Strona 175 z 196 PierwszyPierwszy ... 75125165173174175176177185 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,741 do 1,750 z 1951

Temat: My way to recovery - moja droga w walcę z przeciwnościami losu i powrót na scenę

  1. #1741
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    no widzisz każdy jest inny ja zajefajnie odczuwam GABE bo biorę od dłuższego czasu już

    po nocach tak naprawdę to nie wiem czemu nie mogę spać..to głód.. to tak po prostu nie mogę zasnać długo, to wstaje po 2 g i nie mogę zasnąć to odwrotnie śpie 12-13 godzin już jak padne heheh ale myśle to bardziej wynika z mojej pracy zmianowej w ciągu tygodnia już miałam nockę potem po południową a teraz 7-15, i jak organizm ma nie szwankować kiedy on biedny nie wie gdzie dzień a gdzie noc

    a 5htp brałeś w tabsach czy proszku i jak dużo i jak długo? hm i może kiedy nie odczuwa się mocnych dołów lub stanów przeddepresyjnych to tak nie czuć działania
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #1742
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    widzisz ja Gabe tez dlugo bralem a jakos jej nie odczulem ;) slaba biodostepnosc ;)
    a jakby GABA dzialala to by Ci sie lepiej spalo. Bierzesz duzo rzeczy zebys mogla precyzyjnie mowic co dziala a co nie ;)
    Nie pamietam juz dokladnie jak dlugo 5htp lecialem ale na pewno dluzej niz miech. Wiem ze antydepresanty czy 5htp dlugo sie rozkrecaja ale bralem wystarczajaco dlugo zeby moc stwierdzic ze na mnie to nie dziala .Dawki od 200 do 400 mg nie pamietam jaki czas jakie. Wiekszych nie trza jesli chce sie poprawy nastroju chyba ze celem jest stlumienie apetytu...I mialem kapsy
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #1743
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał USgorn Zobacz post
    widzisz ja Gabe tez dlugo bralem a jakos jej nie odczulem ;) slaba biodostepnosc ;)
    a jakby GABA dzialala to by Ci sie lepiej spalo. Bierzesz duzo rzeczy zebys mogla precyzyjnie mowic co dziala a co nie ;)
    Nie pamietam juz dokladnie jak dlugo 5htp lecialem ale na pewno dluzej niz miech. Wiem ze antydepresanty czy 5htp dlugo sie rozkrecaja ale bralem wystarczajaco dlugo zeby moc stwierdzic ze na mnie to nie dziala .Dawki od 200 do 400 mg nie pamietam jaki czas jakie. Wiekszych nie trza jesli chce sie poprawy nastroju chyba ze celem jest stlumienie apetytu...I mialem kapsy
    no nie właśnie przecież napisałam że Gabę brałam za długo do tego jak reszte z nootropików zaczełam brać, Gabę ze 2 miesiące już mam, a nootropiki tylko 5 dzień A mój sen jest zaburzony z tego co widze przy nagłych zmianach zmian w pracy, np 4-5 nocek a potem nagle jak teraz miałam dwie zmiany na 7-15, koszmar. Właśnie wtedy miałam te 2 nocki że nie mogłam spać, bo mam raport który dla trenerów robie gdzie też opisuje jak każdego dnia śpie w skali tygodnia, i własnie sprawdziłam że to się nałozyło+ niektóre sprawy osobiste w życiu martwie się stres.. i odrazu ze snem problemy :) Jestem mega wrażliwą osobą hehe

    Ale od kąd brałam Gabę przestałam się przebudzać po 3 razy na noc, sen głębszy przez większość ilość czasu o ile niema tych zmian takich. Ale co ci będę udowadniać

    Czuję się teraz na nootropikach w ogóle megaśnie, po prostu WOW wielka różnica w humorze i fukncjonowaniu, ciężko nawet wytłumaczyć bo trza być w mojej skórze by to zrozumieć, jakie doły miałam codziennie bez żadnej na to przyczyny od tak, brak chęci do czego kolwiek, a jak się czuję od ostatnich 3 dni..nie pamiętam siebie taką już.. nie pamiętam bym tak świetnie się czuła przynajmniej w ciągu ostatnich 1.5 roku
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #1744
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    na zmianowa prace dobra robote robi melatonina nie wiem czy probowalas kiedys?
    No wiadomo ze stres ma wplyw ogromny, ja dopoki mozgu nie "wylacze" tzn nie znacze sobie wymyslac jakies fikcyjne historyjki nie zwiazane z zyciem to nie usne xD
    Zeby mi moc udowodnic bys musiala odwiedzic moje lozko ;p
    najwazniejsze ze sie wlasnie tak zajebiscie czujesz a reszta nie ma znaczenia ;)
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #1745
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał USgorn Zobacz post
    na zmianowa prace dobra robote robi melatonina nie wiem czy probowalas kiedys?
    No wiadomo ze stres ma wplyw ogromny, ja dopoki mozgu nie "wylacze" tzn nie znacze sobie wymyslac jakies fikcyjne historyjki nie zwiazane z zyciem to nie usne xD
    Zeby mi moc udowodnic bys musiala odwiedzic moje lozko ;p
    najwazniejsze ze sie wlasnie tak zajebiscie czujesz a reszta nie ma znaczenia ;)


    hahah odwiedziec twoje lozko w jakim sensie :p :P :P

    melatonina tak, fakt ze usypia, a 2 taki fakt ze uzaleznia + nastepny dzien mam przymuł, więc tylko w krytycznych sytuacjach biorę
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #1746
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    no w sensie badania snu oczywisice ;p

    no tak na niektorych tak dziala ze pozniej sie w dzien obudzic nie moga. No co do tego uzaleznienia jak sie ja troche bierze to trzeba odstawic najlepiej w taki dzien co nie zalezy zeby od razu usnac bo roznica jest w czasie usypiania.
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #1747
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Ok nie chcę mi się jakoś rozpisywać, czuje się ogólnie świetnie, nooropiki trzepią. nie czułam tyle wewnetrznego spokoju i ogólnie uczucia szczęscie od ostatnich 1.5 roku napewno, niech się rozkręcają dalej moje zabaweczki, mam namieszane 10 środków więc raczej nic dziwnego że działa haha

    Co do redukcji...jeszcze chwila i coś wrzucę. Jestem happy i czuje że żyje. Naćpany wariat:
    wariatnacpany.jpg

    Bawie się w filmiki z treningów Przyjeżdzała do mnie moja Kaską z megaśnymi prezentami na święta (zimowe butki nike i leginsy <3), pojechaliśmy z nią katować nóżki. Ogólnie mega miło nie oczekiwałam..

    prezencik.jpg

    Pare filmikow z ostatnich treningów:





    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #1748
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Cos tam rusza, ta bluza jeszcze niedawno na maksa obciskala, nie wiem czy nie chwilowe polepszenia, ale zobaczymy jak narazie caly czas czuje okropny glod, 1900-2100-2250 kcal , 2 dni w tygodniu 1900, 4 dni 2100 i 1 dzien 2250.

    redukcja.jpg
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #1749
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Z nowym rokiem wszystkich!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #1750
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał N3ver_quit Zobacz post
    Z nowym rokiem wszystkich!
    zabawa dokoncz zdanie ? Ja obstawiam ze leci tak ...wszystkich jebe xD ;p
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •