Cześć dzisiaj przedstawie wam recenzje przedtreningówki Dedicate Unstoppable.

Czytając wiele pozytywnych a wręcz rewelacyjnych opinii zdecydowałem się zakupić i spróbować ten pre-workout.
Za około 120-130 zł jesteśmy w stanie kupić ten produkt który zawiera w sobie 30 porcji. Jedna porcja ma tylko 5,5 g.

Zrobiłem na tym produkcie 2 treningi.
Na pierwszy trening przypadły nogi. W tym dniu bardzo solidnie i sumiennie trzymałem posiłki. Rozpuszczalność dobra, kilka machnięć łyżeczką i jest rozpuszczone. Mój smak to pomarańczowy, nie zachwyca, jednak piłem dużo gorsze smakowo produkty, zwłaszcza, że to ma działać, a nie smakować

Już jadąc na trening poczułem skupienie i pojawił się lekki uśmiech. Na treningu nóg było mnóstwo energii, mogłem bez problemów dokładać ciężarów, dodatkowo koncentracja. Już po dwóch ćwiczeniach nogi się spompowały. Trening robiłem pod wieczór, i bez problemu udało mi się zasnąć, a z tym bywało różnie po niektórych przed treningówkach i spalaczach.

Na następnym treningu przypadała klata i triceps. Tym razem z posiłkami niestety nie wyszło wszystko jak bym chcial, więc na lekkim deficycie energii byłem zmuszony podjąć się treningu. Dedicate rozkręciło się bardzo dobrze, mega koncentracja, i mega pompa. Po pierwszym ćwiczeniu mięśnie spompowały się konkretnie. Dodając do tego drop sety była masakryczna pompa. Przez cały trening była energia.

Tak więc:
Rozpuszczalność 4+/5
Smak 2+/5
Pobudzenie 4+/5
Pompa 4+/5
Koncentracja 5/5

Podsumowując, Dedicate Unstoppable jest warte swojej ceny, ma konkretny skład: TMG NITRATE, N-Carbamyl-Glutamate, Glycerol Monostearate, Ampheta-Tea, L-Norvaline, Vitamin C, Caffeine Anhydrous, EPO-DROL, Phosphates, Higenamine, Hordenine, Adreno-Pump, Di-Caffeine Malate , AstraGin , Cocoa-Drol.

Polecam osobom które mają spore wymagania wobec przed treningówki, oraz tym którzy chcą spróbować czegoś nowego. Nie polecam Fighterom ponieważ za bardzo pompuje co jest niepraktyczne w sztukach walki. W przeciwieństwie do wielu innych produktów z USA po tym nie ma zjazdów, lęków itp. Znając życie, niedługo zablokują ten suplement ze względu na jakąś magiczną substancje.