Witam , znalazłem to forum na jakimś obrazku na pomper i pomyślałem że się zarejestruje i będe tutaj użytkownikiem, prawdopodobnie zostanę na dłużej.
Mam ważne pytanie dotyczące bardzo denerwującej sprawy a mianowicie klaty.
Ćwiczę na siłowni już troszkę czasu , idzie mi to w miarę porządnie ale od jakiegoś czasu w okolicach klaty zaczął mi się odkładać tłuszcz. Nie wydaje mi się żeby to było normalne ponieważ wielu moich znajomych z o wiele wyższym bfem nie ma tam tłuszczu a ja posiadając dość niski bf właśnie posiadam w tych miejscach tłuszcz i w obcisłej koszulce wygląda to bardzo zle , a bez koszulki tym bardziej.
Napisałem to w dziale dieta bo nie wiedziałem gdzie to wsadzić bo kompletnie nie mam pomysłu co z tym zrobić.
Zaznaczę że nie miałem jeszcze żadnych cykli sterydowych więc gino od środków anabolicznych raczej odpada.
Często jak patrze na to z boku to jestem po prostu załamany , niby jakiś kaloryfer i w ogóle odtłuszczenie w miarę wporządku a tutaj taka nie przyjemna sprawa.
Nie podam swojego zdjęcia ale tłuszcz odkłada się w tych okolicach.


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Przez ten tłuszcz nawet suty nie wyglądają naturalnie tylko trochę przypominają kobiece ;x
Co do treningu to staram się robić trochę więcej ćwiczeń izolowanych ale to raczej nie pomaga.

Waga 92 kg
Wzrost 176 cm
Staż 3 lata
Cykle sterydowe BRAK

Jeśli ktokolwiek miał podobny problem albo wie co może być przyczyną albo jak sobie z tym poradzić to proszę o pomoc.

W wolnym czasie wypełnię ankietę.

pzdr