Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Temat: Powrót do kondycji po ciąży

Hybrid View

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class
    Avatar Kisanii
    Dołączył
    21-06-14
    Postów
    7
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Powrót do kondycji po ciąży

    Drodzy forumowicze,

    3 miesiące temu urodziłam. Przez to,że miałam "leżącą" ciążę troche za duzo przybralam. Mówiąc troche mam na myśli - ponad 20 kg. Jestem w trakcie zrzucania. Poki co ograniczam jedzenie, nie stosuje konkretnej diety - nie jem chleba, słodyczy, nie pije słodkich napojów i alkoholu, jem duzo warzyw. Jakiś miesiąc temu zaczęłam biegac, a raczej uskuteczniac szybkie marsze z krótkimi przebiezkami. Jak na razie robię ok 3-4 km w ok 0,5 h. Do tego długie spacery 12-16 km z wózkiem oczywiście. Planuje zacząć chodzić na siłownie,by powoli zaczac rzeźbić ciało i moze troche aerobow porobic. Jak mam czas, to wyciągam tez hula hop i skakanke. Od czasu do czasu jest i basen i jakies rolki,rowery,ścianka wspinaczkowa...

    Pomóżcie cos mi z tym misz maszem cos zrobic. Potrzebny mi jakiś konkretny trening umożliwiający zrzucenie 20 kg i rzeźbę ciala. Bo to co teraz robię cos daje, ale chciała bym to jakos usystematyzować i ew wiedzieć na co zwracać uwagę.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowany5000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First Class
    Avatar FIT-anula
    Dołączył
    10-03-14
    Skąd
    Z piekła
    Wiek
    35
    Postów
    0
    SOG
    62
    Otrzymał : 85 SOGi w 45 postach

    Domyślnie

    ale masz do zrzucenia 20kg? to troche duzo ..

    moze inaczej ile wazysz jaki wzrot?
    co konkretnie jesz w ciagu dnia ...?
    Niebawem zrozumiesz, że to co dziś wygląda jak poświęcanie się,
    okaże się zamiast tego najwspanialszą inwestycja jaką kiedykolwiek zrobisz.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class
    Avatar Kisanii
    Dołączył
    21-06-14
    Postów
    7
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Rano płatki kukurydziane czy jakies jajka, ew szynka czy upieczone przez siebie mięsko (bez chleba). Koło południa na przegryzkę twaróg, maslanka,kefir czy banan. Obiad - to mięsko duszone bez tłuszczu plus warzywa. Podwieczorek to jakaś marchewka lub brokul, kalafior na parze. I kolacja mniej wiecej to co na sniadanie z pominięciem płatków kukurydzianych.
    Waga na chwile obecna około 70 kg (nawet nie mam teraz jak sprawdzić damn) i 168 cm wzrostu. W profilu mam wpisane. Postaram sie tez uzupełnić inne wymiary.
    Swego czasu wazylam 50 kg, miałam tylko pare procent tłuszczu w ciele, był 4-pak na brzuchu... Chciałabym do tego wrócić.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class
    Avatar Kisanii
    Dołączył
    21-06-14
    Postów
    7
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Powiedzcie, czy jest sens dietę proteinową zaczynać, bo tak się zastanawiam.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •