Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Temat: Zastój w redukcji [fotki] pomóżcie

Threaded View

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class
    Avatar kontrahent1989
    Dołączył
    04-04-13
    Postów
    10
    SOG
    3
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Zastój w redukcji [fotki] pomóżcie

    Witam, z racji, że jestem nowym użytkownikiem króciutkie story o mnie:

    wiek 23
    waga (na tą chwile) 95kg
    wzrost 185cm
    Pas 86-87cm

    Po miesiącu przerwy od siłowni, która miała miejsce prawie cały styczeń postanowiłem wziąć się za zredukowanie smalcu celem stworzenia odpowiednich fundamentów pod budowanie masy

    Po naczytaniu się artykułów nt modnej ostatnio diety LG, i tego typu odmian postanowiłem przy jej pomocy zrzucić smalec czym doprowadziłem się do wyglądu małego słonika [patrz fota 25.02].

    Następnie po stwierdzeniu w panice, że zapuściłem się i jednak diete obfita w węgle, z oknem jedzenia 6h nie pasuje mi postanowiłem spróbować CKD.

    Wszystko fajnie, dzięki CKD, doszedłem już do średniokiepskiej dla mnie formy co było już jakimś krokiem naprzód [patrz fota 1.04] jednak pewna rzecz mnie niepokoi...

    otóż od ponad tygodnia jak nie dłużej pas się całkowicie zatrzymał, mimo ucinania stopniowego kcal oraz dokładania aerobów.

    Na tą chwile mam już: (pisze z głowy bo nie chce mi się liczyć btw dzisiaj znowu)

    2200 kcal
    220 b
    140 t
    14 ww z brokułów

    Startowałem od 3200kcal jak dobrze pamiętam.

    Suplementacja:
    Prozdrowotnie: Omega-3 olimp, 4 capsuły, potas, magnez, cynk, wit c
    Przed treningiem: beta alanina+cytrulina z argininą
    Spalacze: fat transporter+fat burner


    TERAZ W KOŃCU PYTANIE DO WAS:

    CO MAM ROBIĆ DO JASNEJ CHOLERY?

    a)czy dalej ucinać kcal z fatu co ewidentnie nie daje efektów?
    b)czy może pójść po bandzie i np dać 5x pierś z warzywami + łyżka oliwy? wyjdzie sporo poniżej 2000kcal ale jak się bawić to się bawić
    c)robić super czyste ładowania bez żadnych drożdżówek/lodów/cuksów? tylko co to ma za znaczenie jak i tak cały cukier jest wykorzystany do wypchania mięśnie glikogenem i kcal i btw się zgadzają?
    d)macie jakieś inne propozycje ?

    No i mała uwaga, chciałbym z tej redukcji wycisnąć maks ile się da do końca kwietnia, więc nawet straty mięśnia są dopuszczalne, a potem mam zamiar jechać takie minicykle 6tyg masa na 2-3tyg redukcji (wg Słodkiewicza) i zobaczymy co z tego wyjdzie. Tak czy srak do końca kwietnia jedziemy na ostro


    Z góry serdeczne dzięki za pomoc

    /pzdr


    redu.jpg
    Ostatnio edytowane przez kontrahent1989 ; 04-04-13 o 17:21
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •