Strona 185 z 196 PierwszyPierwszy ... 85135175183184185186187195 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,841 do 1,850 z 1951

Temat: My way to recovery - moja droga w walcę z przeciwnościami losu i powrót na scenę

  1. #1841
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    Czy to oznacza ze jak juz skonczysz te studia to bedziesz pisac nam ze cholesterol jest zabojczy ? xD
    Ladnie ladnie popierdalasz z zdobywaniem wiedzy ;)
    A to w jakim Ty kraju mieszkasz ze mozesz miec dwa Lole ? Bo ze faceci u arabow moga miec dwie lolki to slyszlem. Ale o lolach jeszcze nie ;p
    No i zdrowiej szybko ! ;)
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #1842
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał USgorn Zobacz post
    Czy to oznacza ze jak juz skonczysz te studia to bedziesz pisac nam ze cholesterol jest zabojczy ? xD
    Ladnie ladnie popierdalasz z zdobywaniem wiedzy ;)
    A to w jakim Ty kraju mieszkasz ze mozesz miec dwa Lole ? Bo ze faceci u arabow moga miec dwie lolki to slyszlem. Ale o lolach jeszcze nie ;p
    No i zdrowiej szybko ! ;)
    no wlasnie nie będę zabijać wszystkich kto tak mówi hehe, wlasnie ide wpieprzac tluste swinskie jezyczki hehe

    no bedzie 1 oficjalny a drugi nie hehehe

    dzięki, staram się i cisnę dalej

    Dziś już trochę lepiej się czuje więc moze już jutro coś troche w końcu podzwigam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #1843
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTwoje pierwsza grupaTagger First ClassWeteranOverdrive
    Avatar xxmłodyxx
    Dołączył
    11-01-09
    Skąd
    Lubelskie
    Wiek
    29
    Postów
    3,550
    SOG
    544
    Otrzymał : 504 SOGi w 231 postach

    Domyślnie

    oficjalny nieoficjalny. Nie rozumiem tego narodu ze wschodu ;p
    Ani wódka, ani dropsy nie smakuja tak jak koksy:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #1844
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał xxmłodyxx Zobacz post
    oficjalny nieoficjalny. Nie rozumiem tego narodu ze wschodu ;p
    oficjalny juz dawno sie rucha z inną kobieta haha Nie wiedziałęś że miałam meża? i Sie rok temu rozstaliśmy bo się puścił? Teraz wiesz, mało ważne już dawno Tylko na papierach jeszcze jest mężem
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #1845
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTwoje pierwsza grupaTagger First ClassWeteranOverdrive
    Avatar xxmłodyxx
    Dołączył
    11-01-09
    Skąd
    Lubelskie
    Wiek
    29
    Postów
    3,550
    SOG
    544
    Otrzymał : 504 SOGi w 231 postach

    Domyślnie

    sadzilem ze jestes wolna ;p Wiesz jak sie poznalismy wiec nie sadzilem ze go masz.
    Ani wódka, ani dropsy nie smakuja tak jak koksy:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #1846
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał N3ver_quit Zobacz post
    oficjalny juz dawno sie rucha z inną kobieta haha Nie wiedziałęś że miałam meża? i Sie rok temu rozstaliśmy bo się puścił? Teraz wiesz, mało ważne już dawno Tylko na papierach jeszcze jest mężem
    Pewnie dobry wpierdol dostal

    Cytat Napisał xxmłodyxx Zobacz post
    sadzilem ze jestes wolna ;p Wiesz jak sie poznalismy wiec nie sadzilem ze go masz.
    Dwuznacznie to brzmi musze sie zapytac Dominika o co chodzi xD
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #1847
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał USgorn Zobacz post
    Pewnie dobry wpierdol dostal

    właśnie nie O dziwo żadnego

    Dwuznacznie to brzmi musze sie zapytac Dominika o co chodzi xD
    ahahaha właśnie Dawid o co ci chodzi???? No raczej nie byłam wolna bo byłam z Dominikiem hehehe, a co do byłego papier to tylko papier nie okrela pojecia wolnosci lub nie wolnosci
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #1848
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Ok powracam do zywych

    z tygodnia planowanego wolnego od siłowych przed zmiana planu treningowego zrobiło się 12 dni wolnego od siłowych treningów, antybiotyk , zapalenie oskrzeli i takie tam sprawki. W tych 12 dniach się wplatywało 3 razy łyzwy, po czym oczywiście właśnie się rozchorowałam bardziej i już musiłam iśc na zwolnienie i żreć antybiotyk.

    W poniedziałek w sumie już wróciłam do treninigów, powolutku, zrobiłam w sumie tylko 2 siłowe, i jutro 3 trening poszmigam na łyzwach dopóki lodowisko otwarte. Nauczyłam się robić przeplatanke!

    https://www.youtube.com/watch?v=xosFzLZpXJw

    W poniedziałek tak zajechałam nogi drop setami że cała się trzęsłam ze zmęczenia i oczywiście po tym znowu przyokromny nawrót sypmpomów choroby, obudziłam się jak chomik opuchnięta od stóp do głowy i 3 dni musiałam znowu zrobić off od treningów siłowych i spać po 12-13 godzin..LOL...

    Przez to że miałam duzo dni wolnych od siłowek w końcu doszłam do tego kiedy zaczynam mieć pogorszenie symptomów i nocne dreszcze i te okropne rzucane w zimny pot. Jest to związane ze stanamy zapalnymi w organiżmie, 1 sytuacja: mam przed okresem kiedy jest wysoki poziom estrogenu który zwiększa stany zapalne w organizmie, Sytuacją nr 2: kiedy mocno zajade duże grupy mięsniowe lub się przetrenuje ogólnie, 3 sytuacja: kiedy niedosypiam (dla mnie niedosypianiem jest 7 g, musze spać minimum 9-10 by naprawdę czuć się zregenerowaną.. takie jaja) - jasne kortyzol - źle działanie na nadnercza i takie sobie zakmnięte koło . Sytuacja nr 4 - choroba infekcyjna/wirusowa

    No i włąsnie po 5 tygodniach systemu mi40 nałozyły się wszystkie 4 sytuację hahaha Stąd mocne pogorszenia

    Dobrze że do tego doszłam. Teraz z trenerami zupelnie inaczej będziemy rozplanowywać moje treningi, musze uspokoić swoją głowę trochę i nie cisnąc do rzygow na treningach bo mi to jak narazie szkodzi. Swoją drogą żadnej większej redukcji.. spuchłam że to co zeszło wróciło w jedną noc i na tyle z redukcji.. Musimy bardzo stopniowo i bardzo powolutku działać, a każde moje uczucie przemęczenia nie mogę lekceważyć a tylko koniecznie odpuścić trening i więcej pospać. Myśłalam że ciało jest gotowe ale jednak nie, w sumie to samo mi mółiwa prawie rok temu moja lekarka, że potrzebuje ciało 2 lat zanim znowu móc cięzej zapieprzać na treningach..

    A więc się uspakajam i spokojnie trenuje dalej mniej intensywnie i jeszcze bardziej się słuchając swojego ciała, bo inaczej nigdy nie dojde do remisji i będę w tym samym zakmniętym kole biegać nie 2 lata a o wiele dłużej. Mądrość przybywa hahaha

    Skupiać się teraz będziemy z Kathryn i Craigiem na górnej części plecków - czworoboczny no i jasna sprawa dalej budować szerokość bo szerokości nigdy za mało hehe, barunie, dwójki i łydeczki, reszta szlif. Czwórki dupcia na miejscu, brzusio pod kowderką (hahaha) jest bardzo mocny, biceps triceps na miejscu - własnie mega progres w bicepsie i tricepsie w te 6 tygodni mi40 , nie oczekiwałam ale czuje dobry kawałek mięska na bicku. W ogóle mega duzo plusów naszej współpracy, jestem mega zadowolona i chce dalej z nimi współracować. Będziemy próbować coś tam delikatnie zbijać % tkanki tłuszczowej ale za pomocą zmian w diecie, bawienie się w makra itd, bo szło dobrze dopóki nie spuchłam. Teraz jak trochę wody zeszło widzę że tłuszczyku trochę popaliłam jednak. Wszystko ostrożnie bez żadnych większych zmian które by zestresowały mój organizm

    Jak kogoś interesuje właśnie dobry art na temat treningów i stanów zapalnych: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    Przeszłam na dziczyznę, jem mięsko z jelenia, dzika, dzikiego zająca no i króliczka, wrzucam wątróbke z indyka, język i serducha wieprzowe (bo na wołowe alergia). Mogę jeśc sos tahini, orzeszki laskowe i macadamia, nasiona słonecznika, opórcz gryki nasiona CHia i Amaranthus. Nie jest najgorszej po powolutku coś tam więcej mogę sobie pozwolić, ale z orzechami i nasionami nie przesadzam, czasami wrzucam max 50 gr dziennie, ze 2 razy w tygodniu nie częściej, boje się że większe ilości spowodują że dostanę alergię. Wszystko z głową

    Nadal ćpam nootropiki, nadal się czuje świetnie psychicznie i pochłaniam ksiązki jak nigdy w życiu, dosłownie..POCHŁANIAM. Moc nootropikowa <3
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #1849
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    Ciebie trzeba pilnowac bo taka wariatka jestes 3 razy na lyzwach chora ;p
    Wazne ze organizm sie przyzwyczaj a nie ze tak zawsze juz bedzie ;)
    artykul przeczytam.
    a tak na koniec to cpunka cpunka ;p
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #1850
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał USgorn Zobacz post
    Ciebie trzeba pilnowac bo taka wariatka jestes 3 razy na lyzwach chora ;p
    Wazne ze organizm sie przyzwyczaj a nie ze tak zawsze juz bedzie ;)
    artykul przeczytam.
    a tak na koniec to cpunka cpunka ;p
    zobaczymy jak będzie, trza dojśc do remisji najpierw.. Czas pokaże, juz napewno nigdy nie będę zdrowa i trzeba beędzie zawsze 3x bardziej się pilnowac niż osobom zdrowym.
    Ta niedługo będzie tu taki jeden który mnie będzie pilnował <3 Bo serio jestem walnięta hahaha

    Ćpunka ćpunka ćpunka tra la la la la la :P
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •