Cytat Napisał N3ver_quit Zobacz post
To co tu sie dzieje nie jest hejtowaniem, a tylko stwierdzanie tego że niektórzy czasami muszą wyciszyć swoje ego , i zgodzić się z tym że czegoś nie wiedzą.

Ta branża jest na tyle cięzka i zakres więdzy jest na tyle szeroki że całe życie można w tym siedzieć i nadal nie wiedzieć wszystkiego, Pan smile od początku powiedział bzdurę a potem zaczeły się gadki bla bla bla, dużo gadania, zmiana tematów itd o niczym żeby tylko obronić to jakim mądrym się jest. Nie trzeba tu rzucać głośnych słów robić z siebie profesora, prostość siostra talentu - się mówi tak - odrazu widać kto posiada naprawdę ogromną więdzę a kto kręci i gra słowami. Żeby nie było nie twierdze że wiem wszystko, bo ten kto tak twierdzi znowuż - nie wie nic. Mam nadzieje że jak pożyje jeszcze z 40 lat i posiedze w tym temacie będę mogła powiedzieć że już wiem PRAWIE wszystko. Trzeba czasami umieć przyznać się do błędu i przyznać czyjąś rację, lub przynajmniej przemilczeć i dogłębniej przekształcić temat od nowa sięgając różne źródła i opinię.
przekonałaś mnie :) w takim razie ide i ja po popcorn