Witam serdecznie.


Co do mojego planu treningowego, to nie jest mozliwe abym go tu napisała, gdyz jest on uzalezniony od zawodów do których się szykuję. Nie mam stałego planu według którego trenuję. Jak pewnie doskonale się orientujecie, w mojej dyscyplinie jest bardzo duzo konkurencji, tak więc przed zawodami trenuję najczęściej (prawie tylko) te konkurencje, które będą na zawodach. Są one jawne na ok 2 miesiące przed imprezą. W tym okresie trenuję codziennie, 2 razy dziennie, w sumie 5-6h. Robię po 2 konkurencje na kazdym treningu. Poza tym trenuję pod okiem mojego trenera, a on zna moje ''słabsze i mocniejsze punkty'' i wie nad czym muszę popracować. Tak więc widzicie ze jest to bardzo ciężka praca.


Kropek: nie mogę odpowiedzieć na Twoje pytanie, ponieważ nie ma takiej konkurencj, dzięki której, mogłabym sprawdzić ''ile biore na biceps''. A jesli jest to napisz jaka i wtedy odpowiem na Twoje pytanie. Mogę napisać jak ciężkie nosze walizki, jak ciężką podniosłam belkę, jakie ciężkie kule wrzucam na podest, z jak ciężkim chodzę yokiem, ile mam w ciągu czy przysiadzie(itd) ale nie mogę powiedziec ile ''biore na biceps. Jeśli jestes bardziej zainteresowany moimi wynikami, to zapraszam na moją stronę :)

ps. oczywiście nie mam nic przeciwko aby przejść na ''ty''.

Pozdrawiam bardzo cieplutko.