Strona 93 z 196 PierwszyPierwszy ... 43839192939495103143193 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 921 do 930 z 1951

Temat: My way to recovery - moja droga w walcę z przeciwnościami losu i powrót na scenę

  1. #921
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał USgorn Zobacz post
    podalas trase teraz sie na Ciebie zaczaje ;p
    przy okazji zaoszczedzisz na paliwie bedzie wiecej na mieso ^^
    co to tam za placek bo ciekawie wyglada ?
    za 3 tygodnie się wynoszę mieszkać do siotry więc nie zaczaisz hehe :P

    nie mam prawek, jeżdziłam autobusami/tramwajami Ale przez te przesiadki itd wydawało się że to jest mega daleko, a okazuje się że w sumie nie tak daleko i nawet zaczyna mi się podobać wracać pieszą, akurat trochę przechodzi wkurwienie na klientów po calym dniu pracy , i powietrze jest fajne i chłodniej po 23 <3
    Więc same plusy, oprócz tego że bąbelki na stopach już się porobily hehe. Ale kurdę to działa.. dopóki wracam, potem robię te oblewanie itd i nogi są dużo mniej podlane i mniej bolą od podpuchnięcia niż kiedy wychodze z pracy. Niby takie mało ważne rzeczy, niby drobiazgi, a wszystko razem ma efekt.

    Omlecik jest z 2 całych jajek + 3 białka, Crystal Light cytrynowy i na górze posypany ok 5 gr maku i pollany 10 gr oleju kokosowego
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #922
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    no jak pogoda jest to to 7 km nie jest tak duzo a w PL to wlasnie tak te autobusy jezdza ze kazda uliczke w miescie przejedzie zanim dojedzie.
    A to taki omlecik jest nie poznalem ;p
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #923
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał USgorn Zobacz post
    no jak pogoda jest to to 7 km nie jest tak duzo a w PL to wlasnie tak te autobusy jezdza ze kazda uliczke w miescie przejedzie zanim dojedzie.
    A to taki omlecik jest nie poznalem ;p
    no wczoraj trafiłam w burze hehe, w minutę byłam mokra do nitki, więc już było wszystko jedno

    Niom u mnie program 1 i 5 posiłki, śniadanie/kolacja omlet na słodko obowiążkowo musi być
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #924
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Byłam u endykronologa dziś..znowu brak słów tylko same emocję i wkurwienie, byłam przez ostatnie pól roku chyba już u 10 różnych endykronologów więc mogę stwierdzić jedno - wiedze mają mizerną, kaleczą ludzi a mi brakuje sił i złości. Dobrze że tylko po skierowanie poszłąm - ktore ledwo dostałam bo nie chciałam recepty na hormony!!!! 40 minut kłutni bo na żadne moje pytanie żadnej konretnej opowiedzi, kiedy się zapytałam dlaczego badają tylko TSH i t4 i tylko według tego przypisują syntetyczne hormony dostałam odpowiedź ..żadnej, kiedy się zapytałam czemu nie pytają się o tryb życia i nie sprawdzają co mogło wpłynąć na zepsutą pracę tarczycy - nic, kiedy zapytałam czemu pani nie skierowuje na badania przeciwciał żeby się dowiedzieć czy to nie jest Hashimoto - odpowiedź BO LECZENIE I TAK SIĘ NIE ZMIENI - jakie kurwa leczenie, hashimoto się nie leczyl, a do tego ja chcę wiedzieć co ja mam OMG. Kiedy się zapytałam czemu się nie sprawdza jak przechodzi konwencja t4 w t3 - odpowiedź, uwaga TO NIE JEST WAŻNE!! WTF!? OMG OMG OMG. Kiedy powiedziałam że uczulona i na Letrox i na Euthyrox tzn na domieszki w tych syntetycznych hormonach, to dostałam odpowiedź - no to wtedy pani niema czym leczyć. Kiedy się zapytałam a co mi Pani chcę leczyć kiedy Pani nie zrobiła żadnych rozszeżonych badań i widzi przed sobą TSH i t4 tylko, dostałam odpowiedź RESZTA NIE WAŻNE! To jest mega smutne.

    Jutro zrobię badania przed rozpoczęciem brania t3 bo już mam swoje cukiereczki Mniam Mniam MNiam
    cukiereczkit3.jpg

    Jeszcze nowy nabytek na wspomaganie wydzielania żółci i pracy wątroby

    karczoch.jpg


    No i jestem genialna hehehe, sposób w jaki rozłożyłam makroskładniki trzymają mi cały dzień cukier normalnie w idealnych normach między 90-100 ani wyżej ani niżej, mierze przez cały dzień, naczczo 90 , poźniej po każdym posiłku po 1 godzinie i po 3. Po godzinie non stop ok 95-98, po 3 godzinach przed następnym posiłkiem 90-94.

    I jeszcze taka ciekawostka..po BCAA wypitym naczczo cukier skacze bardziej niż po posiłku z 30 gr ww + 10 gr tłuszczy i 30 białka. A po posiłku bez ww, 40 gr bialka i 20 tłuszczy po godzinie cukier niższy niż po 3, czyli bardzo powolutku stopniowo wzrasta po czym jak się je ww z tłuszczami zostaje taki sam jak był przed posiłkiem.

    Tajemnica odkryta jestem happy i czuje się świetne, dobrze się żyje bez bólu głowy Teraz zostaje przywrócić wątrobie życie i hormony do przynajmniej jakiejś normy doprowadzić.

    jak tam.. N3VER_ QUIT będę walczyć o swoje do końca
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #925
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    No to tak jak wiedza na temat cholesterolu czy htz w polsce tzn nie istnieje...
    a to BCAA smakowe pijasz?
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #926
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał USgorn Zobacz post
    No to tak jak wiedza na temat cholesterolu czy htz w polsce tzn nie istnieje...
    a to BCAA smakowe pijasz?
    no niestety, wiedza z przed 20 lat..

    tak ma w skladzie substancję słodzące Ale wiesz, np po ksylitolu nie skacze... ale w sumie sam ksylitol nie jadlam, zawsze dodaje do omleta a tam 20 gr tłuszczy, więc pewnie jednak po słodzikach
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #927
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Dolazłam do domu..ciężko dziś szło bo z 2 torbami, byłam przed pracą na malutkich zakupach [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Nogi wchodzą w tylek po 3 dniach marszerowania Jutro i po jutrze free i tych marszów, będe 5 dni w tygodniu tylko po pracy łazić pieszą do domu, bo jak nie jestem w pracy i tak ciągle w ruchu, bo przecież nie stwierdzone ADHD nie daje spokojnie poleżeć czy posiedzieć

    A ogolnie strasznie się boje ciemności.. kiedyś na ukrainie mnie zattakowano własnie kiedy tak sobie po 23 wracałam sama do domciu, więc bez tego teraz sama nie chodzę hehe:

    protect.jpg

    na tyle się boje że cały czas trzymam w ręku z palcem na nacisku na wszelki wypadek..to się nazywa histeryczny strach
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #928
    Ekspert Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczeniaTrzech znajomychOverdrive
    Avatar yaro09
    Dołączył
    05-02-08
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    4,117
    SOG
    324
    Otrzymał : 387 SOGi w 267 postach

    Domyślnie

    sie endomondo rzucilo :P tez korzystam. kawał drogi do tej pracy masz
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #929
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał yaro09 Zobacz post
    sie endomondo rzucilo :P tez korzystam. kawał drogi do tej pracy masz
    niom kawał mam, szkoda że niema w biurze przysznica bym jeżdziła na rowerze hehe myśle zakupić rolki to będę sobie do torby brac i wracać na rolkach Lub kupię taką torbę jak mam różową, firma ta produkuje takie plecaki 3-6 pack fitness bag - lodóweczki na szamke, i będę biegać z pracy do domu hehe.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #930
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Us pisaleś że wyrównałeś poziom cukru back loadingiem, nadal tak jesz?

    Ja dostaje hipki po 5 posiłku, cały dzien mega super wszystko się zgadza cukier idealnie, ale jak jem ostatni posiłek taki jak 1 bez węglowodanów odrazu cukier mi spada ito mocno. Sprawdzałam przy 2 różnych okolicznościach, jak tylko dostałam glukometr to był dzień wolny zupełnie od treningu i od pracy czyli 100% luzik w domciu i po ostatnim posiłku cukier zacząc spadać aż się zrobił nawet niższy niz rano naczczo, i wczoraj dzień treningowy to samo, przed posiłkiem był 91mg/DL po posiłku jakieś 30 minut już 87 mg/DL, a po godzinie 70mg/DL!

    Od bardzooo dawna nie jem na noc WW, i po każdym 5 posiłku czułam mocniejszy głód, przebudzałam się i się przebudzam w nocy ciągle po 2-3 razy z uczucia głodu, ciągle to zrzucałam na psychikę lub na to że niska kaloryczność, lub że praca na różne zmiany i zaburzony biorytm itd. I chyba nie potrzebnie bo teraz widzę czemu tak się czuje. Nigdy normalnie nie śpie przez takie dzikie ssanie no i bół głowy swoją drogą.

    Dzis mam dzień treningowy i spróbuje wszystko odwrotnie zrobić, okołotreningowo posiłki z tłuszczami i białkiem bez ww, a 3 ostatnie ww+białko+tłuszcz. Czyli po prostu 5 posiłek przsunę na 2 , a 2 na 5. Zobacze..mam nadzieje że zadziała
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •