Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: Pełna klata.

Threaded View

  1. #2
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar .rocky
    Dołączył
    10-01-11
    Postów
    1,248
    SOG
    105
    Otrzymał : 250 SOGi w 122 postach

    Domyślnie

    o bezwartosciowosci wl bym polemizowal, u mnie np. było odwrotnie niż piszesz, po wyjebaniu dodatkow i zostawieniu samego wl, klatka ruszyla, a ci co twierdza ze to slabe cwiczenie, mysle ze po prostu trzaskali technikę z dupy, bo jeśli ją się dobrze ogarnie poprzez przedewszystkim czestotliwosc wykonywania wl (min 2x w tyg), co daje coraz mocnijsze polaczenie miesnie-mozg, a wtedy można czerpac korzyści z tego ćwiczenia przez dlugi dlugi czas

    ale jednocześnie wiem ze nie dla każdego będzie to dobre wyjście samo wl, ile ludzi tyle reakcji, tak jak inni potrafią budowac mase na rozpietkach co mnie wcale nie dziwi, tutaj każdy dochodzi do swojego optimum sam, niema uniwersalnych szablonow tylko trzeba kombinować do skutku a to co opisales wyżej może się jedynie sprawdzić u pewnej grupy osob

    jednakże pierwszym zabiegiem jaki polecal bym zrobić przy jakimiś "nierosnącym mięśniu" to zacząć go poprstu robic 2x w tygodniu a jeśli to się nie sprawdzi, to dorzucić kcal (wogole nie rozumiem tego jak może JEDEN miesien nie rosnnac a reszta jakos tak, zazwyczaj po prostu wszstko stoji a typowi się wydaje ze np. tylko plecy albo klata)
    Ostatnio edytowane przez .rocky ; 19-11-13 o 01:26
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. Użytkownik .rocky otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Micek185 (19-11-13)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •