Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: szukam ławeczki pod sztangę

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar rista
    Dołączył
    21-10-07
    Postów
    6
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie szukam ławeczki pod sztangę

    Witam,
    Zamierzam zakupić ławeczkę do domu pod sztangę, najlepiej żeby miała "motylka". Nie musi mieć przyrządów do ćwiczenia nóg, (mile widziany modlitewnik). Ważę 60kg przy wzroście 172cm, będzie również ćwiczyła na niej osoba o wadze 90kg i wzrost 174cm.
    Jeśli istnieje taka opcja (nie mogłem znaleźć takich ławeczek), aby można było ją zgiąć i wykonywać brzuszki to będzie dużym plusem przy wyborze.
    Znalazłem takie coś i chciałbym usłyszeć Waszą opinie o ławeczce lub konkurencyjne propozycje jeśli ktoś zechciałby się zainteresować :):)
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Do tego potrzebuje gryf (zamierzam kłaść na niego do 2x30kg max). Ale w tym temacie jestem totalnie zielony... Jaki lepszy 20kg? czy 10kg? Jestem otwarty na propozycje i na nich oprę swój zakup :)
    Jeśli ktoś miałby jakieś sugestie co do odważników to również będą pomocne. Zamierzam kupić 2 koła po 30kg, dwa po 10kg i 2 po 7kg.
    pozdrawiam :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Znawca Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar HuGsoN
    Dołączył
    17-10-06
    Skąd
    Siedlce
    Postów
    1,804
    SOG
    446
    Otrzymał : 382 SOGi w 168 postach

    Domyślnie

    Nie kupuj ławki z rozpiętkami, bo to straszne dziadostwo. Rozpiętki można ćwiczyć profesionalnie hantelkami. Dużżżżo lepiej wchodzi. Jaką masz kwotę do wydania ?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar rista
    Dołączył
    21-10-07
    Postów
    6
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    znalazłem taki gryf. Mam pytanie co do jakość/cena tego i czy dla początkującego i takich obciążeń będzie dobry. :)
    pozdrawiam :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar rista
    Dołączył
    21-10-07
    Postów
    6
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    kwota do wydania... hmmm nie chce kupować nic super-pro. Ale nie chciałbym aby stał u mnie szajs. Dostosuje się do ceny, oby tylko te dwa warunki były spełnione myślę, że za całość(ławeczka+sztanga+odważniki 2x30) chciałbym wydać poniżej 500złotych, ewentualnie okolice.

    Mówisz że "motylek" to syf? Chętnie zrezygnuje z ławeczki z przyrządem do ćwiczenia nóg jeśli cena pójdzie w dół bo szczerze jest mi to totalnie nie potrzebne (biegam i to mi wystarcza).

    A nie można znaleźć ławeczki z motylkiem, która byłaby jakościowo dobra? Jesli chodzi o to że ławeczka jest niefunkcjonalna/tandetna z "motylkiem". Bo jeśli ćwiczenie na tym przyrządzie nie pomoże mi w rozbudowaniu mięśni w dobrym stopniu to niech i ta część odpadnie z wyposażenia.

    I mam pytanie. Czy są ławeczki pod samą sztangę, które można zgiąć do robienia brzuszków pod kątem ? (wytrzymałość tak z 200kg zachowana)

    Poprosiłbym jakieś propozycje :) i dziękuje z góry
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar rista
    Dołączył
    21-10-07
    Postów
    6
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Popytałem, poszukałem i trafiła mi do głowy jeszcze jedna opcja.

    Ławeczka do brzuszków (prosta/skośna) + stojaki na sztange. Dzięki temu bede mogl robic i brzuszki i wyciskać. I od razu pytam, czy można do takiej ławeczki domontować modlitewnik ?

    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - ławeczka

    oraz

    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - sztanga.

    Podobno rzeczy z tego sklepu są dość dobrej jakości. Ktoś się zetknął ? i co sądzicie o tej opcji na moją domową minisiłownie?
    pozdrawiam

    // przepraszam za flood, ale niestety nie widze opcji edycji postów... a mam do zaproponowania coś nowego
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Rybaa89
    Dołączył
    07-10-07
    Skąd
    Suwałki
    Wiek
    34
    Postów
    13
    SOG
    2
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    Polecam tą ławke [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] sam ostatnio ją kupilem, a marbo sport jest swietną firmą zamowilem sporo sprzetu od nich i nie narzekam, dobra jakos wykonania i niska cena,praktyczny modlitewnik i wogole
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #7
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar lovelas69
    Dołączył
    16-04-07
    Skąd
    :twisted:
    Postów
    1,654
    SOG
    184
    Otrzymał : 357 SOGi w 211 postach

    Domyślnie

    no ja akurat z tej firmy zamowilem dosyc niezawodny wyciag i poki, co sprawuje sie dobrze, jest porzadnie wykonany, o to i link [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    na prawde godny uwagi :)
    a co do laweczki rowniez nie polecam takiej z przyrzadem do rozpietek bo to wielki shit, sam mam taka, wiec szczerze odradzam... a w ciagu tego miesiaca kupie sobie ta laweczke o to i link [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] godne uwagi sa porecze przy stojakach, na ktorych mozna robic pompki... kolejnym dobrym rozwiazaniem jest regulowane siedzisko dzieki, ktoremu wygodniej bedzie mozna wyciskac sztange w skosie... rowniez reuglowane stojaki razem z oparciem sa przystosowane do cwiczenia barkow z latwosicia bedzie mozna odstawic sztange... jak na domowe zacisza ta lawka jest elegancka i taka ja bede kupowac... i przede wszystkim wyglada na porzadnie wykonana i stabilna...
    P.S Ten wczesniejszy link, co dales do tej lawki, na ktorej jeszcze mozna robic brzuch wyglada na malo stabilna wiec... odradzam- i kup sobie hantle, bedziesz mogl o wiele lepiej i efektywniej wykonywac rozpietki na wolnym ciezarze, niz na tym badziewiu przymocowanym do lawki...
    Pozdro
    Ostatnio edytowane przez lovelas69 ; 22-10-07 o 13:47
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #8
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar rista
    Dołączył
    21-10-07
    Postów
    6
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - taka ławeczka...

    +

    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    takie stojaki..

    +

    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    taki gryf...


    Co powiecie o tej kombinacji ? zamierzam na ławeczce robić brzuchy, ćwiczyć biceps modlitewnik, rozpietki na hantlach oraz wyciskanie(80kg max) na prostej i skośnie do góry. Wytrzymałość,stabilność, wygoda - prosiłbym w tych 3 kryteriach o ocene kogoś kto się zna :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •