Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: NPP plus Prop plus Dostinex

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Udebol
    Dołączył
    23-11-10
    Wiek
    51
    Postów
    37
    SOG
    3
    Otrzymał : 3 SOGi w 3 postach

    Domyślnie NPP plus Prop plus Dostinex

    Panowie potrzebuję informacji na poniższe pytanie:

    Czy na cyklu :

    1-6 npp 100mg/eod
    1-6 prop 100mg/eod

    sensowne jest branie dostinexu(chodzi mi o prolaktynę) w dawce 2 tab/tydz czy raczej tylko na odbloku?

    Proszę o konkretną odpowiedź.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Komu to?wiek waga starz itd..
    Testo wiecej jak nandro dajemy..
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Udebol
    Dołączył
    23-11-10
    Wiek
    51
    Postów
    37
    SOG
    3
    Otrzymał : 3 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał fallenursus Zobacz post
    Komu to?wiek waga starz itd..
    Testo wiecej jak nandro dajemy..
    Fallen wszystkie dane masz w profilu,w zakładce "o mnie"

    Wiem o co ci chodzi z teściem ale mnie interesuje dodatkowo dostinex.
    npp jest z tej samej grupy 19nor jak tren a z reguły przy trenie chłopaki biorą dostinex stąd pytanie odnośnie npp(oczywiście tren blokuje zdecydowanie mocniej ale przy npp też może być podobny problem)
    Testo więcej- to jest króciutki cykl i myślałem że właśnie przez dodanie dostinexu załatwię sprawe,bez zwiększania dawki testosteronu.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Leki profilaktyczne powinny byc w szafce u kazdego sterownika a brac poto tylko jak cos w lewo skreci.
    Jak masz sklonnosci do wybrykow prolaktyny uzywaj innych srodkow jak namdrolony.

    Ps. Ja w zakladki patrzec nie musze, ty powinienes napisac wzzystko w temacie.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Udebol
    Dołączył
    23-11-10
    Wiek
    51
    Postów
    37
    SOG
    3
    Otrzymał : 3 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    Jak masz sklonnosci do wybrykow prolaktyny uzywaj innych srodkow jak namdrolony.

    Sorry Fallen ale to nie jest żadna odpowiedź.Po prostu mnie zbyłeś.
    Jezeli jakiś gościu zapytałby się ciebie czy na pierwszy cykl z teściem powinien brać tamoxa i proscar-odpisałbyś mu że jak ma skłonności do wybryków estrogenu i DHT to niech nie używa testosteronu.

    Nie wiem czy mam "skłonności do wybryków prolaktyny"-to jest mój pierwszy kontakt z nandrolonem -stąd pytanie.Ogólnie ludzi którzy jadą z SAA można podzielić na 3 typy -praktykantów z dużym doświadczeniem,,tych którzy próbują sie czegoś dowiedzieć i kompletnych ignorantów którzy zaczynają cykl a nie wiedzą co to odblok.
    Ja siedzę w grupie nr.2-próbuję się czegoś dowiedzieć od osób z większym doświadczeniem,które stosowały już dany preparat.
    Jezeli na proste pytanie dostaję taką odpowiedź to już nie wiem jaka jest istota tego forum.

    Wyjaśnijmy sobie nie chcę rezygnować z npp,a na rynku po to są preparaty typu sermy,IA itp. aby je stosować-pytanie jest tylko kiedy ,w jakich dawkach i czy w danym przypadku jest to w ogóle potrzebne .

    Nie chce czekać na sytuację kiedy w czasie cyklu cos"wysteruje sie na lewo"-uważam że lepiej jest zapobiegac niż leczyć-po co likwidować gino np.progesteronowe jak można mu zapobiec.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    0,25mg 2x na tydzien.
    mozesz rowniez obnizyc prolaktyne obizajac estro.


    imho zle do tego masz podejscie. znajdz sobie dawki przy ktorych bedziesz mogl smialo rosnac a nie beda sprawiac ci zadnych klopotow. testo to testo bez tego nie cyklujemy. nie dodawaj wiecej chemi tylko poto bo sie boisz ze cos moze byc.
    npp mi podnioslo cisnienie tak ze nie wiedzialem co sie dzieje. odtsawilem odrazu. tren czy dosc duze dawki wina nie dzialaj namnie tak zle jak npp. od tego czasu tylko deka dlugoestrowa w dawkach leczniczych przy czyms ciezszym.

    1-1-Prolactin secretion in the human male is increased by endogenous oestrogens and decreased by exogenous/endogenous androgens.

    Gooren LJ, van der Veen EA, van Kessel H, Harmsen-Louman W, Wiegel AR.

    There is evidence that prolactin may be involved in testicular steroidogenesis, and we have therefore investigated whether there is feedback regulation of androgens/oestrogens on prolactin secretion in the human male. To assess this we have measured basal and TRH-stimulated prolactin levels in: Six eugonadal men before and after 2 weeks' administration of the aromatase inhibitor delta'-testolactone, which led to a fall in oestradiol levels with unchanged levels of testosterone. In these patients, prolactin levels decreased. Six eugonadal subjects before and after 6 weeks' administration of dihydrotestosterone [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. In these subjects, prolactin levels decreased. Six agonadal subjects, tested after 12 weeks' treatment with dihydrotestosterone [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] and compared to: Six agonadal subjects who received no sex steroid treatment. Again, it was found that dihydrotestosterone treatment decreased prolactin levels in patients from Group C. Six eugonadal subjects were also studied before and after 6 weeks' administration of the androgen receptor antagonist, spironolactone, and this treatment increased Prl secretion. It is concluded that in the human male, endogenous oestrogens increase prolactin secretion whilst exogenous/endogenous androgens decrease prolactin secretion.
    Ostatnio edytowane przez fallenursus ; 22-08-11 o 01:07
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. Użytkownik fallenursus otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Udebol (22-08-11)

  8. #7
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Udebol
    Dołączył
    23-11-10
    Wiek
    51
    Postów
    37
    SOG
    3
    Otrzymał : 3 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    Wielkie dzięki Fallen-ukłon w Twoją stronę.
    Właśnie o taką odpowiedź mi chodziło.

    O ile dobrze zrozumiałem z załączonego przez ciebie urywku w jezyku angielskim że endogenny estrogen podnosi poziom prolaktyny czyli tak jak napisałeś obniżenie poziomu estrogenu powinno spowodować obniżenie poziomu prolaktyny,ale również DHT powoduje obniżenie poziomu tej substancji czyli wyższe dawki testo(który konwertuje do DHT)też są metodą na obniżenie prolaktyny,chociaż wyższe dawki testosteronu mogą też podnieść poziom estrogenu.
    Czyli przez taki sposób dawkowania testo możemy podnieść poziom DHT ale również estro,no chyba że bedziemy brali jakiś inhibitor czyli ogólnie kółko się zamyka i tak czy inaczej byłbym zmuszony wrzucić jakaś "chemię" w cykl czy to będzie dostinex czy finasteryd,no chyba że zaryzykuje i pojade samym testo i npp w nadziei że nic złego sie nie wydarzy.

    Dobrze to zrozumiałem?

    Jeszcze raz dzięki za wskazówki i jak możesz ustosunkuj się do tego co napisałem wyżej.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. Użytkownik Udebol otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    fallenursus (22-08-11)

  10. #8
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Zeby mlodzi tak rozumieli jak my starzy to by bylo ok:)
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •