Strona 9 z 196 PierwszyPierwszy ... 78910111959109 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 1951

Temat: My way to recovery - moja droga w walcę z przeciwnościami losu i powrót na scenę

  1. #81
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar Gangsta Latino
    Dołączył
    15-10-09
    Postów
    1,085
    SOG
    775
    Otrzymał : 267 SOGi w 197 postach

    Domyślnie

    No to podziwiam, że ćwiczysz, a masz tak "rozklekotane" godziny pracy. Jeszcze jak człowiek jest na masie, sporo kalorii itd. to może to tak nie przeszkadza, ale na redu już pewnie tak. Sam ćwiczę czasami o 9 rano, a jak jestem w domu to ok. 17, więc różnica spora, ale zawsze w nocy śpie (no prawie:P) a u Ciebie to już w ogóle porozrzucane.
    Przepraszam za spam :(

    http://www.youtube.com/watch?v=UExwaCILDl0&feature=related
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #82
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gangsta Latino Zobacz post
    No to podziwiam, że ćwiczysz, a masz tak "rozklekotane" godziny pracy. Jeszcze jak człowiek jest na masie, sporo kalorii itd. to może to tak nie przeszkadza, ale na redu już pewnie tak. Sam ćwiczę czasami o 9 rano, a jak jestem w domu to ok. 17, więc różnica spora, ale zawsze w nocy śpie (no prawie:P) a u Ciebie to już w ogóle porozrzucane.
    no dlatego czasami o 3 w nocy aeroby na skakance haha Tak na redukcji ciężko.. a na masie w sumie ja nigdy nie byłam i niestety nie będę, najelpsze co mi grozi to zrównoważona dieta na taką ilość kcal jak tracę Zawsze staram się robić 2 treningi przed pracą, bo po pracy już jestem wykończona i nie jestem w stanie dać z siebie 100%, najwyżej czasami już jak naprawde muszę ...zostawiam 2 aeroby na czas po pracy, ale raczej staram się unikać takich sytuacji. Trzeba jakoś radzić. Do tego też mam podopiecznych którym muszę poswięcić wolny od tego wszystkiego czas, więc na głowie dużo, i jak ktoś mi mówi że mając prace w stałych godzinach i żadnych innych obowiązków więcej (domowe się nie liczą bo każdy je ma), a nie ma 30-40 minut 3-4 razy w tygodniu na trening mnie to rozwala..
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #83
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Przychodzę dziś do pracy, a tu znowa ta PIZZA, jeszcze jej nie zjedli OMFG, za co mi to hehe

    Dziś mam ten jedyny w tygodniu dzień wolny od treningów i chodzę jak zawsze na maksa zamulona, ale jednak ten dzień dużo daje, odpoczywam i się regeneruję by zacząć kolejny tydzień treningowy na pewnej k..ie Wczoraj zjadłam na noc na ostatni posiłek wędzoną makrele i dziś mam za to karę, podlało i obudziłam się cała w kreskach od koszulki i spodenek WRRRRRRRR, co za organizm, szok! MAKRELA WĘDZONA OUT Z DIETY raz i na zawsze.

    A tak ogólnie powoli znikają moje chomikowatę policzki

    10151295_10203721352617372_1248398199_n.jpg

    i się odsłoniła jakiś czas temu moja kontrolna żyłka na przedramiu (co prawda dziś po wczorajszej makreli znowu się schowała hehe bieda...) Ogólnie genetycznie mam strasznie pochowane żyły, krew u mnie podbrać odwieczny problem, nigdy za 1 razem nie trafiają gdzie trzeba Nawet będąc w formie startowej miałam zyłki pochowane, a tu O, mimo podlania coś takiego małego i śmiesznego mi się odsłania, więc najwidoczniej FAT się pali, tylko co z tą wodą teraz robić ehhhhhh :(

    22.jpg

    Dzięki tej malusienkiej śmiesznej żyłce teraz kontroluje co mogę jeść a czego nie
    Ostatnio edytowane przez N3ver_quit ; 06-04-14 o 02:14
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #84
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First Class3 miesiące zarejestrowany10000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Aktywny użytkownik
    Avatar Pikaczu
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    Skątowni
    Postów
    0
    SOG
    103
    Otrzymał : 65 SOGi w 57 postach

    Domyślnie

    wode do szklanek i spij nago%-)

    jakies spalacze leca?proponuje efcie albo synefryne%-)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #85
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    Efcia leci pisala wczesniej ze ECA. No spac nago dobry pomysl %-)
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #86
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First Class3 miesiące zarejestrowany10000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Aktywny użytkownik
    Avatar Pikaczu
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    Skątowni
    Postów
    0
    SOG
    103
    Otrzymał : 65 SOGi w 57 postach

    Domyślnie

    śledze temat od poczatku i nie wyczytałem tych 3 literek%-)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #87
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    Bo sledzisz nie uwaznie %-) nawet soga dales w tej wypowiedzi. 2 linijka jak sie nie zmieni rozlozenie slow po dodaniu wypowiedzi %-) jednak pierwsza %-)

    Cytat Napisał N3ver_quit Zobacz post
    Dzisiaj znowu zaczełam w pracy swój, jak to nazywam "nocny maraton", zmiany od 23-7. Więc pobudka o 16:30, ECA, BCAA+glutamina i 1 interwały 30 minut na rowerku się zrobiły, po czym oczywiście jak zawsze ulubiony omlecik. Już od 1.5 tygodnia nie mam oleju kokosowego (opóźniona dostawa) i na maksa zaczynam tęsknić za jego smakiem, więc dziś omlecik posypany wiorkami kokosowymi - megaaaaaaaa, raj w buzi, czemu tak wcześniej nie robiłam..hmmm Makra: 40 białka/15 tłuszczy, WW z produktów białkowych i tłuszczowych nie wliczam, z warzyw które jem też.

    Załącznik 8128

    Po tym odrazu poleciałam na trening siłowy dzisiaj były plecki + triceps:

    Plecy:

    1. Podciąganie się 10 powt. - 4 serię
    2. Superseria: Ściąganie drążka wyciągu górnego szerokim nachwytem do klatki metodą 1/2 (półruch/ruch) 15 powt. + Ściąganie trapeza wyciągu górnego 15 powt. x 4 serię
    3. Superseria: Przyciąganie drążka szerokim nachwytem (łokcie na zewnątrz) z wyciągu górnego w bramie do brzucha DROP SET do MAX + Przyciąganie z wyciągu górnego w bramie uchwytu jednorącz z supinacją (ruch się zaczyna od nachwytu a kończy się uchwytem młotkowym) po 15 na stronę x 4 serię
    4. Superseria: Wiosłowanie sztangą szerokim nachwytem 15 powt. + Wiosłowanie drążkiem z wyciągu dolnego w bramie wąskim podchwytem DROP SET MAX x 4 serię

    Triceps:

    1. Trójset: Prostowanie drążka nachwytem 15powt. + Podchwytem 15 powt. + Linką 15 powt. x 6 serii

    Drugie interwały - 30 minut na bieżni z BCAA+glutamina. Po tym stek z sałatką i od 23:00 moje piekło w Alcatel Lucent

    Szamka w pracy z moją mega wygodną 6 pack fitness torbą:
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #88
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Leci Evcia mniam mniam cykluje 2 tygodnie ECA/ 2 tygodnie Coffeina z Yohimbiną

    Spać nago hmm w sumie tak, bardzo dobry pomysł
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. Użytkownik N3ver_quit otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    USgorn (06-04-14)

  10. #89
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First Class3 miesiące zarejestrowany10000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Aktywny użytkownik
    Avatar Pikaczu
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    Skątowni
    Postów
    0
    SOG
    103
    Otrzymał : 65 SOGi w 57 postach

    Domyślnie

    no ja mam zawsze dobre pomysły%-)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #90
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Była próba cyklować ECA z clenem, ale po clenie po tak malusienkiej dawce - 0.10 mcg prawie odleciałam w kosmos Puls 150 na leżąco przez 4 godziny, reszte 20 godzin wyjęte z życia bo trzepało niesamowicie i ciśnienie że ojej, i jeszcze przez kolejne 2 dni skurcze takie, że nie mogłam treningu normalnie skończyć, więc nigdy więcej
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •