Strona 176 z 196 PierwszyPierwszy ... 76126166174175176177178186 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,751 do 1,760 z 1951

Temat: My way to recovery - moja droga w walcę z przeciwnościami losu i powrót na scenę

  1. #1751
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał USgorn Zobacz post
    zabawa dokoncz zdanie ? Ja obstawiam ze leci tak ...wszystkich jebe xD ;p
    co co , cos nie rozumiem myśli hehe :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #1752
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał N3ver_quit Zobacz post
    Z nowym rokiem wszystkich!
    no to zdanie wyglada co najmniej na nie dokonczone ;p
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #1753
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    a co tam się rozpisywać, wszystkiego dobrego i tyle :P Dużo kasy na koks i przyrostów i zdrowka :P
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #1754
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    hehe no Tobie tez wszystkie najlepszego ;)
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #1755
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał USgorn Zobacz post
    hehe no Tobie tez wszystkie najlepszego ;)
    a dziękuje bardzo, wiem że będzie lepiej, zmieniam myślenie, mindset - zmieniam życie ...
    mind.jpg
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #1756
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    heh nowy rok nowe szanse ;)
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #1757
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    31.12.2014

    Porzegnałam ten zły rok treningiem bareczków, maleństwa rosną powolutku ale rosną, spompowane i opuchnięte, kocham te uczucie

    barunie222.jpg


    Po czym spędziłam nowy rok w świętej ciszy i spokoju. Kąpiel w płatkach magnezowych przy świeczuszkach z medytacją. Zaczełam ostatnio się uczyć technik medytacji i coraz lepiej mi idzie, bardzo fajnie wycisza i daje uczuci kontroli nad życiem, podoba mi się. Porzegnałam stały rok wierząc swięcie w to że wszystko co przechodziłam i przechodzę tylko na plus, wyniosłam dużo nauki z tego, zrobiłam się o wiele silniejsza i cierpliwa i wszystko jeszcze będzie. Kathryn (tenerka) oznaczyła mnie w świętym poście który pozakuje w 100% moje uczucia i myśli kiedy na zegarku stykneło 00:00 i na ulicy już był słychać hałas od fejerwerków, zdmuchnełam ogień ze świeczki z wiarą w to że będzie wszystko dobrze, jestem o wiele szczęścliwsza, nie wiem z czego to wynika ale poczułam się wolna od agresji złości i bólu na wszystko co się działo, obiecałam sobie cieszyć się kazdą chwilą życia, nie zabijać w sobie dziecka, więcej się bawić i się śmiać nie bojąc się wyglądać głupio, a niepowodzenia na mojej drodzę wykorzystywać jako broń i jako sposób na bycie silniejszą.

    Jeszcze zaczełam znowu pisać poezję, nie wiem czemu przestałam.. bardzo pomocne w tym by wyllać emocje na papier i tam je zostawić.
    medytacja.nowyrok.jpg


    Post o którym wspominałam:

    "She welcomed the New Year with open arms; she was ready to create a beautiful life, which was well over due. She left behind in 2014 all the tears that were shed from self doubt, self hatred, all the anger, self sabotage, the word “Can’t” And feelings of being unworthy and not deserving. She left all the physical pain and emptiness that living in the darkness for years had left her feeling. She left the negative thoughts, behaviors and people, that didn’t support her and help her grow. She left behind everything that had wounded her in the past years, she refused to take all that pain with her in the New Year, and it is useless energy to keep alive anymore. What she is taking with her is hope, the hope that had been buried so deep and lost within, that she lost the belief in herself, and losing her way. Hope is a beautiful thing because without it, we are not able to see the light. The light that shines from our hearts and warms the soul. She cries tears of joy now because she now knows and believes in herself and gets a fresh new start to prove to herself she is able to accomplish anything she puts her mind to. She is grateful for all the years that passed, all the loss, because she has found herself looking at life from a different perspective, a loving and accepting perspective for herself. Yes, there will be challenges ahead, as there always are, but instead of giving up, she looks forward to the lessons that she must learn. She leaves behind all the negative Anxiety that kept her paralyzed with fear. She welcomes the new powerful force she feels racing through her body, is it a new kind of anxiety, yes it is an excitement to live; she’s never felt this before, she not afraid. Her heart and soul has finally come alive, what a beautiful feeling to start the New Year off right. I’m ready 2015, the new chapter begins, the page is blank, and I’m in control what I choose to write. Day one she begins her journey, the pen begins to write, the fresh new ink is on the paper"
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #1758
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Ok straczy tego dramatyzmu Wczoraj w 1 dzień nowego roku znowu katowałam nogi, dziś mam off a jutro znowu góra ciała + dwóglowe uda..Moje biedne nóżki wymęczone juz na maksa, ciężkie treningi

    40 sek przerwy pomiędzy seriami i ćwiczeniami

    1. 5 serii siadów z gumami na kolanach na 20 powtórzeń
    2. 5 serii sumo squats z hantla na 8 reps
    3. 4 serii wykroków po 50 :) czyli razem 200 ZABÓJSTWO PO TYCH SIADACH, myślałam że płuca wypluje!
    4. Prostowania nóg na maszynie 4 serię na 10 reps
    5. Łydki 5 serii po 15 reps (zmienianie ułożenia stóp - za każdą serią inne)
    6. łydki 5 serii po 15 reps z 3 sekundowym zatrzymaniem w fazie rozciągania + zmienianie ułożenia stóp

    Potem trochę się powygłupiałam potanczyłam bo siłka była pusta A potem 40 minutek marszerowałam o 2 w nocy dodomu
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #1759
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Filmik z nóg z rozgrzewką przed treningiem (elementy dynamicznego strechingu i ćw. na mobilność stawów biodrowych) COS NIE MOGE WKLEIC...


    https://www.youtube.com/watch?v=joiYW2oSmGU

    Wygłupy i tanczenie

    https://www.youtube.com/watch?v=RHBaDefN__I

    Jescze coś z wyglupów

    https://www.youtube.com/watch?v=sDOFfIgt8T4
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #1760
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    A i na temat siadów z gumami, czego nie widać na filmie to że nogi są w ciągłym izometrycznym napięciu, rozpycham gumy jak przy zejściu w dół tak i przy tym jak wracam do góry, ani na chwile pod czas całej serii napięcia nie wolno puszczać. Jeszcze mój tyłek od siadów nigdy tak nie bolał
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •