Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Problem z klatką piersiową

Hybrid View

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class
    Avatar DFingolfin
    Dołączył
    05-03-13
    Postów
    1
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Problem z klatką piersiową

    Witam wszystkich, jestem mężczyzną w wieku 18 lat, mam 175 cm wzrostu i ważę obecnie około 76 kg, ćwiczę tylko w domu, mam do dyspozycji ekspander z maksimum pięcioma sznurami i dwa hantle, każdy po 5 kg. Ćwiczę regularnie co drugi dzień (do tego dochodzą jeszcze różnego rodzaju pompki). Od pewnego czasu zauważyłem problem z klatką piersiową. Otóż lewa pierś jest bardziej rozwinięta (bardziej wypukła i szeroka) od prawej. Przez to klatka piersiowa wygląda nieco nierówno. Czy wiecie jak mogę uporać się z tym problemem i wyrównać prawą stronę do lewej? Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger First ClassTrzech znajomychWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Chcę_być_wielki
    Dołączył
    15-08-10
    Postów
    284
    SOG
    54
    Otrzymał : 27 SOGi w 25 postach

    Domyślnie

    Bo w lewej części jest serce, to dlatego, z czasem się wyrówna tyle ile da radę . a tu coś co Ci się może przydać.
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Jem jak koń, haruje jak wół, by wyglądać jak byk.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class100 punktów doświadczenia7 dni zarejestrowany
    Avatar harpagan
    Dołączył
    02-03-13
    Wiek
    35
    Postów
    28
    SOG
    8
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    hahaha ale głupote wymyśliłeś, a zazwyczaj większość osób ma większą prawą ręke bo serce działa po przekątnej i lewej ręki już niekocha hahahahha
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassStworzenie albumu zdjęćOverdrive5000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar Fit4ever24
    Dołączył
    12-01-13
    Skąd
    Mikrokosmos
    Postów
    771
    SOG
    116
    Otrzymał : 57 SOGi w 47 postach

    Domyślnie

    Jedna strona ciała nigdy nie będzie proporcjonalna do drugiej. Problem moze naprawić wyciskanie sztangielek zamiast sztangi ale ty nie masz żadnego z tych rzeczy. Wrzuć najlepiej zdjęcie
    ''Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie sobie poprzeczki.
    Jedyną miarą sukcesu jest wysiłek, jaki włożyliśmy, aby go osiągnąć"
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Patriot
    Dołączył
    27-12-09
    Skąd
    Białystok
    Postów
    816
    SOG
    25
    Otrzymał : 124 SOGi w 106 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał harpagan Zobacz post
    hahaha ale głupote wymyśliłeś, a zazwyczaj większość osób ma większą prawą ręke bo serce działa po przekątnej i lewej ręki już niekocha hahahahha
    nawet nie wiesz kolego jak bardzo się mylisz, więc nie wysilaj się na ironię :) Trzeba było trochę uważać na biologii, chemia czy fizyka też jest bardzo ciekawa i znajduję zastosowanie w kulturystyce ;)

    Właśnie, że kolega ma rację. Mam to samo lewa część klatki jest u mnie nazwijmy to pełniejsza, w lustrze za bardzo się tego nie zauważa, ale podczas dotykania jest różnica. Jest to właśnie spowodowane nazwijmy to podświadomością organizmu, który stara się "ochronić" serce. Pójdź do dobrego lekarza i zapytaj jeżeli mi nie wierzysz chociaż ton twojej wypowiedzi raczej nie wskazuję, że będziesz tym zainteresowany.


    Do autora,
    jeżeli możesz to wstaw zdjęcie klatki będzie można ocenić czy rzeczywiście ta różnica jest duża. U mnie tak jak mówiłem, na zdjęciu tego nie zauważysz, ale wiele osób już spotkałem z tym, że mają lewą stronę bardziej rozwiniętą, więc jeżeli to nie jest jakaś ogromna dysproporcja to prawdopodobnie jest to właśnie z tym związane (ale jeżeli ta różnica jest już rzeczywiście bardziej wyraźna to powodu trzeba szukać gdzie indziej: jakaś dawna kontuzja? naderwanie mięśnia ?... )
    "Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna: tą rzeczą jest honor."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •