Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Temat: Problem z Klatka :(:(

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Godlike
    Dołączył
    19-08-07
    Postów
    10
    SOG
    2
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Problem z Klatka :(:(

    WItam jestem tu nowy ale nie znalazłem interesujacej mnie odpowiedzi,a chodzi mi oto cwicze juz troszke czasu na siłowni głownie u siebie to jest ławeczka z skosem modlitewnik sztangla łamana chantle i sztangla i sprezyny,a mam taki problem z klatka ze mam zbyt rozwinięte zewnętrzne miesnie a w srodku jakby dziura była dolne częsci sa pokokogóry w sumie tez wogóle niema i srodkowych czesci take wiec moje pytanie brzmi jakie zastosowac cwiczenia oczywiscie za pomoca tego sprzetu jaki posiadam ze rozrosły mi sie srodkowe częsci klatki i górne,a nie rozrastały zewnętrzne i dolne niewiem jak to okreslic inaczej, i jeszcze jedno jak fajnie wyzezbic klatke zeby była widoczna róznica między brzuchem a klatka chodzi mi o taka bruzde jakby,wszystkie cwiczenia głowa w dół odpadaja niestety, przepraszma ze tak sierozpisałem ale chciałem to wyjasnic jakos wzglednie i prosił bym o jakies opinie byłbym bardzo wdzieczny poniewaz zalezy mi na tym bardzo z góry dziekuje
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Godlike
    Dołączył
    19-08-07
    Postów
    10
    SOG
    2
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Widze ze nikt nie odpowiad to uprosze to pytanie bo troszke namieszałem to tak mam zabardzo rozwiniete zewnętrzne miesnie klatki piersiowej a za słabo srodkowe i jakimi cwiczeniami moze poprawic srodkowa czesc klatki górna przypominam ze mam tylko ławeczke sztangle i chantye dziekuje za odp
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Warlord
    Dołączył
    08-07-07
    Skąd
    Wrocław
    Wiek
    36
    Postów
    64
    SOG
    2
    Otrzymał : 3 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    bardzo dobrym cwiczeniem na srodek klatki piersiowej jest sciaganie linek wyciagu w pozycji pochylonej do przodu - niestety jak widze nie masz takiej mozliwosci (warto byloby sie przejsc na silke)

    mozesz za to robic rozpietki, ktore bardzo dobrze modeluja miesien piersiowy wiekszy i to zarowno zewnetrzna czesc jak i wewnetrzna czyli srodek klaty
    mozesz je robic na lawce poziomej jak i skosnej glowa do gory
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Godlike
    Dołączył
    19-08-07
    Postów
    10
    SOG
    2
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Ok dzieki za pomoc ale własnie mam zabardzo rozwinięte miesnie zewnętrzne ,to wzieło sieod tego ze jak zaczynałem cwiczyc miałem moz z 15 albo 16 lat to cwiczyłem tylko i wyłacznie wyciskanie sztangli na płasko bo poprostu niemiałem innych przyborów do Ciczeń a po drugie to z zupełnej niewiedzy ja siecwiczy i chciałbym teraz jakos górna czesc klatki rozwinac i najwazniejsze srodkowa zeby nabrały masy te czesci
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Warlord
    Dołączył
    08-07-07
    Skąd
    Wrocław
    Wiek
    36
    Postów
    64
    SOG
    2
    Otrzymał : 3 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    dodaj ta strone do zakladek i korzystaj z niej bo dosc dobrze pokazuje jakie cwiczenia na jakie partie miesni i na gifach widac jak nalezy wykonywac

    na gorne partie klaty- cw. na lawce skosnej glowa do gory to podstawa, zarowno sztanga jak i hantle

    btw. mozesz rzucic sogiem ;)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. Użytkownik Warlord otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Godlike (21-08-07)

  7. #6
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar oSiŁeK_sNd
    Dołączył
    04-04-07
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    36
    Postów
    684
    SOG
    28
    Otrzymał : 53 SOGi w 30 postach

    Domyślnie

    tez mialem ten problem,twoj problem polega na tym ze nawet jesli cwiczyles tylko zwykle wyciskanie to wyciskales w zbyt szerokim uchwycie jedynie i z tad rozwiniete partie zewnetrzne klatki a po srodku jak to nazwales dziura hehe wiec zacznij czwiczyc w wąskim uchwycie i jesli masz odpowiednia ilosc obciaznikow to moze przerzuc sie na wyciskanie hantlami bo to dobrze modeluje cycki.Ja zaczolem cwiczyc w waskim uchwycie sztanga i powoli wyrownuje,do tego koniecznie rozpiętki.Tez cwicze w domu na atlasie i nie mam mozliwosci ogarnąc linek wyciagu.A jesli chodzi o gorne partie to po prostu wyciskaj na skosie w gore i rob rozpietki tez w skosie,gorne partie ciezko ruszyc...dosyc dlugo to trwa,szczegolnie jesli sie to zaniedbalo wczesniej.No i nie rob za duzego kąta nachylenia przy wyciskaniu w skosie bo wtedy zamiast cyców przejma ciezar naramienne,szczegolnie przedni akton,wiec ok 45stopni norma.
    Pij mleko, będziesz tryskał daleko :]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. Użytkownik oSiŁeK_sNd otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Godlike (21-08-07)

  9. #7
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Chris
    Dołączył
    06-12-06
    Skąd
    z miasta
    Postów
    36
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Dołączę się do pytania - mnie interesuje jak bardzo wąski powinien być uchwyt przy wyciskaniu przy ćwiczeniach środkowych częściach klatki ??

    Ja robię to na ok 16 cm odstepu między kciukami (sztanga prosta) - bo jak wezmę wężej to na ok 41 kg obciążenia po serii odczuwam duży ból w nadgarstkach :/

    Czy może warto w tej sytuacji zainwestować w sztangę łamaną ?? A jak tak to który typ - delikatnie łamana czy mocno łamana ??


    Proszę o pomoc.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #8
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar cygan1991
    Dołączył
    27-07-07
    Postów
    23
    SOG
    8
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    waski chwyt powinien byc na szerokosci barkow i lokcie szeroko na boki a na srodek klaty jeszcze moga byc krzyzowane rozpietki
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #9
    Doradca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Kakashi
    Dołączył
    21-10-06
    Skąd
    Chorzów!!
    Wiek
    35
    Postów
    2,403
    SOG
    52
    Otrzymał : 91 SOGi w 68 postach

    Domyślnie

    skoro zadajesz takowe pytanie wnioskuje ze nie masz wiecej niz 3-4 miesiace stazu wiec ty na razie nie patrz co masz bardziej rozwiniete bo jeszcze nic nie jest rozwiniete...jak ja zaczynałem cwiczyc to miałem zapadnieta klatke i bez rzadnych dodakowych cwiczen na srodek czy co tam sie wyrobiła i jest gitez:D pozdro:D
    NIE MAM MNIE DO WRZEŚNIA.... SoRY!!!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  12. #10
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar ubermas
    Dołączył
    21-02-07
    Skąd
    Tychy
    Wiek
    38
    Postów
    545
    SOG
    19
    Otrzymał : 24 SOGi w 23 postach

    Domyślnie

    Dokladnie tak jak pisze radar. Ludzie lamentuja, ze maja krzywe cycki, ze srodek nie jets roziwniety. Ludzie na to wszystko trzeba czasu. Ja np mam prawy motyl w cholere wikeszy, cycki mi troche wisza (poprostu popalilem kiedys klate), ale wiem, ze za rok, dwa to sie zmieni... Takimi rzeczami moga sie przejmowac zawodowi kulturysci, a nie ludzie ze stazem kilku miesiecy z niewielka masa miesniowa
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •