Zobacz wyniki ankiety: Oceń temat :)

Głosujących
125. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • W temacie dowiedziałem się czegoś nowego.

    69 55.20%
  • Temat jest bez sensu,nic się nie dowiedziałem.

    11 8.80%
  • Nie lubie ryżu :)

    50 40.00%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 228 z 244 PierwszyPierwszy ... 128178218226227228229230238 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,271 do 2,280 z 2435

Temat: DIETA Pojedyncze pytania

  1. #2271
    Ekspert Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczeniaTrzech znajomychOverdrive
    Avatar yaro09
    Dołączył
    05-02-08
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    4,117
    SOG
    324
    Otrzymał : 387 SOGi w 267 postach

    Domyślnie

    ok od początku, tamtego postu nie mogłem edytować.
    ile osób tyle opinii.

    Przez zimę masowałem, teraz zamierzam przez minimum 3 miesiące redukować, dlatego zmieniam trening i dietę.

    Aktualne dane: 86kg, 178cm, 23lata,

    Na masie jadłem około 3000 kcal, gdzie miałem
    B 2,3
    T 1,2
    W reszta, czyli jakies 4,5

    Trening siłowy będzie 4x w tygodniu, prawie po kazdym siłowym będzie aero.
    Dodatkowo codziennie drugia sesja aero wieczorem (już lżejsza, w postaci basenu, roweru itp).

    Najważniejsze posiłki to dla mnie śniadanie (godzina 9), przedtreningowy (godzina 12) potreningowy (godzina 15)
    wiec z tych posiłków raczej bym nie ucinał. Najwyżej z dwóch ostatnich (czyli godzina 18 i 21)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2272
    Moderator Amator Osiągnięcia:
    Tagger First Class1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar Kordian Skibiński
    Dołączył
    18-04-14
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    409
    SOG
    9
    Otrzymał : 62 SOGi w 35 postach

    Domyślnie

    a co masz rozklad BWT w tych ostatnich posilkach ? co do planów aero jest ok tylko rób sesje po silowym 25-30 minut na tętnie 130-145 , druga sesja to juz tętno nie do ogarnięcia bo to raczje interwały wyjda ale wg mnie bardzo fajna opcja i generalnie zawsze jestem za taką formą ruchu. W takiej formie licz ok 400-500 kcal na godzine z tym ze tak naprawde ilość spalanych kcal niej est aż taka wazna. Teraz trzeba sie zastanowić bo jak nie robiles wogole aero to czy jest sens scinek w diecie ? moze najpierw dorzuć tą aktwyność aerobową i zetnij o polowe węgle w ostatnim posilku - odczekaj 2 tygodnie i zobaczymy co bedzie sie działo.
    Treningi personalne na terenie Częstochowy , KONSULTACJE ONLINE - układanie diety , treningów , porady w sprawie suplementacji tel 508 323 682 , trener.kordian@gmail.com , https://www.facebook.com/Trener.Personalny.Kordian
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #2273
    Ekspert Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczeniaTrzech znajomychOverdrive
    Avatar yaro09
    Dołączył
    05-02-08
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    4,117
    SOG
    324
    Otrzymał : 387 SOGi w 267 postach

    Domyślnie

    ok.
    posiłek o 18 jest że tak powiem najgorszy, bo do niego wrzucam nieraz jakieś śmieci, słodycze (teraz na redu tego nie bede robił)
    ale były w nim 200 jajka, 100g twarogu i wafle ryżowe

    kolacja o 21 to ok 200g morszczuka na parze, 50g ryżu/kaszy + warzywa + dwie łyżki oliwy

    Z warzyw też zliczać kcal? I właśnie najważniejsza sprawa, to nie wiem ile na początek ustalić dziennie kcal.
    Wydaje mi się, że te 3000 będzie za dużo. Może po prostu ułożyć sobie dietę na 2500 i sprawdzić przez pierwszy tydzień jak to wygląda?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #2274
    Moderator Amator Osiągnięcia:
    Tagger First Class1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar Kordian Skibiński
    Dołączył
    18-04-14
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    409
    SOG
    9
    Otrzymał : 62 SOGi w 35 postach

    Domyślnie

    wywal te słodycze to raz , zamiast wafli daj normalny ryz (parabolan , basmati , jaśminowy) - 200 jajka to znaczy rozumiem ze ok 5-6 jajek tak ? z kolacji wywal ten ryz i bedzie ok
    Z warzyw nie licz kcal - to sa tzw ujemne kcal bo organizm zeby strawić je potrzebuej więcej energii niż te produkty ich dostarczają - gdyby to była ketoza to wtedy jest inna sprawa.
    Jak wywalisz słodycze i smieci i te węgle z ostatniego i dorzucisz aeroby jak pisales to juz bedzie spory ujemny bilans kcal - wg mnie na poczatek to wystarczy a jak po 2 tygodniach bedzie słabo to bedziemy radykalnie grzać w dół - generalnie chodzi o to zebys nie wpadł w dziure metaboliczną (metabolic crash) bo jak odrazu uwalisz kcal z diety i dowalisz duza ilośc aerobów to jest to co mozna zrobic najgorszego - poźniej nie ma juz ani z czego uciąć kcal ani gdzie dorzucić aktwyności aerobowej - lepiej albo dorzucac aerobów albo ucinac kcal - ale to trzeba robic na spokojnie - masz 3 miesiace na to także wyluzuj - bedzie dobrze
    Treningi personalne na terenie Częstochowy , KONSULTACJE ONLINE - układanie diety , treningów , porady w sprawie suplementacji tel 508 323 682 , trener.kordian@gmail.com , https://www.facebook.com/Trener.Personalny.Kordian
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. Użytkownik Kordian Skibiński otrzymał za ten post 2 SOGi(-ów) od użytkowników:

    Micek185 (02-05-14), yaro09 (02-05-14)

  6. #2275
    Ekspert Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczeniaTrzech znajomychOverdrive
    Avatar yaro09
    Dołączył
    05-02-08
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    4,117
    SOG
    324
    Otrzymał : 387 SOGi w 267 postach

    Domyślnie

    ok, dzieki wielkie za pomoc :) Też tak właśnie myślałem, że dużą zmianą bedą sumienne aeroby i brak śmieci.
    Jutro zrobię pierwszy dzień nowej diety, wszystko dokładnie zważę i zobaczę jak to wyjdzie od strony samego jedzenia.
    Wszystko opiszę w relacji, także zapraszam do jej czytania w NASZYCH RELACJACH :)
    Pozdro
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #2276
    Ekspert Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczeniaTrzech znajomychOverdrive
    Avatar yaro09
    Dołączył
    05-02-08
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    4,117
    SOG
    324
    Otrzymał : 387 SOGi w 267 postach

    Domyślnie

    jeszcze co do supli, na masie robiłem tak:
    - BCAA przed i po treningu, po 10g
    - Kreatyna (tutaj różne produkty, ale zawsze tak samo je brałem), przed i po treningu po 5g. kiedyś brałem ją na czczo, ale przestalem, bo nie widziałem różnicy, czy jem dawkę na czczo, czy jej nie jem.
    - do tego potreningowy szejk białkowo-węglowodanowy, gdzie było ok 30g białka, 60g węgli
    i oczywiście jakieś witaminy, żeń szeń, omega, magnez itp w ciągu dnia, aktualnie mam też np zma przed snem.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #2277
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał fallenursus Zobacz post
    Jarek jak czytasz po angielsku to w czytelni jest kilka art. Tego wyżej nie warto nawet komentować
    komentować to nie opłąca się tych twoich narcyzowych głupot, formyu nie potrafisz zrobić wpierdalajac w to setki $$ a puszysz sie jak paw. nie wrzucaj mi to dowodu w postaci pedalskich fotek z instagrama bo osmieszasz sam siebie. EOT


    Yaro zrób jak Kordian radzi, widac że chłopak ma wiedze praktyczną, nic nie pospieszaj, nie bój sie tego że dorzucisz aero czy inne aktywnosci, nawet jesli tylko troche utniesz kac z wegli to się okaże że może działać. tak jak myslałem masz dosć sporo tłuszczu ale i bardzo duzo wegli co dla mnie osobiscie jest pomyłka żeby non stop jechac na ok 4,5 przy aktywnosci tylko siłowej. Ja i moi znajomi którzy trenują po 5-7razy w tyg aero i siłowo nie maja takich ilości a i tak nie są mega docięci, to teraz wyobraź sobie jaką nadwyżkę sobie serwujesz. grunt to wyczuć swoja optymalna wagę i do niej dostosować szame. z Twojej relacji i tak widze że jesz strasznie sucho-ryż bez sosu miecho z pary czyli zero smaku.

    Robiłeś kiedys jakieś porównania typu 2tyg na 3000kcl 2tyg na 3500kcl czy np próbowaleś zamienić ilosci białka z tego co teraz walisz 2,3 i niższe?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #2278
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Za cienką masz synek wiedzę żeby z tobą tracic poprostu czas dlatego poprosiłem kordiana żeby tu napisał.
    Właśnie dzięki poradom takich speców jak ty micek Olka zajęła ostatnie miejsce, palac każdy mięsień jaki miała.
    Ostatnio edytowane przez fallenursus ; 02-05-14 o 15:45
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #2279
    Ekspert Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczeniaTrzech znajomychOverdrive
    Avatar yaro09
    Dołączył
    05-02-08
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    4,117
    SOG
    324
    Otrzymał : 387 SOGi w 267 postach

    Domyślnie

    no fakty, tych wegli trochę jest, ale po prostu jem tak, abym się najadł. próbowałem jedynie zmniejszać wszystkie wartości, mniej białka i węgli.
    wówczas co chwile byłem głodny, dlatego zostałem przy tych wyższych węglach.
    a co do samego jedzenia, to mi tam nie przeszkadza takie suche żarcie :) większość robię na parowarze (mieso, ryby) i mi smakuje:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #2280
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał yaro09 Zobacz post
    no fakty, tych wegli trochę jest, ale po prostu jem tak, abym się najadł. próbowałem jedynie zmniejszać wszystkie wartości, mniej białka i węgli.
    Zdajesz sobie sprawe z tego z ejesli jesz "tak żeby się najadać " to nigdy formy nie wykręcisz? :)
    tu sprawa jest prosta jak yebanie, albo ucinasz kcl z jedzenia tak żebyś tracił zbędny fat zostawiajac taką dawkę białka żeby utrzymać mase ciała i rekompensować uszkodzenia z treningu siłowego albo druga opcja jesz ile chcesz ale jesteś na tyle aktywny żeby zniwelować te kcl wysiłkiem, osobiscie korzystam z tej drugiej opcji, reszta mojej ekipy robi to samo a widzis zjak wygladają fota z mojej relacji.
    Pamietaj że dawka proteoin według diet typowo lecnziczych to ok 60g dziennie dla zdrowego mężczyzny, teraz to porównaj ze swoja dawką. nigdy nikt sie nie przekona że walenie ilosci typu 4,5g węgli czy ponad 2g białka DLA OSOBY TRENUJĄCEJ REKREACYJNIE DLA DOBREJ FORMY jest poprostu nieracjonalne. sam kiedy tak robiłęm to wyglądąłme jak połowa tego forum. lato idzie warto coś zmienić choćby forme na + .
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •