Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Temat: bromergon a testosteron

Hybrid View

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar natalia2126
    Dołączył
    23-07-10
    Skąd
    Słupsk
    Postów
    65
    SOG
    0
    Otrzymał : 2 SOGi w 2 postach

    Domyślnie bromergon a testosteron

    Witam jestem po sporej ilości cyklów nigdy nie zbijałem prolaktyny a w badaniach wyszło że mam dość sporo ją podwyższoną i zastanawiam sie czy teraz kiedy jestem na cyklu z testosteronu 750mg omki warto dodać bromegron czy lepiej po cyklu. Nigdy bromergonu nie brałem wiec nie wiem jakie dawki

    deke brałem ale 4 lata temu
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive10000 punktów doświadczenia
    Avatar MAXIMUS 2
    Dołączył
    08-12-09
    Skąd
    Poznań
    Wiek
    50
    Postów
    1,295
    SOG
    47
    Otrzymał : 227 SOGi w 153 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał natalia2126 Zobacz post
    Witam jestem po sporej ilości cyklów nigdy nie zbijałem prolaktyny a w badaniach wyszło że mam dość sporo ją podwyższoną i zastanawiam sie czy teraz kiedy jestem na cyklu z testosteronu 750mg omki warto dodać bromegron czy lepiej po cyklu. Nigdy bromergonu nie brałem wiec nie wiem jakie dawki

    deke brałem ale 4 lata temu
    ja bym dał 1/4 tabsa c2d daj na 2 week zobaczysz jak zareagujesz na bromo dawka nie wielka a powinno zbić i zrób badanie
    i na noc oczywiście
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar natalia2126
    Dołączył
    23-07-10
    Skąd
    Słupsk
    Postów
    65
    SOG
    0
    Otrzymał : 2 SOGi w 2 postach

    Domyślnie

    Maximus
    czytałem właśnie że na noc trochę lipa bo ma się płytki sen, ale znowu czytałem że w dzień jest lipa z powodu skutków ubocznych dajmy ze dam 1/4 tab c2d to nie za mała dawka ? i czy nie ma to negatywnego wpływu na cykl chodzi o to czy nie zatrzyma przyrostów

    No i bym zapomniał czy po 2 tyg jesli okazało by sie ze prolaktyna w normie to odrazu odstawic bromergon bo nie wiem czy mi nie skoczy po odstawieniu
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive10000 punktów doświadczenia
    Avatar MAXIMUS 2
    Dołączył
    08-12-09
    Skąd
    Poznań
    Wiek
    50
    Postów
    1,295
    SOG
    47
    Otrzymał : 227 SOGi w 153 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał natalia2126 Zobacz post
    Maximus
    czytałem właśnie że na noc trochę lipa bo ma się płytki sen, ale znowu czytałem że w dzień jest lipa z powodu skutków ubocznych dajmy ze dam 1/4 tab c2d to nie za mała dawka ? i czy nie ma to negatywnego wpływu na cykl chodzi o to czy nie zatrzyma przyrostów

    No i bym zapomniał czy po 2 tyg jesli okazało by sie ze prolaktyna w normie to odrazu odstawic bromergon bo nie wiem czy mi nie skoczy po odstawieniu
    Dla tego 1/4 tabsa a nie cały :) nie powinno wpływać, a tak na marginesie to jak prolaktyna i estrogen wyjebany w kosmos to i tak o dużych przyrostach nie ma mowy to do stracenia nic nie masz

    Ja brałem na noc i było ok :)

    Bąba to nie tylko wbijanie soków to takze badania chormonów i walka z nimi zreszta wiesz bo nie jesteś z 1 łapanki
    Ostatnio edytowane przez MAXIMUS 2 ; 22-01-14 o 11:06
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •