Strona 19 z 196 PierwszyPierwszy ... 917181920212969119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 1951

Temat: My way to recovery - moja droga w walcę z przeciwnościami losu i powrót na scenę

  1. #181
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał N3ver_quit Zobacz post
    Ja będę się chować żeby nikt mnie nie widział hehe, wiesz czarne okulary, owinięta szalikiem i takie sprawy Mam takie uczucie że jak jeszcze chociazby 1 osoba mnie zapyta kiedy schodzę z masy i kiedy startuje to zabije na miejscu hehe, więc..żeby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji..
    Zamiast sie przejmowac to odpowiadaj ze dopiero jak do stowy dobijesz ;)
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #182
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar Baloniarz
    Dołączył
    08-05-11
    Wiek
    43
    Postów
    1,349
    SOG
    213
    Otrzymał : 300 SOGi w 168 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał N3ver_quit Zobacz post
    Hehe jaki odważny
    Albo głupi :) do wyboru do koloru :P ale za to pozytywny ;)
    A kiedy już sięgniemy dna, musimy uważać, żeby to dno nie odpadło.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #183
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał USgorn Zobacz post
    Zamiast sie przejmowac to odpowiadaj ze dopiero jak do stowy dobijesz ;)
    Haha właśnie prawie tak mówiłam, tzn w inny sposób, że się szykuję na scenę międzynarodową (w sumie jest taki cel i plan) i trzeba mięska zbudować :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #184
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Baloniarz Zobacz post
    Albo głupi :) do wyboru do koloru :P ale za to pozytywny ;)
    Oj tam głupi, przynajmniej sie uśmiechnełam :) ;)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #185
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First Class3 miesiące zarejestrowany10000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Aktywny użytkownik
    Avatar Pikaczu
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    Skątowni
    Postów
    0
    SOG
    103
    Otrzymał : 65 SOGi w 57 postach

    Domyślnie

    i co tam jak tam opowiadaj%-)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #186
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    W końcu podróżniczka wróciła Było bardzo aktywnie i w sumie bardziej się zmęczyłam niz odpoczełam. Warszawa - Bydgoszcz - Lubliniec - Bygdoszcz - Warszawa - trochę pojeżdziłam sobie Trenowałam jak zwykle 2x dziennie, jutro lub po jutrze nawet będzie mała relacja zdjęciowa z treningu mojego tyłu Moja cudo torebeczka 6 pack fitness bag bardzo się sprawdza w takich podróżach. Się pakuje jedzonko na cały dzień, wszystkie witaminki i inne tabsy i nie trzeba się martwić o tym, że czasami dosyć trudno trzymać dalej swoją dietę w podróży.

    1947916_300693350087318_758561002620157149_n.jpgunnamed.jpg

    Wczorajsze mistrzostwa Sląska w kulturystyce i fitness: jak zwykle organizacja wszystkiego z dupy...trwały zawody od 11 - 22..o stanie zawodników chyba nic nie trzeba mówic skoro wszystko tak się dłużyło..ale cóź..Polska..mam nadzieje że kiedyś tu będą bardziej dbali i zawodników i całą organizację zawodów. No i najciekawsza dla mnie kategoria Bikini Fitness..znowu brak słów, bo dziewczyna z najbardziej proporcjonalną i mega fajną sylwetką (według nie tylko mojej opinii, ale i wiekszości widzów i ludzi którzy się znaja na tym sporcie) nawet nie weszła do finału, przykre to, bo nadal niema określonych zasad co dokładnie i w jaki sposób oceniają..taka sobie gra w chybił trawił, masz farta lub nie masz.

    A u mnie dalej trwa walka z ustabilizowaniem hormonów...Od 5 dni jestem na lekach: hormonach tarczycowych i mam więcej skutków ubocznych niż korzyści jak narazie (podobno po 2 tygodniach ma być lepiej - OBY). Po przyjęciu każdego rana na czczo przypisanej przez lekarza dawki T4 (Letroxu) pierwsze 6-8 godzin mam wycięte z życia :( Mega agresja, nerwowość, płaczliwość, serce z klatki wyskakuje, ręcę się trzesą jak u jakiejś narkomanki, duszności, straszny głód i bół głowy i co gorsze jeszcze mocniejsze podlanie FUCK FUCK FUCK!!! Jedyna poprawa która jest - w końcu nie czuje się taka senna i zmęczona non stop, śpie jak normalny człowiek 7 godzin i sie wysypiam. Ale szczerze normalnie szlak mnie trafia już...ile można...Ale cóź.. walka dalej trwa..jak tam się mówi: "co nas nie zabije, to nas wzmocni", życie daje mi mega sprawdzian i trening psychiki - zresztą nie tylko ciało trzeba trenować...

    Cieszę się taką myślą, że jak mi ten ocean zejdzie z pod skóry, tyle mięsięcy pracy nad poprawą proporcji ciała będą widoczne i że mięsko urosło tam gdzie trzeba. Tylko..nie mogę się już doczekac aż ten piękny dzień nastąpi Bardzo cięzko być widzem na zawodach..wiedzieć że tyle pracy wkładam a nie mogę stanąć na scenie..wtedy mnie pochłania taki mocny strach, że a co jak nigdy znowu tam nie stanę..nawet nie chcę o tym myśleć bo to by było już totalnym obcięciem skrzydeł..
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. Użytkownik N3ver_quit otrzymał za ten post 4 SOGi(-ów) od użytkowników:

    Baloniarz (15-04-14), fallenursus (15-04-14), Pikaczu (15-04-14), USgorn (15-04-14)

  8. #187
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    Pogadaj z Fallenem na temat hormonow tarczycy bo bodajze powinnien lepiej CI t3 przepisac

    Fajne masz to pudeleczko %-)


    Cytat Napisał N3ver_quit Zobacz post
    Haha właśnie prawie tak mówiłam, tzn w inny sposób, że się szykuję na scenę międzynarodową (w sumie jest taki cel i plan) i trzeba mięska zbudować :)
    No dobrze ze ambitne plany mloda jestes jeszcze to czemu nie.
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #188
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First Class3 miesiące zarejestrowany10000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Aktywny użytkownik
    Avatar Pikaczu
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    Skątowni
    Postów
    0
    SOG
    103
    Otrzymał : 65 SOGi w 57 postach

    Domyślnie

    bo to jest tak ze bo oni tam sa znaczy sie dzis i bo yyy policja tam jest%-)i za jakim zawodnikiem stoi sponsor albo który ma układ to wygrywa%-)oj bidna.bedzie dobrze głowa do góry.








































    ty gotujesz ja zmywam%-)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #189
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał USgorn Zobacz post
    Pogadaj z Fallenem na temat hormonow tarczycy bo bodajze powinnien lepiej CI t3 przepisac

    Fajne masz to pudeleczko %-)

    No dobrze ze ambitne plany mloda jestes jeszcze to czemu nie.
    Tak z falennem ten temat przeriobiony już Nie napisałam, skleroza, T3 też idzie razem z T4 ale w mniejszej dawcę, ale ogólnie w PL leczą tarczycę tylko t4, bo t4 pobudza tarczycę do pracy i wpływa na produkcję t3. W każdym bądź razie trzeba trochę poczekać.. zobaczę co będzie jeszcze po tygodniu, po jutrze mam zwiększyc dawkę T4 i się boje tego.. bo jak będę miała jeszcze "lepsze" jazdy, to będę się bać przebywać z ludźmi, żeby nikomu nic nie zrobić hehe Dziś po raz 1 w życiu zrobiłam aeroby w inny sposób - walenie w worek bokserski przez 30 minut, powiem że trochę pomogło wyładować niegatywną energję i agresję - trzeba sobie jakoś radzić Torebeczka, tak jest bardzo kochana, ale wszyscy się pytają czy ja tam nosze kotka hmmm dziwne skojarzenia

    Ciekawie gdzie te moje ambicję mnie doprowadzą ..bo strasznie dużo pałek w koła mam w drodzę do spełnienia tych cełow, planów..marzeń..Ale tak jak mówisz czasu jeszcze mam, teraz tylko praca praca praca i dużooo cierpliwości
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #190
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    moze ze wzgledu na kolor sie z kotem im kojarzy
    medytacja medytacja i jeszcze raz medytacja musisz odnalezc w sobie rownowagie. Do tego modlitwa duzo modlitwy. Za niewielka oplata wprowadze Cie w szczegoly naszego kosciola %-)
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •