Strona 18 z 19 PierwszyPierwszy ... 816171819 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 183

Temat: Pomocy-suplementacja+dieta+ćwiczenia

  1. #171
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    W odzywianiu jakies zmiany wprowadzilas czy tylko ten trening?
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #172
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class31 dni zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar zrozpaczona
    Dołączył
    15-05-14
    Postów
    92
    SOG
    0
    Otrzymał : 3 SOGi w 1 poście

    Domyślnie

    Tak ,zmienilam toż pisałam :P od dawna jem inaczej niz kiedys :P
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #173
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    moze i pisalas ale ostatni raz bylas tu dwa miesiace temu ;p
    przejrzalem jakies 3 ostatnie strony to widze ze mialas rozpisywac jedzonko ale jakos wyszlo ze sie nie udalo. Jak teraz wrzucisz to pokombinujemy zeby dalej szlo ;)
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #174
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class31 dni zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar zrozpaczona
    Dołączył
    15-05-14
    Postów
    92
    SOG
    0
    Otrzymał : 3 SOGi w 1 poście

    Domyślnie

    aaa tak ... tylko wtedy mialam ten wypadek i nie napisałam już .

    Brzuch to mi sie wydaje ze urósł mimo ze waga spadła . ale tzw boczki mi się zmniejszyły , ramiona ( tutaj to nawet mięśnie sie pojawiły^^ tak trochę ^^ ) , z tyłka zleciało .. z ud moze tez jeszcze ciut ... ale nie za dużo ... eh ...

    Dodam jeszcze ,że nie mam stałych pór treningu ... cwiczę różnie ... w zaleznosci co mam do zrobienia w ciągu dnia , czasem nawet zaczynam o 22.00 . Zauwazylam ze wczesniej kiedy cwiczylam przewaznie raniej to wtedy waga mi tak leciała ... tylko ze teraz kiedy sa takie upały , rano jestem ledwo żywa i jakby tir po mnie przejechał wiec wolę brac sie za cwiczenia pozniej bo wtedy bedzie bardziej efektywny.


    I wogole ... mąż mi wmawia jakies zaburzenia psychicznie ... znajomi też ... bo czasem trudno mnie złapac a dlaczego ? ano dlatego ,że jesli nie zrobie treningu to nigdzie nie wychodzę . Trening jest dla mnie najwazniejszy . No i juz nie piję ... nawet piwa :P bo przeciez nie bardzo mozna jak sie trenuje :P no moze raz na jakies 3 tyg sie zdarzy jedno piwko ale to tez typu lech free ... mówią ze mi na mózg padło :(
    Ostatnio edytowane przez zrozpaczona ; 06-08-14 o 10:03
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #175
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowany5000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First Class
    Avatar FIT-anula
    Dołączył
    10-03-14
    Skąd
    Z piekła
    Wiek
    36
    Postów
    0
    SOG
    62
    Otrzymał : 85 SOGi w 45 postach

    Domyślnie

    a po tym wieczornym treningu cos jesz?
    Niebawem zrozumiesz, że to co dziś wygląda jak poświęcanie się,
    okaże się zamiast tego najwspanialszą inwestycja jaką kiedykolwiek zrobisz.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #176
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    a tam przejmujesz sie nie ma co sie przejmowac. Dobrze ze sie za wzielas. W piwie duzo cukru naladowane no ale jak raz na 3 tyg wypijesz jedno to sie nic nie stanie. a zaburzenia psychiczne to Ty im mozesz wmawiac jak beda Cie zbyt intesywnie namawiac ;)
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #177
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class31 dni zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar zrozpaczona
    Dołączył
    15-05-14
    Postów
    92
    SOG
    0
    Otrzymał : 3 SOGi w 1 poście

    Domyślnie

    Fit Anula tak , jem wtedy ale robię raczej koktajl proteinowy domowy .Coś w stylu : białko serwatkowe , troche mleka albo jogurtu naturalnego , owoc
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #178
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class31 dni zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar zrozpaczona
    Dołączył
    15-05-14
    Postów
    92
    SOG
    0
    Otrzymał : 3 SOGi w 1 poście

    Domyślnie

    Cytat Napisał USgorn Zobacz post
    a tam przejmujesz sie nie ma co sie przejmowac. Dobrze ze sie za wzielas. W piwie duzo cukru naladowane no ale jak raz na 3 tyg wypijesz jedno to sie nic nie stanie. a zaburzenia psychiczne to Ty im mozesz wmawiac jak beda Cie zbyt intesywnie namawiac ;)
    ja się nie przejmuje tylko mnie to wkurza :P
    wiem,że piwa nie można bo duzo cukru ma :) ogolnie nie przepadam za piwem ale jak takie upały są to czasem sie chce a raz na te 3 tyg nic sie nie stanie .

    Nie wiem czy znacie trening P90X ... raz w tygodniu jest yoga ... szczerze ? jessoo... mogę wszystko i nic mnie tak nie męczy chyba jak ta paskudna yoga ... myslicie ze mozna na noc innego zamienic? tak to cwiczę bardzo chetnie i nie marudzę ale jak wiem ze mam 1.5 godz yogi to az niedobrze mi sie robi . Niby nie sa to jakies trudne cwiczenia i bardzo wysilkowe ale po prostu nie odpowiada mi ta forma cwiczen .
    Ostatnio edytowane przez zrozpaczona ; 06-08-14 o 10:15
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #179
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    mleko, owoc, jogurt zły pomysl po treningu wieczorem, jak trenujesz wieczorem zjedz trochę złozonych węglowodanów, piszę trochę bo zalezy ile ich w ciągu dnia masz

    na temat namawiania na piwo inne żarcie itd, jakie znajome, mnie dopiero po 2 latach przestali namawiać i się przyzwyczaili że ja wszędzie ze swoimi pojemniczkami swoim żarciem a koleżanka jak przychodzi do mnie na kawe sobie kupuje czekolade a mi sok pomidorowy hehehehehe

    Jak nie lubisz yogi to nie rób yogi proste Trenowanie ma być przyjemnie ma dawać radość a nie katować się psychicznie 1.5 g Ile razy w tygodniu ćwiczysz?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #180
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class31 dni zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar zrozpaczona
    Dołączył
    15-05-14
    Postów
    92
    SOG
    0
    Otrzymał : 3 SOGi w 1 poście

    Domyślnie

    Cytat Napisał N3ver_quit Zobacz post
    mleko, owoc, jogurt zły pomysl po treningu wieczorem, jak trenujesz wieczorem zjedz trochę złozonych węglowodanów, piszę trochę bo zalezy ile ich w ciągu dnia masz

    na temat namawiania na piwo inne żarcie itd, jakie znajome, mnie dopiero po 2 latach przestali namawiać i się przyzwyczaili że ja wszędzie ze swoimi pojemniczkami swoim żarciem a koleżanka jak przychodzi do mnie na kawe sobie kupuje czekolade a mi sok pomidorowy hehehehehe

    Jak nie lubisz yogi to nie rób yogi proste Trenowanie ma być przyjemnie ma dawać radość a nie katować się psychicznie 1.5 g Ile razy w tygodniu ćwiczysz?
    To mleko to do szejka białkowego , ewentualnie jogurt naturalny . Tego duzo nie jest jakies 100ml .

    Tam żarcie żarciem ale chodzi wlaśnie o to piwo i ogolnie o wyjścia :P jak w dzień nie zrobię treningu to wiadomo,że muszę wieczorem . Dzwonią znajomi aby gdzieś wyjśc a ja nie bo muszę trening zrobic . Dlatego mówią żem nienormalna :P

    Ile razy w tygodniu cwicze? P90X zaklada 6 dni w tygodniu a 7 dnia albo reset albo strech :) ja to różnie robię ... czasem cwicze jeszcze a czasem chce odpoczac wiec daje sobie siana :P dodatkowo jeszcze oprocz tych treningow jezdze na rowerze tak ok 3 razy w tyg po przewaznie od 20 do 50 km jedna trasa .
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •