Cytat Napisał Kisanii Zobacz post
Anula, naturalnie rodziłam, sn. A piersią juz nie karmię, młody dość szybko stracił zainteresowanie moim mlekiem - chude toto i mało go było niestety. Dojna krowa ze mnie żadna xD
Myślę więc,że przeciwwskazań nie ma. A chłopaki to wiadomo (sory koledzy), większość z was uważa,że ciąża i poród, to pikuś i można od razu na pole iść i ziemniaki kopać,że tak powiem :D
A tak w ogóle Anula, przekopałam się przez część twojego posta...jesteś moją idolką :D Kongratsy za to, jak ogarnęłaś ciałko po ciąży, jest super,a wiem,że to zadanie do łatwych nie należy. Szacun.
dojna krowa.. :D ja byłam swego czasu ...
dziekuje , dziekuje.. fanów mam wielu ahahaha :D swego czasu gdzies wpuscilam na fb swoje fotki to ogarnac potem wiadomosci nie moglam , najlepsze byly laski ktore chcialy przepis CUD... a tu rozczarowanie bo to tylko pot łzy i walka ze sama soba ;p
wszystko zaczyna sie w glowie.. teraz treningi mam tak zakodowane w głowie ze jak nie pocwicze to mam ochote komus przysadzic miedzy zęby ;p

a poród to przeciez bułka z masłem.. ;p ja tam tylko przez 18h syczałam z bólu, a pozniej wyszlam z zalozenia ze jak to przezylam to juz nic mnie nie ruszy .. i tak o to zaczelam dzwigac ciezarki - bo to za duzymi ciezarami nazwac nie mozna jeszcze ;p
Cytat Napisał Pikaczu Zobacz post
nie mam zdania na temat porodów.nie rodziłem jeszcze%-)
pikacz wszystko przed Tobą.. ;p znajdziemy Ci odpowiedniego partnera nic sie nie boj :D hehehe