki to Ci się bardziej przyda:]

Crazy_King
25-02-09, 23:12
Seravok. Na szczescie nie. Mam w domu 3 wagi, 2 elektroniczne i jedna taka zwykla wszystkie pokazuja okolo 75 kg. Wiem wiem to duzo jak na moj wiek ale jestem naprawde troche przypasiony :P Nad sztukami walki sie zastanawialem ale mam wrosniete paznokcie :/ i troche mi glupio by bylo latac albo sie drzec z bolu jak mi ktos na noge stanie :/

lovelas69
25-02-09, 23:39
wrośnięte paznokcie ? zrób zdjęcie i pokaż ... :)

slim shady
25-02-09, 23:40
moze masz grube nogi i dlatego taka waga

Marcinek
26-02-09, 07:46
slim mistrzu zamykaj, usuwaj! ja pikole...

Indiana
26-02-09, 07:55
Co do wrośniętych paznokci , naprawdę Ci nie zazdroszczę , jak najprędzej udaj się do lekarza , czym później tym gorzej. Ja odkładałem a później męczyłem się 1,5 roku i musieli mi zrywać całe paznokcie ;d

Crazy_King
26-02-09, 08:18
Wescie mnie nie straszcie :(
Slim tak nogi mam akurat grube i to strasznie.
Co do paznokci to mam je od okolo wrzesnia 2 lata temu czyli wrzesnia 2007. Mam w palce. Jeden duzy (mniej) i pierwszy od duzego. (strasznie) Jak mi ktos nadepnie albo sie udeze zaraz leci krew i nie moge z bolu ;/

Indiana
26-02-09, 08:35
Ropa jest ?

Russel
26-02-09, 08:43
niezłe bicepsy rozpisz swój trening



















http://images50.fotosik.pl/71/191bd8cd013f4616.gif

Crazy_King
26-02-09, 10:11
Ropy ostatnio nie bylo, byla czasem, czesto krwawi ;/
Russel- Robie tylko ACT:
Przed każdym trenningiem 10 minut rozgrzewki.
1.Unoszenie nóg do pionu w leżeniu na plecach-(brzuch),
2.Zwykłe przysiady.
3.Wchodzenie i schodzenie na ławeczke.
4.Wyciskanie sztangielek w leżeniu na prostej ławce-(klatka),
5.Unoszenie sztangielek bokiem w górę w staniu-(naramienne),
6.Wyciskanie sztangi zza karku w siadzie-(naramienne),
7.Podciąganie na drązku tylem.
8.Martwy ciąg na prostych nogach sztangą położoną na
podwyższeniu-(proste grzbietu),
9.Naprzemianstronne uginanie ramion ze sztangielkami w siadzie na skośnej ławce-(bicepsy),
10.Pompki na poręczach-(tricepsy),
11.Uginanie i prostowanie nadgarstków ze sztangą w siadzie-(przedramiona),
12.Wspięcia na palce z obciążeniem na barkach-(łydki).

Seravok
26-02-09, 12:47
Ropy ostatnio nie bylo, byla czasem, czesto krwawi ;/


Hehe co to jakiś Horror jest?
Jak wrośnięty paznokieć to chyba box Ci zostaje

Jakbyś spalił zbędny tłuszcz na treningu a szczególnie nogi to odrazu inna sylwetka;]

Indiana
26-02-09, 14:47
Do lekarza i to już , chłopie nie męcz się z tym. Zobaczysz jak Ci ulży , z tym nie można się pierdolić....

Crazy_King
26-02-09, 15:01
Indiana a co moze mi sie stac jak pojde do lekarza ? sa jakies mozliwosci oprocz zdejmowania tego calego paznokcia ? :(

Indiana
26-02-09, 15:04
Tak , mogą wyciąć Ci z boku ( w moim przypadku nie zdało egzaminu ) , a jak nie podziała to cały ściągną , ale dadzą Ci znieczulenie , to nie boli ;)
naprawdę polecam Ci to , zobaczysz jak Ci ulży w życiu.

Crazy_King
26-02-09, 15:14
a z boku boli ? A przy sciaganiu calego to rozumiem ze daja znieczulenie i sciagaja paznokiec i wtedy na palcu mam zywe mieso ? Czy jakis bandaz czy co ? Ile to sie leczy ? A jak mialbym sobie sam zrobic to lepiej samemu czy odrazu na sciaganie calego (ile to trwa ? gdzie daja znieczulenie ? naprawde nie boli ? )

wukio
26-02-09, 15:19
Sam się tego nie tykaj, tylko Ci sie może zakażenie wdać. Idź do lekarza rodzinnego, on Ci da skierowanie do chirurga, a tez już będzie wiedział co z tym zrobić. Nikt Ci nie zagwarantuje, że nie będzie boleć, ale chyba lepiej żeby pobolalo przez 3 dni i później mieć spokój, niż żeby się jeszcze lata z tym męczyć? :)

Crazy_King
26-02-09, 15:31
Co racja to racja :P Postam jak najszybciej skierowac sie do lekarza rodzinnego a potem prosto do chirurga. W koncu bede mogl swobodnie w wakacje chodzi i ogolem biegac. Bo przez te paznokcie to biegac nie moglem ;/

Indiana
26-02-09, 15:32
Hmmm ja Ci powiem tak nie ruszaj tego sam bo gówna narobisz , idź do specjalisty on Ci nie zaszkodzi.
p.s. na mnie znieczulenia słabo działają i wszystko czułem , to był nastraszniejszy ból w moim życiu , nie chce Cię straszyć tylko mówię jak jest...

Crazy_King
26-02-09, 15:45
No to mnie nastraszyles ;/ mam nadzieje ze na mnie znieczulenia bardzo mocno dzialaja. Indiana a ile trwa zabieg ? Jak wyglada palec po zabiegu ? I co sie po zabiegu dzieje?

wukio
26-02-09, 15:48
Palec wygląda jak palec bez paznokcia ;) Jeżeli zabieg będzie wykonany prawidłowo, to nie powinno sie wdać zakażenie, a rana zagoi się po jakimś tygodniu. A zabieg razem ze znieczuleniem będzie trwał jakies 10-15 minut (musi troche potrwać, zanim znieczulenie zadziała, samo ściąganie tra kilka sekund ;) )

Indiana
26-02-09, 15:48
Zabieg trwa z 15 - 20 min , masz mięcho na wierchu , ale oni smarują taką maścią i bandażują , więc się nie przyklei ;) leczenie , żeby już nie bolało to tak ponad tydzień , a żeby cały paznokieć wyrósł , jak się nie mylę około 2-3 miesiące ;) ale po tygodniu dwóch już nic nie boli ;) ulga niesamowita :)

Crazy_King
26-02-09, 15:51
A jak ze szkola to wyglada ? Jakies zwolnienia z w-f czy cos ?
Kiedy najbardziej boli ? W czasie zrywania ? A jak juz paznokcia nie mam zabandazowany jest to boli ale nie tak bardzo jak przy zrywaniu ? A i nie moge zamoczyc tego palca ? Znaczy czy moge sie normalnie kapac

Indiana
26-02-09, 16:07
Jak już zerwią to średnio boli ;)
nie pamiętam zbytnio ale z początku nie mogłem tego moczyć jak się nie mylę , LEKARZ CI WSZYSTKO POWIE !

oczywiście zwolnienia z w-fu ;)

dominator875
26-02-09, 16:14
mi kiedys duzy gar na palca u nogi spadl,palec spuchl jak skur... ,pojechalem do lekarza na drugi dzien.Kazal pokazac,ogladal i ogladal,w pewnym momencie chwycil za jakiec obcegi i mi paznokcia wyrwal ktory juz ledwo zwisal.powiedzial zeby kwasna woda okladac bo jest ok tylko lekkie stluczenie.Bol byl kure.. az mi lzy lecialy.Po jakis 3 latach zwichnalem kostke,zrobili mi przeswietlenie i sie pytaja kiedy mialem palca zlamanego?
brawadla specjalistow i ,,łowcow skór'' z Polski.

Płomień
26-02-09, 16:28
ja miałem podobnie tylko że miałem kostkę zwichniętą poszedłem do jednego lekarza to powiedział że nic mi nie jest a jak poszedłem do drugiego wziął mię na prześwietlenie i mi cała nogę zagipsował i powiedział że zwichnięta:P

Crazy_King
26-02-09, 16:49
Macie moze do polecenia jakisch specjalistow zeby mi ktos jeszcze wiekszego sajgonu nie narobil ?

Indiana
26-02-09, 17:00
Idź do swojego lekarza on Cię nakieruje ;)

Crazy_King
26-02-09, 17:19
orientujecie sie moze w cenach takiego zabiegu ?

Indiana
26-02-09, 17:33
Darmoooo :p on cie wyśle do chirurga , do szpitala publicznego ;)

Seravok
26-02-09, 17:57
Ja jakieś 3 tygodnie temu kopnołem z całej siły kolesia w kolano na W-F stopą,ból był taki sma jak złamałem ręke.Niemogłem chodzić i pojechałem odrazu na prześwietlenie.Pani która była bardzo "Uprzejma" :/:/:/ zrobiła mi zdj rentgenowskie na odwal sie i może dlatego nic nie było widać,a teraz jak chce cokolwiek zrobić to mam taki ból jakby mi się kości przesuwały...Moim zdaniem mam pękniętą kość albo cos w tym rodzaju... Super wogole niewiem za co Ci ludzie kase dostaja.

Crazyking a co na to rodzice? Pozwolili Ci to zostawić żeby sie paprało?
Lepiej idź i nie czekaj, ja też zgrywałem buntownika jak nie powzwolilem zeby mi palec cieli jak chcieli mi skszkło wyjąc,po roku samo wyszlo ale mam teraz mały palec 2 razy wiekszy niz normalnie,z takimi rzeczami niema co sie pierniczyć;>

A samo zrywanie paznokcia nieboli tylko że jak zrywają to (przynajmniej ja) miałem takie dziwne uczucie ciarki itp..;p

Crazy_King
26-02-09, 18:14
Rodzice wiedzieli. Widzieli w wakacje. Staralem sie maskowac to. Ostatnio wmowilem ze jest juz ok ale chyba nadal cos sie domyslaja ale jako ze sie nie skarze to nic nie robia. Ale dzis juz powiedzialem ze w chce do lekarza isc i zrobic porzadek z moimi paluchami

Indiana
26-02-09, 18:21
Bardzo dobrze chłopie ! zobaczysz jak Ci ulży , ja wiem co to za ból ;) odezwij się po zabiegu ;)

Crazy_King
26-02-09, 18:24
Ok. W sumie dopiero teraz zauwazylem ze offtop na 3 strony sie zrobil :D Dzieki za rady chlopaki :) Trzymajcie sie. Napewno sie odezwe po zabiegu