Witam mam pytanie, mianowicie chciałabym zakupić jakiś spalacz tłuszczu (bo choć się staram i 'dietuję' to mi to za dobrze samodzielnie nie idzie...) i mój problem jest taki, że wcale się na tym nie znam... Starałam się poszukać czegoś na google ale no każdy jest indywidualnym przypadkiem dlatego stwierdziłam, że lepiej jak się zapytam was tutaj;)

Mam 18 lat i problem z brzuszkiem - 6 Weidera robiłam, a od dziś się za brzuszki (po raz kolejny) biorę... mimo tego i ograniczenia kalorii nie jest tak, jak być powinno... Więc proszę mi z góry tego spalacza nie odradzać...
Na odchudzeniu nóg tez by mi zależało...

Czasu na sport za dużo nie mam, bo na szkołę i dojazdy tracę większość mojego czasu, ale kiedy tylko znajdę chwilkę staram się pogimnastykować w domu, pobiegać albo na rolki wyskoczyć xD

I moje pytanie jest takie - jaki spalacz powinnam kupić, zwracając uwagę na fakt, że jestem kobietą (i to młodą), nigdy wcześniej żadnego nie brałam i moim celem nie jest wyglądać jak kulturystka, tylko poprostu dopomóc sobie w chudnięciu?:P

PS. Jeśli zdenerwowałam kogoś moim postem (bo uznał, że widział podobne) to z góry przepraszam ale naprawdę boję się z moją dotychczas nabytą wiedzą cokolwiek kupować bez pytania... Będzie trzeba, to potem to usunę;)

Czekam na porady;*