Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31

Temat: thermal pro vs. dyma burn extreme

  1. #11
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar snajper88
    Dołączył
    14-03-06
    Skąd
    Zbiersk
    Wiek
    35
    Postów
    240
    SOG
    4
    Otrzymał : 30 SOGi w 30 postach

    Domyślnie

    Chleb dietetyczny? pierwsze slysze. Chyba ciemny chleb. No i okazalo sie, nie miales zbyt dobrej diety. Owoce jadles mowisz... owoce maja duzo cukrow,wiec ich raczej nie polecam na odchudzanie. I glodzic sie tez nie ma co. najlepiej jesc oczywiscie mniej, ale prodoktow bialkowych. Twarogi chude, biale mieso itp. itd. (wiecej w dziale Dieta)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar vlk
    Dołączył
    26-03-06
    Skąd
    stąd
    Postów
    216
    SOG
    2
    Otrzymał : 13 SOGi w 13 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał arnold5551 Zobacz post
    ku..wa mać!
    Pobudzony to juz jestes. :]:p Do tego dieta i duzo aerobow i schudniesz. Sorki, ale po prostu nie wierze, ze robisz wszystko OK (dieta trening) a tylko zle syple nie chca dzialac (chyba ze kupujesz tanie podroby na allegro)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar bergson
    Dołączył
    19-04-07
    Postów
    138
    SOG
    2
    Otrzymał : 2 SOGi w 2 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał arnold5551 Zobacz post
    ku..wa mać! Człowieku tłumacze Wam, że mało co wógłe jadłem, chleb dietetyczny, owoce, jogurty dietetyczne i nic wogóle nie czułem po tym!!!!!!!!!!!!!!!! Ani troche sie nie pociłem, ani troche pobudzenia!!! Jakie wygórowane oczekiwania? Ze chce żeby działało to co ma działać? nie sądze żeby to było zbyt wygórowane oczekiwanie....


    po ilu opakowaniach i czy dieta była bardzo rygorystyczna, trewning intensywny? to też zawiera ma huang?
    1 opakowanie wystarczy ale musisz dorzucic aeroby i dietke redukcyjna w ktorej obetnij wegle.0 cukrow prostych,napoi slodzonych a produkty w ktorych jest bialko np:chudy ser,piers z kurczaka,tunczyk tak jak snajper ci doradzil spozywa smialo-tylko tez bez przesady no i woda niegazowana.bierz najpierw po 2 tablety potem 4-na czczo i przed treningiem.Musisz sprobowac bo na kazdego dziala co innego-polecili mi to chlopaki z innego forum i nie zalowalem.Pozdrawiam.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #14
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar bergson
    Dołączył
    19-04-07
    Postów
    138
    SOG
    2
    Otrzymał : 2 SOGi w 2 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał snajper88 Zobacz post
    Chleb dietetyczny? pierwsze slysze. Chyba ciemny chleb. No i okazalo sie, nie miales zbyt dobrej diety. Owoce jadles mowisz... owoce maja duzo cukrow,wiec ich raczej nie polecam na odchudzanie. I glodzic sie tez nie ma co. najlepiej jesc oczywiscie mniej, ale prodoktow bialkowych. Twarogi chude, biale mieso itp. itd. (wiecej w dziale Dieta)
    snajper nie kazdy ciemny chleb jest dobry przy odchudzaniu niektore z nich posiadaja duzo weglowodanow.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #15
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar bergson
    Dołączył
    19-04-07
    Postów
    138
    SOG
    2
    Otrzymał : 2 SOGi w 2 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał bergson Zobacz post
    1 opakowanie wystarczy ale musisz dorzucic aeroby i dietke redukcyjna w ktorej obetnij wegle.0 cukrow prostych,napoi slodzonych a produkty w ktorych jest bialko np:chudy ser,piers z kurczaka,tunczyk tak jak snajper ci doradzil spozywa smialo-tylko tez bez przesady no i woda niegazowana.bierz najpierw po 2 tablety potem 4-na czczo i przed treningiem.Musisz sprobowac bo na kazdego dziala co innego-polecili mi to chlopaki z innego forum i nie zalowalem.Pozdrawiam.
    a to ze wogole malo jadles to kolejny blad.pij 2 razy dziennie oliwe z oliwek.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #16
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar vlk
    Dołączył
    26-03-06
    Skąd
    stąd
    Postów
    216
    SOG
    2
    Otrzymał : 13 SOGi w 13 postach

    Domyślnie

    albo dokup MCT.
    Generalnie to w ogole daj dietke do sprawdzenia, pozniej sprawdzi sie Twoj trening, a suple na koncu.
    PS Woda niegazowana to podstawa. Polecam 5 - litrowe baniaczki. Tanio i na caly dzien wystrczy ;)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #17
    Początkujący Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class1000 punktów doświadczenia
    Avatar arnold5551
    Dołączył
    16-06-07
    Postów
    133
    SOG
    2
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    to nie była jakaś specjalna dietka, posiłek ostatni najpóxniej o 18, jak najmniej jeść, 0 słodyczy, wszystko jak najmniej kaloryczne

    thermal był oczywiście znetu bo tylko tam da sie obecnie kupić! Był oryginalny, posiadał 2 plomby

    Dziwie że dyma jest legal do kupienia jak to prawie to samo
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #18
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar vlk
    Dołączył
    26-03-06
    Skąd
    stąd
    Postów
    216
    SOG
    2
    Otrzymał : 13 SOGi w 13 postach

    Domyślnie

    To kiepsko ze nie masz konkretnej diety. Bez niej sam sobie zycie utrudniasz. Poszukaj czegos dla siebie czegos w dziale dieta. Wtedy wszystko pojdzie lepiej i suple beda dzialac;)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #19
    Początkujący Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class1000 punktów doświadczenia
    Avatar arnold5551
    Dołączył
    16-06-07
    Postów
    133
    SOG
    2
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    Ludzie, ja od czasu cyklu czyli od stycznia spaliłem 10 kg!!!! i to włąsnie soimi spsobami! Problem polega na tym , że kupiłem kiedys ten thermal i nie hamował głodu, nie przyspieszał chudnięcia nai troche, chudnąłem tak samo jak na sucho!!!! To są za duże wymagania?? Moich 2_óch znajomych , jktórzy wzajemniwesie nie znają tez to kupili, bo byli przekonani że to rewela a tu lipa nie działa ni ch.j !!!! I to chodzi! Jeden mówił że cos tam troch a drugi wogóle to odstawił bo stweirdził że nie ma najmniejszego sensu tego brać...

    P.S. Brał ktoś z Was na redukcje adipex retard?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #20
    Początkujący Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class1000 punktów doświadczenia
    Avatar arnold5551
    Dołączył
    16-06-07
    Postów
    133
    SOG
    2
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    i co? patrze po wszystkich sklepach i sie okazuje że ten thermal burn extreme nie ma nigdzie, pewbo wycofali bo były to jakieś lipne podróby!!!

    czemu ta woda jest tak istotna?

    Który z supli polecacie pod względem skuteczności jak i spadków na mięsie:

    dyma, vaporize, animal cuts, thyrothem, scorch, venom, jet fuel, hmb+l karnityna.

    Zalezy mi żeby spalić tak 2-4cm w pasie, jednocześnie nie spalić mięsa bo mam straszne spadki w tej chwili. szczerze myśle nad tym ostatnim bo jest dośc tanio i wiem że działało choć tez bez reweli.. czy na prawde opłaca sie cos z tych droższych?

    A czemu te preparaty na efce już legalnie śa sprzedawane jak efka jest nielegal?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •