Strona 24 z 39 PierwszyPierwszy ... 14222324252634 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 387

Temat: Dziennik Treningowy yaro09 !!!!!!!!!!!!!

  1. #231
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Twoje pierwsza grupaWeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pumbas
    Dołączył
    24-10-08
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    31
    Postów
    1,059
    SOG
    308
    Otrzymał : 299 SOGi w 189 postach

    Domyślnie

    co do ilosci kcal to rozumiem, wydawalo m isie ze mowiac ze je mnostwo jedzenia i w 2 tygodniu redu ma zejsc ponizej 2k kcal jednoczesnie dajesz do zrozumienia ze to legit tak samo zrobic zaraz w 3 tyg do ponizej 1k bo nie bedzie nic widac w lustrze.

    po drugie nie mówie tylko o redukcji kcl a o zmianie proporcji makro.
    jak bedzie taki sam deficyt na minusie z jednego makro czy z drugiego to na minusie jest takim samym i spadek wagi bedzie ten sam podobnie jak roznice w lustrze - jak zamieni proporcje pare g wegla z tluszczem to nie ma wiekszego znaczenia na tym poziomie - wydawalo m isie, ze dlatego jestes przeciwnikiem liczenia i cyferek - bo poza skrajnymi rozwiazaniami (keto vs hi carb) nie ma wiekszego znaczenia ile gram tego czy tego sie wsunie, a glownie decyduje o sylwetce sama ilosc zjedzonej szamki i ruchu (treningu)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #232
    Ekspert Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczeniaTrzech znajomychOverdrive
    Avatar yaro09
    Dołączył
    05-02-08
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    4,117
    SOG
    324
    Otrzymał : 387 SOGi w 267 postach

    Domyślnie

    czesc, wczoraj był DNT, więc poszedłem na godzinę na orbitrek, a wieczorem godzinny rower.
    dzisiaj robię plecy + tric.
    ogólnie samopoczucie chuowe, wczoraj sie rozstalem z dziewczyna po dwoch latach, takze troche smutno :( na nic nie mam ochoty..
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #233
    Bywalec Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second ClassOverdrive5000 punktów doświadczenia
    Avatar gl
    Dołączył
    15-10-10
    Skąd
    Edinburgh
    Postów
    556
    SOG
    123
    Otrzymał : 36 SOGi w 33 postach

    Domyślnie

    [QUOTE=yaro09;492389
    ogólnie samopoczucie chuowe, wczoraj sie rozstalem z dziewczyna po dwoch latach, takze troche smutno :( na nic nie mam ochoty..[/QUOTE]

    kazdy z nas tu byl, nie lam sie...zapal ziola, napij sie piwa/wina/whisky/woody..wstan powiedz sobie chuj w to wszystko wale dale,j bedzie nastepna i git;)
    bylem tam gdzie jestes wiele razy..czas leczy rany jak to sie mowi, sie nie lam bedzie git...tego kwiatu to pol swiatu:D
    to co robisz jest dal ciebie, daje ci przyjemnosc i radosc, idz pocwicz poczujesz sie lepiej;)
    Sumus omnes in manu Dei...
    Failure is not an option. You do what it takes to get it done.

    Hated by Many, Loved by Few
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. Użytkownik gl otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    yaro09 (14-05-14)

  5. #234
    Ekspert Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczeniaTrzech znajomychOverdrive
    Avatar yaro09
    Dołączył
    05-02-08
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    4,117
    SOG
    324
    Otrzymał : 387 SOGi w 267 postach

    Domyślnie

    dzieki:) chociaz dzisiaj poszedlem na trening plecy + tric i tak mi nie wszedl ze skonczylem po pół godziny, potem ledwo 20 min aero i do domu.

    nawet nie bede opisywal co robilem bo w ttym momencie to naprawed na nic nie mam ochoty... mam nadzieje ze mi przejdzie,
    bo sie teraz strasznie chu*owo czuje.. wiesz myslalem ze to juz ta jedyna, a tu po dwoch latach jednak znowu niewypał...
    człowiek sie stara (no dobra, moze kilka akcji odjebalem, ale bez przesady...)
    dodatkowo doszły mi jeszcze inne, prywatne problemy, wszystko sie sypie na raz :( :(
    aaaaa w piz*u z tym wszystkim........
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #235
    Moderator Amator Osiągnięcia:
    Tagger First Class1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar Kordian Skibiński
    Dołączył
    18-04-14
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    409
    SOG
    9
    Otrzymał : 62 SOGi w 35 postach

    Domyślnie

    a ja mialem tak na 3 tygodnie przed debiutami - tzn żona akurat mi rogów nie przyprawiła jak narazie :) ale tez nagle na łeb zwaliło mi sie miliard rzeczy , kasy braklo , praca sie skończyla - trzymaj sie będzie lepiej !!
    Treningi personalne na terenie Częstochowy , KONSULTACJE ONLINE - układanie diety , treningów , porady w sprawie suplementacji tel 508 323 682 , trener.kordian@gmail.com , https://www.facebook.com/Trener.Personalny.Kordian
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #236
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar Baloniarz
    Dołączył
    08-05-11
    Wiek
    43
    Postów
    1,349
    SOG
    213
    Otrzymał : 300 SOGi w 168 postach

    Domyślnie

    póki Ci zdrowie nie klęka moim zdaniem nie ma się czym przejmować, trza napierdalać i huj :P
    A kiedy już sięgniemy dna, musimy uważać, żeby to dno nie odpadło.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #237
    Ekspert Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczeniaTrzech znajomychOverdrive
    Avatar yaro09
    Dołączył
    05-02-08
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    4,117
    SOG
    324
    Otrzymał : 387 SOGi w 267 postach

    Domyślnie

    dzieki chlopaki za mile slowa :) baloniarz niby masz rację, bez zdrowia jakby nie patrzec nie da rady,
    ale jeśli ze wszystkim, ze wszystkimi problemami zostajesz juz naprawde calkiem sam, to tez ciezko jest sie ogarnac...
    wlasnie wrocilem do domu, poszedlem sie najebac, wypilem troche, w glowie sie zakrecilo, nic sie nie wydarzylo,
    i znow jestem w tym samym punkcie co bylem
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #238
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Trzymaj się, bo nikt nie jest warty tego by poddać się w sobie ;) mój mężulek mnie po 3 latach tez zostawił i odszedł do jakiejś nowki, właśnie jakieś 2 tygodnie temu, do tego zdrowie się posypało które po malutku staram się posklejać..więc wiem jak to jest kiedy ziemia z pod nóg ucieka. Będzie dobrze z czasem, przynajmniej teraz wiesz że nie jesteś taki sam - może jakoś pomoże
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #239
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class31 dni zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar banita
    Dołączył
    24-04-14
    Skąd
    london
    Postów
    79
    SOG
    6
    Otrzymał : 23 SOGi w 19 postach

    Domyślnie

    Nie wiem ocb, ale przestan sie mazac chlopak. Negatywne nastawienie I zalamywanie sie nic dobrego nie wniesie, a sprowadzi tylko do dolu.

    "Zycie, krew pot I lzy. Wytrzymasz, bo wiele moze wytrzymac zdany sam na siebie chlopaczyna"

    Nic nie dzieje sie bez przyczyny. Wszystko ma sens. To od Ciebie zalezy czy wezmiesz z tego co najlepsze. I wstaniesz jak feniks ku*** z popiolu!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #240
    Ekspert Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczeniaTrzech znajomychOverdrive
    Avatar yaro09
    Dołączył
    05-02-08
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    4,117
    SOG
    324
    Otrzymał : 387 SOGi w 267 postach

    Domyślnie

    dzieki za miłe słowa, juz mi przeszło :) moze nie do konca, ale jest dobrze :)

    miałem isc na rower ale zimno i wieje, wiec pojde na silke, zrobie jakis trening na poręczach, paskach, podestach, drążku,
    a pozniej w ramach aero zrobię pojdę może na wioślarza, a jak nie to orbitrek.

    waga spada, dzisiaj rano 84 kg, czyli już dwa kilo w dół, w lustrze widać ale bardzo minimalnie.
    widocznie mam grubszą warstwę tłuszczu, a mniej mięśni, niż myslałem :P
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •