Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Temat: Tak, czy nie? Legalizacja marihuany

  1. #1
    Początkujący Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Ziomek90
    Dołączył
    21-03-09
    Postów
    164
    SOG
    186
    Otrzymał : 17 SOGi w 10 postach

    Domyślnie Tak, czy nie? Legalizacja marihuany

    Co sądzicie na temat legalizacji marihuany i narkotyków miękkich? Wg. powinna zostać zalegalizowana, bo i tak ten kto chce, ten jara, a dzięki legalizacji, pewnie cena zielska by spadła i zwiększyły by się wpływy do budżetu państwa, gdyż jak sądzę sprzedaż była by duża;D Poza tym mielibyśmy dobrą marihuanę, a nie podlewanego domestosem itp skuna... podobną opinię ma co do legalizacji prostytucji... jak wiadomo 23.05 odbywa się wielka manifestacja za legalizacją w WWA;P dobry czas na przemyślenia:) czekam na opinie:)

    Aha i nie przekonują mnie argumenty, że zioło powinno być zakazane, ponieważ mielibyśmy państwo ćpunów, gdyż alkohol, który uzależnia i powoduje wiele chorób i niszczy ludzi, jest dozwolony, a maryśka nie... wszystko jest dla ludzi, byle z głową:) nasuwa mi się cytat z piosenki "zbyt pozytywna, dlatego zakazana..."

    Czekam na wasze opinie:) Pozdro

    Hmm. Ile takich samych tematów założysz? Jeśli popełniłeś bład napisz do mnie na PW, a nie zakładasz nowy identyczny temat...Ten drugi skasowany
    Ostatnio edytowane przez Fehu ; 23-04-09 o 16:01
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Początkujący Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Ziomek90
    Dołączył
    21-03-09
    Postów
    164
    SOG
    186
    Otrzymał : 17 SOGi w 10 postach

    Domyślnie

    proszę o skasowanie wątku, ze względu na popełniony bląd ortograficzny w tytule...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar dzbanekzwd
    Dołączył
    27-11-08
    Skąd
    Белaсток
    Wiek
    34
    Postów
    1,329
    SOG
    419
    Otrzymał : 234 SOGi w 183 postach

    Domyślnie

    ja sie zgadzam z tobą. alko jest legalne a po alko niekturym agresor sie włancza a po mary spokój i opanowanie. słyszałem że na tej manifestacji można legalnie zajarać to prawda ??
    Powiedz mi kogo to jest wina, że bezdomnych zabija zima, że grzeją ich tylko wina....
    To jest bagno rzeczywistości, więc człowiek obczaj to... bo ja nie mogę już patrzeć na to znów...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Doświadczony Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar wojtas3
    Dołączył
    23-03-09
    Skąd
    Dąbrowa namysłowska
    Postów
    810
    SOG
    467
    Otrzymał : 59 SOGi w 48 postach

    Domyślnie

    oczywiście jestem za trawka na pewno mniej szkodzi niż wóda (jak ojciec wraca nachlany to strach i terror a gdyby wrócił zjarany no to zjadł by obiad z apetytem posiedział przy kompie sami wiecie
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. Użytkownik wojtas3 otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    dominator875 (23-04-09)

  6. #5
    Moderator #Dla zielonych Ekspert Osiągnięcia:
    OverdriveTagger First Class10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar luo
    Dołączył
    02-03-09
    Skąd
    Wschód
    Wiek
    33
    Postów
    2,807
    SOG
    531
    Otrzymał : 510 SOGi w 393 postach

    Domyślnie

    Naprawde myślisz że będzie legalizacja? Zapomnij o niej, przynajmniej narazie. Co do efektów to się niezgodzę bo przy alko niepanujesz do końca nad sobą tak samo jak przy zielsku więc zagrożenie takie same. Spalisz się coś Ci od**bie i po obwodówce zaczniesz biegać, czy wszystko rozp***dalać. Może powiesz że się spalisz i będziesz tylko chodzić zajeb**y, sam pomyśl. Nie mówie że akurat Ty ale są tacy ludzie więc niewieże w legalizacje dopuki się nieuspokoi.
    Zresztą jak wprowadzą to będzie od 18 albo od 21 lat, myślisz że będą przestrzegać tej granicy? Toooożż tak. Coraz więcej małolatów po 13-15 lat będzie już palić bo nieproblem będzie kupic.. A w 18 lat fete będą już pewne brać. I niepisz mi już jak jest np w Holandii gdzie jest legalizacja bo h*j wiesz na ten temat.
    Zresztą zielsko szybciej uzależnia od alko szczególnie u młodych
    pozdro
    Your dreams are always gonna be the most important to you, than they will be to anybody else.

    So keep dreaming. Keep believing. Keep pressing forward.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #6
    Początkujący Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Ziomek90
    Dołączył
    21-03-09
    Postów
    164
    SOG
    186
    Otrzymał : 17 SOGi w 10 postach

    Domyślnie

    a kto każe palić codziennie? nie można zapalić co miesiąc dla smaku? człowieku, nie znam nikogo kto po zielsku by coś odpierdalał... takie jazdy to po dropsach, grzybkach itp ludzie maja... widzę że nigdy nie paliłeś... to po wódzie ludziom odpierdala, robią się agresywni i napierdalać się chcą... ogarnij temat człowieku
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #7
    Początkujący Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Ziomek90
    Dołączył
    21-03-09
    Postów
    164
    SOG
    186
    Otrzymał : 17 SOGi w 10 postach

    Domyślnie

    tak, na manifestacji można jarać legalnie ;D
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #8
    Moderator #Dla zielonych Ekspert Osiągnięcia:
    OverdriveTagger First Class10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar luo
    Dołączył
    02-03-09
    Skąd
    Wschód
    Wiek
    33
    Postów
    2,807
    SOG
    531
    Otrzymał : 510 SOGi w 393 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ziomek90 Zobacz post
    a kto każe palić codziennie? nie można zapalić co miesiąc dla smaku? człowieku, nie znam nikogo kto po zielsku by coś odpierdalał... takie jazdy to po dropsach, grzybkach itp ludzie maja... widzę że nigdy nie paliłeś... to po wódzie ludziom odpierdala, robią się agresywni i napierdalać się chcą... ogarnij temat człowieku
    haha co Ty myslisz że na wiosce mieszkam??;D u mnie pół ośki pali,
    po 1 niepisałem że każdemu od**buje tylko niektórym
    po 2 w poście też napisałem że po alko ludzie są ogresywni
    po 3 jakby była zlegalizowana to dużo osób napewno by paliło kilka razy na tydzien więc niepisz mi o paleniu raz na miesiąc bo wszyscy wiedzą jak jest
    po 4 chodziło mi głównie o to że coraz więcej małolatów by paliło, niepisałem o ludziach ogarniętych bo tacy niezaczynają palić w wieku 13 lat
    po 5 większość osób co paliło to napewno prędzej czy później spróbuje halucynów czy fety. Od czegoś trzeba zacząć i b.dużo zależy od "towarzystwa" z którym sie zadajesz
    Your dreams are always gonna be the most important to you, than they will be to anybody else.

    So keep dreaming. Keep believing. Keep pressing forward.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #9
    Początkujący Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Ziomek90
    Dołączył
    21-03-09
    Postów
    164
    SOG
    186
    Otrzymał : 17 SOGi w 10 postach

    Domyślnie

    fakt... w moim towarzystwie nikt nie ćpa fety itp... owszem znam kilka osób, które palą prawie codziennie i faktycznie mają już trochę spier**lony tok myślenia... ale każdy ma wolny wybór... w sumie z legalizacją chodzi mi o to, żeby cena grama spadła i żeby palić dobrej jakości towar, a nie chemika... mam 19 lat i kilka razy zapaliłem, ale nigdy nie ciągnęło mnie i nie ciągnie do innych narkotyków...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #10
    Doradca Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class5000 punktów doświadczenia
    Avatar ciaastek91
    Dołączył
    10-03-07
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2,034
    SOG
    53
    Otrzymał : 253 SOGi w 201 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ziomek90 Zobacz post
    chodzi mi o to, żeby cena grama spadła i żeby palić dobrej jakości towar, a nie chemika...
    marzenia scietej glowy
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •