PDA

Zobacz pełną wersję : Poczatek poczatkow



worek4
04-10-08, 22:43
Witam jestem nowy na forum i można powiedzieć zielony na temat treningu. Może tak mam 190cm wzrostu waga 90kg i jestem troche zalany tkanka której nikt nie lubi. Chiał bym zrzucić tak z 15kg aby oczyścic sie z tego syfu ktory na sobie wychodowalem. Na pierwszy rzut ona nie widac nic ze jestem zalany jednak mam spory brzuchol:cry:. Mam pytanie co możecie polecic abym wykonał swoje zamiary jednak moge ćwiczyc jedynie w warunkach domowych na silke nie mam zbytnio mozliwosci uczeszczania.
Będe wdzięczny za każdą odpowiedz, soki ze znowu (jakis pajac) zalozyl temat o podobnej tematyce ktorych pewnie juz tu sporo bylo.:errf:

Rafauu
04-10-08, 22:50
czytaj kup sprzet czytaj

worek4
04-10-08, 23:18
srednio mi pomogles

wil-qu
04-10-08, 23:46
ogranicz jedzenie, dieta no i aeroby :) wtedy spalisz, chcesz szybciej kup suple, ale trening i tak musi być :)

slim shady
05-10-08, 00:18
ćwicz aeroby (bieganie,pływanie,steper,rowerek,skakanka itp) około 3-4 razy w tygodniu minimum 60 minut
jak nie masz mozliwosci uczeszczania na siłownie to tu masz opis cwiczen jakie mozesz wykonywac w domowych warunkach http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp, dobrze by było jakbyś sobie kupił hantle, staraj nie jesc słodyczy, zajrzyj do działu dieta, napewno znajdziesz cos pomocnego

Rickey
05-10-08, 11:35
Myślę, że intensywne aeroby+dobra dieta powinna w twoim przypadku zadziałać. Odżywki odradzam, zwłaszcza, że nie masz za bardzo warunków, by zrobić normalny trening na siłce:)
Pozdro!!

Kubak
05-10-08, 13:57
Dokladnie, plywaj, biegaj. Dieta na redukcje, ograniczona ilosc weglowodanow.
Do tego cwiczenia na silowni malymi ciezarami, intensywnie, duza ilosc powtorzen i serii.
Nie siedz przed kompem, ogolnie unikaj dlugiego siedzenia.
Zamiast siedziec przed telewizorem, rob brzuszki przed telewiozrem :)
Itd itp.

grzela
05-10-08, 14:35
spróbuj może diety low carb

zacznij od 2-3g wegłowodanów na 1kg masy ciała.Taką ilość należy przyjąć za bazową. Gdy utrata tłuszczu będzie zbyt wolna należy zmniejszyć ich ilość, a gdy zbyt szybka- zwiększyć. W dni wolne "obcinamy" ich ilość poprzez eliminacje węglowodanów potreningowych, które w dzień zmagań z żelastwem służą odbudowaniu zapasów glikogenu.

poziom białka utrzymuj stale na ok 2.5g na kg masy. wybieraj produkty o niskim ig.podziel to na 5-6 posiłków. do treningu dodaj aeroby, zaczynamy od 30 minut 3x w tygodniu stopniowo zwiększając ich długość do ok. 40-45 minut oraz ich ilość (zależnie od stopnia otłuszczenia).

bezpieczna utrata masy ciała zawiera sie w granicach 2-4 kg na miesiąc

hardworkOUT
05-10-08, 14:39
trening HIIT poczytaj o nim jest to imo najlepszy trening na zrzucenie tkanki tłuszczowej. trening jest bardzo wymagajacy fizycznie ale tez bardzo skuteczny. do tego oczywiscie odpowiednia dieta bo bez tego nic