Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Temat: Dieta (amatora)do sprawdzenia

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteranTagger First Class
    Avatar Maniuś14
    Dołączył
    14-05-09
    Postów
    32
    SOG
    2
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Dieta (amatora)do sprawdzenia

    Witam,
    Mam 36lat ,waże 100kg.wzrost 188cm ćwicze 9 miesiąc trzy razy w tygodniu tak około 1,15''do tego 4 razy w tygodniu (30min.)aeroby bieg lub jazda na rowerze stacjonarnym(powód oponka) i nie wiem gdzie tkwi błąd czy w diecie czy w treningu bo nie mam przyrostów mięśniowych tylko moje mięśnie stały się twardsze no ale nic nie rośnie np. w bicepsie jak było 42cm tak dalej jest.Nie wiem gdzie tkwi przyczyna w diecie czy w treningu,no ale na początek napisze jak wygląda moja dieta dlatego pisze w dziale Dieta.
    śniadanie:
    twaróg zmiksowany z 1 jogurtem do tego garść płatków owsianych+ewentualnie banan
    2 śniadanie: serek wiejski+banan
    obiad:
    ryż+kawałki piersi z kurczaka+ogórek,lub ziemniaki ryba gotowana surówka z kapusty i marchwi,lub zupa np fasolowa ziemniaki wołowinagotowana lub schab gotowany +buraczki
    podwieczorek:
    serek wiejski lub makrela wędzona
    kolacja:
    wędlina chleb ciemny,jakieś warzywa np:papryka,pomidor ,ogórek,sałata
    do tego rano i wieczorem jedna miarka białka firmy Olymp.
    No to tyle dodam że jak w temacie jestem amatorem i ćwicze głównie dla zrowia,wyglądu i ogólnie lepszego samopoczucia,bo wcześniej nie zbyt dobrze się prowadziłem fajki,piwo brak ruchu czipsy kolorowe napoje kfc,mcdonaldy i inne świństwa to była moja dietano ale od kiedy wejście na 2 piętro sprawiało mi trudność powiedziałem dość i postanowiłem to zmienić no i niechce do tego wracać ale jak widze brak efektów to ogarnia mnie zniechęcenie no to tyle żalów ,dzięki za każdą pomoc ,pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Maniuś14 ; 15-11-09 o 12:31
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •