Witam , od 2015 roku , postanowiłem zabrać się za swój wygląd i za swoją sylwetkę , popracować nad kondycją . Od małego przez babcie niestety byłem bardzo rozpieszczany . więc ma waga miała sporą nadwagę , dziś mam 17 lat godnie z rocznikiem 2015 , ma waga obecna to 92 kg wzrost 175 . Pacząc na mą klatkę piersiową , niestety czytałem na forach że jest takie coś jak ginekomastia , czy lekomastia nie wiem co ja mam jest ktoś ogarnięty w temacie ? i niestety czytałem wiele opini że jest to niestety do usunięcia wyłącznie opreracyjnię przy ginekomasti . Zamieszczam parę fotek jak wyglądam ? jak sądzicie da się z tego jakoś wyjść ? bo przez wiele lat , uprzykrzało mi to życie , najczęśniej wyśmiania poprzez znajomych . i dyskonfortu na Plażach czy basenach . Więc prosił bym o poradę jak powinienem ćwiczyć jaką dietę brać , osobiście informuje że nie chcę brać żądnych suplementów diety , które się kupuje w proszku i innego tego typu badziejstwa wiem że dużo ludzi to popiera , al z własnego doświadczenia wiem że bez tego też sie da ale trzeba więcej czasu . Więc o to fotki jak wyglądam an tą porę , prosze o poradę i doradzenie : w Mej sytuacji :)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
I na napinaniu :
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
i na siedząco co naprawdę wygląda koszmarnie :
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
zdjęcia dużej rozdzielczości więc trzeba przesunąć .