Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: Soczewki - okulary

Hybrid View

  1. #1
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTwoje pierwsza grupaTagger First ClassWeteranOverdrive
    Avatar xxmłodyxx
    Dołączył
    11-01-09
    Skąd
    Lubelskie
    Wiek
    29
    Postów
    3,550
    SOG
    544
    Otrzymał : 504 SOGi w 231 postach

    Domyślnie Soczewki - okulary

    Witam. Chodze w okularach tzn powinienem juz od sporego czasu. Od jakichs dwóch miesiecy chodze w soczewkach ale nie moze mi dobrac takich zeby były okej. Niewiem czy zrezygnowac. I niewiem czy nie psuje mi sie wzrok od tego. W okularach mam -0.25 a w soczewkach mam juz w jednej -0.5 a w drugim -0.75
    Ani wódka, ani dropsy nie smakuja tak jak koksy:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    Sprobuj u innego okulisty. od zle dobranych bedzie Ci sie bardziej psul wzrok
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First Class3 miesiące zarejestrowany10000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Aktywny użytkownik
    Avatar Pikaczu
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    Skątowni
    Postów
    0
    SOG
    103
    Otrzymał : 65 SOGi w 57 postach

    Domyślnie

    albo jestem tempy jak moje byłe albo poprostu ranga dylematu sięga angielskiej paranoi.okulista bada wzrok.wypisuje co i jak.idziesz do tego od pingli i soczewek i masz.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Twoje pierwsza grupaWeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pumbas
    Dołączył
    24-10-08
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    31
    Postów
    1,059
    SOG
    308
    Otrzymał : 299 SOGi w 189 postach

    Domyślnie

    pika w tym przypadku niestety wszystko wskazuje na to pierwsze, jak ktos zadaje otwarte pytanie na forum co sadzisz o modelu xxx deski snowboardowej to wypowiadasz sie ze chujowy dylemat i trzeba isc do sklepu sportowego zapytać sprzedawcy?..
    to by jedna z wazniejszych funkcji forum dyskusyjnego padla - wymiana opini,dyskusja

    młody z soczewkami i oczami to na maxa różnie, ogólnie musi być dobrze dobrana moc i musisz cały czas mieć albo szkła,albo bryle -> jak będziesz śmigał bez to jedno oko <słabsze> się rozleniwia i wady się zaostrzają
    kontakty nie powinny pogarszać wady - mój kumpel nosi miesięczne purevision nie zdejmując na noc - zapomina o tym, że je nosi, nic mu nie przeszkadzają.. wada mu się zmniejszyla !

    moje oczy nie dają rady na tych soczewkach nawet tylko na dzień, w chuj niewygodne, sztywne. probowalem jeszcze pare inny modeli i bylem kilka razy u fachowcow i mi bardzo ciezko dobrac,
    jakies slabe oczy mam :D krople tez nie pomagaja

    wiec mam podobnie jak Ty - ciezko trafic model i to nie jest kwestia lipnego badania, tylko specyfiki oka , jak dla mnie dobrym rozwiązaniem jest:
    kupuje 2tygodniowe oasis i ubieram tylko na treningi/praca/imprezy etc. na uczelni, w domu, okulary
    zalozenie ich to sekunda wiec czasu nie trace, a oko zanim sie zdazy zmeczyc to juz sa soczewki zdjete

    wiec najlepiej walcz dalej, ale jak jeszcze nie trafiles dobrych kontaktow to wydaje mi sie ze lepiej pomyslec o combinacji z okularami
    nie ma co na sile meczyc oczu, niektorym pasuje nosic 24/7 to niech sobie nosza :p
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •