Strona 128 z 196 PierwszyPierwszy ... 2878118126127128129130138178 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,271 do 1,280 z 1951

Temat: My way to recovery - moja droga w walcę z przeciwnościami losu i powrót na scenę

  1. #1271
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Spokojnie w jeden dzień Rzymu nie zbudowano :) taka akcja to 3tyg Anie 3.dni dusić cię muszę :p
    If youre up for it of course :)
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #1272
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Ogólnie tak proszę się nie śmiać z tego zjdęcia, bo na 1 wyglądam jak na kacu, lub jakiś bokser któremu ostro pobili twarz lub jak by pszczoły pogryzły i dostałam uczulenia

    Nigdy wczęsnie nie robilam sobie zdjęć, nawet twarzy, jak się zaczynała ta reakcja alergiczna i pogorszenia, ale poprzednio - 1.5 tygodnie temu zrobiłam by zobaczyć, i móc porównać jak zacznie się polepszenie, czy kurdę rzeczywiście ja mam problemy z głową i zaburzonym widzeniem siebie i przesadzam trochę, czy naprawdę jestem tak opuchnięta jak mi się wydaje. Bo mama mi nie wierzy mówi że napewno lekko przesadzam i wymyślam coś bo kurde jak można niby tak reagować na jedzenie jak to opisuje, że przecież to nie jest możliwe, siostra też jaja robi i nie rozumie..

    A teraz porownanie..1.5 week ago i dziś na tym samym miejscu w pracy

    roznica.jpg

    Traci się cały zarys twarzy..podpuchnięte nie tylko policzki a nawet oczy, i nie nabierałam powietrza do buzi na 1 zdjęciu jak by coś hehe, odwrotnie chciałam ją wysmuklić jakimś cudem Ito jest tylko twarz.. a to się dzieje z całym ciałem, stawami itd. Więc przynajmniej psychicznie chora nie jestem i nic nie wyolbrzymiam.

    A dziś w końcu powrociły żylki na rękach, i nawet na baruniach zarys zyłek wyszedł. welcome back moje drogie, bardzo za wami tęsknilam <3
    zylkipowrocily.jpg
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #1273
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    buu porownianie nie wyszlo zupelnie inne swiatlo ;p ale roznica jest.

    Co do zylek tu znowu polecam podduszanie ;p

    a tak wgl przylatujesz do Kanady na dniach bo wczoraj mi Dominik napisal "Bede jechal ostatnie cw 5 setow okluzje" ? ;p
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #1274
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał USgorn Zobacz post
    buu porownianie nie wyszlo zupelnie inne swiatlo ;p ale roznica jest.

    Co do zylek tu znowu polecam podduszanie ;p

    a tak wgl przylatujesz do Kanady na dniach bo wczoraj mi Dominik napisal "Bede jechal ostatnie cw 5 setow okluzje" ? ;p
    swiatło inne bo dzienna zmiana i nocna zmiana, ale tu nie trzeba to samo światło żeby zobaczyć jak rysy twarzy zmienione i oczy podpuchnięte jak bym była alkoholiczką jakąś

    podduszanie będzie dopiero w kanadzie hehe więc pewnie zdjęć z żyłkami też :P Niestety nie, na dniach się nie wybieram :(
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #1275
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    a wiadomo czy Ty na pewno tam bialko pijesz czy nie jakis spirytus z woda mieszasz i pozniej puchniesz ;p
    czyli latwo bedzie zauwazyc ze sie przeprowadzilas jak codziennie beda foty zylek. Pekowi juz kiedys radzilem teraz poradze Tobie zbij lodke z drzewa i sprobuj droga morska moze celnicy Cie nie zlapia ;p
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #1276
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał USgorn Zobacz post
    a wiadomo czy Ty na pewno tam bialko pijesz czy nie jakis spirytus z woda mieszasz i pozniej puchniesz ;p
    czyli latwo bedzie zauwazyc ze sie przeprowadzilas jak codziennie beda foty zylek. Pekowi juz kiedys radzilem teraz poradze Tobie zbij lodke z drzewa i sprobuj droga morska moze celnicy Cie nie zlapia ;p
    niom chlam zajadam cukierkami w nocy pod kowdrą i zrzucam na autoagresje hehe

    trochę długo będę wiosłować, ale cóż dobry trening bareczków i pleców
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #1277
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Lepszy humorek więc jest sweet focia w windzie przed treningiem Z tej perspektywy dopóki nikt przy mnie nie stoi nóżki nawet nie wyglądaja az na takie masywnie jak są w rzeczywistości lub kiedy stoje bokiem

    fociawwindzie.jpg

    Po treningu skromna porcja żarcia, wzieło mnie ostro na buraki, po prostu non stop chodzą mi po głowie, czegoś organizm się domaga bo nie jadłam buraków chyba ponad 2 lata. Więc teraz po łyzcze buraczków startych do każdego posiłku będę dawać. Zrobiłam tez kwas buraczany jest mega pomocny przy problemach takie jak mam, jak coś tu pisałam jakie ma prozdrowotne właściwości i jak się robi: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    kwasburaczany.jpgposilekbatatymakrelaburaki.jpg

    Dziś na siłce znowu napad, skończyło się lato wszyscy zaczeli nagle ćwiczyć, siłownia która była zazwyczaj prawie pusta, teraz zawalona na tyle że trzeba walczyć o sprzęt i wolne miejsce. Typowej obwodówki się nie dało zrobić. Więc zrobilam trochę inaczej, po 3 ćwiczenia każde na 3 serii z minimalnymi przrerwami po 20 sek., po czym 7 minut jeden raz bieg, drugi -stepper, 3 - rowerek, 4 - orbitrek, 5 - znowu bieznia

    7 minut bieznia

    1. Przysiady 1-nóz z akcentem na mięsień posladkowy, nagram filmik bo to jest raczej nie spotykane ćwiczonko które robiłam, przysiad jest krzywy hehe, jak na prawej nodzę to biodro przy przysiadzie idzie w prawą stronę. 3 serii 12 reps
    2. Unoszenie piłki zaciśnietej między nogami leżąc 3 serii 30 reps
    3. Wyciskanie hantli na skośnej ławce 3 serię 12 reps

    7 minut stepper

    1. Ściąganie drązka z wyciąga górnego do brzucha w bramie 3 serię 12 reps
    2. Ściaganie trapezu z wyciągu górnego do klaty 3 serię 12 reps
    3. Uginanie hantli nachwytem młotkowym z rotacją siedząc pod skosem 3 serię 12 reps

    7 minut orbitrek

    reszte dopisze w pracy bo zaraz się spóźnie na tramwaj hehehe
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #1278
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    hehe taki miesiac ze sezonowcy sie zwalaja.
    musze kiedys poczytac tego Twoje fb.
    o burakach bym cos napisal ale nie wiem czy wylapiesz poczucie humoru wiec nie napisze.
    no to czytamy sie z pracy ;p

    no mysle ze na taka lodke duzo zarcia by trzeba bylo spakowac ale plecy bys zrobila ze hoho ;p
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #1279
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Jedziemy dalej

    1. Wyciskania na barki na maszynie szerokim nachwytem 3 serię 12 reps
    2. ja to nazywam Kick Unoszenie hantli siedząc do poziomu oczu, ale nie po linii prostej wzdłuż tułowia, a tak jak ostatnie ćw. na tym filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=v8Ipnh4tKOI 3 serię 12 reps
    3. Rozpiętki na TRX - tylni akton + czworoboczny. Idealnie trzeba tak robić żeby jaknajmniej angażować czworoboczny, ale narazie mam za mało sił by przy takim kącie pochylenia targać swoje ciężkie ciałko hehe 3 serię 12 reps

    7 minut rowerek

    1. Popmpki na poręczach z akcentem na triceps 3 serię 10 reps - bo więcej nie daje rady, yeah loser, dawno nie robiłam tego
    2. Przyciąganie stóp pod kątem prostym jak najbliżej do klaty, stopy na TRXie 3 serię 20 reps
    3. Brzuszki w leżeniu na piłce 3 serię 20 reps
    4. Łydki 3 serię 10 reps-10 sek przewy, 20 reps-20sek, 30 reps -30sek, 40 reps-40sek, 50 reps

    7 minut bieżnia

    Wyciszenie i rozciąganie się
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #1280
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał USgorn Zobacz post
    hehe taki miesiac ze sezonowcy sie zwalaja.
    musze kiedys poczytac tego Twoje fb.
    o burakach bym cos napisal ale nie wiem czy wylapiesz poczucie humoru wiec nie napisze.
    no to czytamy sie z pracy ;p

    no mysle ze na taka lodke duzo zarcia by trzeba bylo spakowac ale plecy bys zrobila ze hoho ;p
    noo wyjątkowo dużo kobiet też Trenerzy na siłce widać mają pracę. Z chorej ilości osób dziś tak naprawdę było tylko z 7 stałych i znajomych twarzy.

    Możesz poczytać czemu nie :P chociaż tu dużo ciekawiej jest hehe :P Tam bardziej oficjalnie i trenersko Nie jestem z tych lasek co wrzucają non stop zdjęcia swojej pupy i piszą codziennie posty o tej samej treści - jaka jestem zajefajna, zajebista i jak was chcę motywować wszystkich, wstałam o 5 rano i już na treningu a ty jeszcze śpisz?! no i wszystko w tym stylu hehehe Staram się donieśc do ludzi korzystną i przydatną informację, jej jest więcej niż mojej pupy i samozakochania.

    Dawaj o burakach, chcę usłyszeć, mam dobre poczucie humoru, no a do tego jestem teraz w tych lepszych okresach i humor całkiem dopisuje
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •