PDA

Zobacz pełną wersję : Trening



Regen
11-11-08, 13:07
Siema, mam 16 lat, wzrostu mam 170 cm i ważę 60/62 kilo. Nie dysponuję stałym dostępem do sieci więc nie mogę czytać forum i zakładam nowy temat. Mój stan umięśnienia uznajmy za zerowy, dysponuję tylko hantlą 10 kilową. Chciałbym do wakacji zbudować sobie sylwetkę, nie jak Pudzian, czy inni kulturyści, tylko taką dajmy na to jak 50cent. Prosiłbym o jakiś plan treningowy, który nie miałby jakiś negatywnych skutków na mój organizm (np. zatrzymanie wzrostu), a jednak by poskutkował. Zaznaczam, że w wakacje uprawiam windsurfing (może ta informacja się przyda).

Voice666
11-11-08, 13:45
Obawiam się, że jedna sztanga nie wystarczy. Nie ma tam jakiejś siłowni blisko twojego miejsca zamieszkania? Albo może koledzy gdzieś się katują?
Nawet przy jak najlepszych chęciach to te 10kg nie wystarczy.

Regen
11-11-08, 14:48
Niestety nie ma siłowni, a koledzy raczej nie "katują" się, a wręcz napewno ;], Ale jakby co to mogę kupić coś taniego jeszcze. Nie chce dużo wydawać, bo jak napisałem - uprawiam windsurfing, a to dość drogi sport i na kulturystyke nie chę dużo wydawać, ale skoro trzeba to już się coś kupi.

przemek_yo
11-11-08, 14:53
lawka plaska/skos i sztanga ;) drazek z byle czego zrob, sztangielke masz i juz cos z tego sie uklepie ;)

Regen
11-11-08, 15:11
Dobra już mniej więcej wiem co potrzebuję, ale jeszcze, może jakieś odżywki? I jakiś plan treningowy? Na wszystkie mięśnie - tak żebym miał sylwetkę 50centa ;]

grzela
11-11-08, 16:17
Dobra już mniej więcej wiem co potrzebuję, ale jeszcze, może jakieś odżywki? I jakiś plan treningowy? Na wszystkie mięśnie - tak żebym miał sylwetkę 50centa ;]


Na tym forum nie rozdrabniamy się na drobne-jesli juz do doradzimy ci jak zdobyć sylwetke całego dolara:)

Phobos
11-11-08, 16:37
Na tym forum nie rozdrabniamy się na drobne-jesli juz do doradzimy ci jak zdobyć sylwetke całego dolara:)



:D

odpuść odżywki, układaj diete!

Regen
11-11-08, 18:05
grzela wystarczy 50 centów ;], a co w związku z tym treningiem? Jakieś brzuszki, pompki?

hardworkOUT
11-11-08, 18:17
taa uwazaj bo hantlem 10 kg zbudujesz cokolwiek.

1. czytac podwieszone i nauczyc sie korzystac z googli
2. dieta masowa
3. trning masowo/silowy
4. regeneracja

widze ze jestes kolejnym ktory powiela smieszna plotke o zahamowaniu wzrostu.

grzela
11-11-08, 18:30
jedyne co moge polecić w tej sytuacji to
http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp

Regen
11-11-08, 20:02
A jakiś plan treningowy? Nie wiem co mam robić, w jakiej kolejności, jak często itp.

grzela
12-11-08, 18:03
Przecież masz w treningu domatora przykładowy plan(część 2).Rób ten trening 3 razy w tygodniu np pon,środ,piatek

lukasz231
12-11-08, 18:17
Ja bym pomyślał o zakupie drążka. Drogi nie jest a przy braku sprzętu to sporo ćwiczeń na nim można robić. Masz jeden ciężarek,a w niektórych ćwiczeniach potrzebne są dwa na raz. Możesz użyć 5litrowych butli z wodą do ćwiczeń;p