Pokaż wyniki od 1 do 10 z 106

Temat: Jeni w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki

Hybrid View

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Jeni
    Dołączył
    10-07-07
    Wiek
    42
    Postów
    44
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Jeni w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki

    Cześć wszystkim!!!
    Mam 25 lat i moim celem od jakiegoś czasu stało się uzyskanie szczupłej, zgrabnej i ładnie umięśnionej sylwetki. Sport fascynuje mnie już od dawna, praktycznie ćwiczę od 15 roku życia, nie wyczynowo ale dla siebie samej, dla zdrowia itp. Moim marzeniem było i jest zrobienie certyfikatu instruktora aerobicu, a jeszcze większym marzeniem otwarcie kiedyś swojego własnego fitness klubu. Ale czy kiedyś mi się to uda??? Wcześniej, gdy byłam opiekunką w Niemczech ćwiczyłam w fitness klubie codziennie wieczorami. Gdy wróciłam do Polski, miejscowość w której mieszkam nie może się poszczycić dobrym fitness klubem, jest jeden ale bardzo drogi i nie mogę sobie na niego pozwolić. Tak więc zakupiłam sobie Atlas siłowy, mam stepper, rowerek stacjonarny i ciężarki, a na tym nie zamierzam poprzestać Poza tym ćwiczę również jogę i pilates, także wszystkiego po trochu
    Od jakiegoś czasu fascynuję sie kulturystyką i fitnessem gimnastycznym i sylwetkowym, śledzę różne forum internetowe związane właśnie z tymi zagadnieniami.
    Od jakiegoś też czasu bardziej zajęłam się sobą pod kątem jak to już napisałam uzyskania szczupłej i umięśnionej sylwetki. Jednak nie chcę utracić swojej kobiecości jak to niektóre kulturystki, które wyglądają czasami wprost okropnie (moim zdaniem, a ile ludzi tyle opinii). Niema jak to fitnesski gimnastyczne i sylwetkowe, które wyglądają bardzo atrakcyjnie.
    Na tej stronie będę przedstawiała moją drogę w uzyskaniu postawionego sobie celu tzn. ćwiczenia przeze mnie wykonywane, stosowane suplementy i dietę. A Was proszę o wskazówki, które mogą być Waszym zdaniem dla mnie przydatne.
    W najbliższym czasie podam swoje dokładne dane, a jak będę miała fotkę to też wkleję.
    Tak więc do zobaczenia na forum

  2. #2
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Jeni
    Dołączył
    10-07-07
    Wiek
    42
    Postów
    44
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Tak więc wczoraj wyglądało to u nie mniej więcej tak:

    8.oo sniadanko
    - 50g płatków owsianych na wodzie, 2 suszone morele i płaska łyżka rodzynek, 1/2 jabłka, 100g twarogu chudego, cynamon
    11.00 II posiłek
    - 400g maślanki
    13.00 obiadek
    - 2 białka jajek, pół zółtka jajka, ok. 100 g twarogu chudego, 2 pomidory, 1 ogórek małosolny, pietruszka, koperek
    16.00 IV posiłek
    - ok. 150 g surówki z młodej kapusty, 1/4 papryki, ok. 100 g szynki z piersi kurczaka

    18.45 - 21.00 trening

    ok. 21.30
    - 30g odżywki białkowej

    Trening:
    Najpierw krótkie rozciaganie, poźniej plecy i barki przy użyciu atlasu i ciężarków 4kg, później brzuch, streching a na koniec 40 minut stepper. Wyszło ze 2h i 15 minut mniej więcej.

    Wiem, że lepiej by było jakbym rozpisała jakie dokładnie ćwiczonka robiłam, z tym, że ja ćwicze w domciu i nie wiem w sumie jak te niektóre ćwiczonka opisać, ale poprawię sie obiecuje i nastepnym razem postaram się to jakoś lepiej rozpisać, aby uzyskać ewentualne porady, na które oczywiście będę oczekiwała .

    Co do suplementów to biorę chrom plus, beta karoten, omega3, magnezB6, BCAA i odżywka białkowa.

    Moje dane wymiarowe, że tak powiem:
    wiek: 25 lat
    wzrost: 157 cm
    waga: 48 kg
    bmi: 19,5
    biust : 81
    talia: 63
    biodra: 81
    udo: 49
    łydki: 34

    Bicepsik i tricepsik też już są, ale nie mierze bo w sumie mi tu nie zależy na wielkości, tylko żeby mięśnie te były fajnie zaznaczone
    W tej chwili zależy mi aby ładnie wyrzeźbić brzuch, z którego muszę jeszcze spalić troszeczkę tłuszczyku, aby uwydatnić mięśnie, no i nogi!!! Tutaj też muszę spalić jescze trochę tłuszczyku na udach

    Co do pomiaru tłuszczu w moim ciele to jeszcze nie wiem, musze znaleźć odpowiednia aparaturę.

    Proszę o rady w kwestii ćwiczeń i dietki itp.

    Wieczorkiem napiszę jak to wyglądało u mnie dzisiaj
    Pozdrawiam

  3. #3
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar ubermas
    Dołączył
    21-02-07
    Skąd
    Tychy
    Wiek
    38
    Postów
    545
    SOG
    19
    Otrzymał : 24 SOGi w 23 postach

    Domyślnie

    Wazysz 48 kg i chcesz tluszcz spalac... powodzenia. Z tego co na szybko policzylem to zjadasz jakies 1300 kcal, ja na twoim miejscu obnizylbym kaloriie jeszcze o jakis 500. Wtedy bedziesz miec piekna sylwetke. Znasz sie ty aby na tym co robisz??

  4. #4
    Zasłużony dla forum Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar pw
    Dołączył
    05-04-07
    Skąd
    Kielce
    Wiek
    33
    Postów
    1,260
    SOG
    78
    Otrzymał : 116 SOGi w 83 postach

    Domyślnie

    Jeni tu też Cie przywiało :P
    Stary nick: WhiteHead
    Paweł W

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •