Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Temat: catering dietetyczny, próbował ktoś?

Hybrid View

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteranTagger Second Class
    Avatar szoto
    Dołączył
    25-03-08
    Postów
    12
    SOG
    10
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie catering dietetyczny, próbował ktoś?

    Zaproponowali nam w robocie dopłatę do cateringu dietetycznego, w ramach socjalki. Próbował tego ktoś kiedyś? Niby można wybrać zestaw posiłków do 2500 kalorii ale jak to się ma do treningów? Obecnie jestem na etapie wracania do formy po skręceniu kostki i nie wiem, czy jest sens w to ładować kase, chociaż brzmi to wygodnie, bo za cene luncho-kebsa przywieźliby mi 3 posiłki. Jasne, że samemu można sobie takie rzeczy robić, ale czas to pieniądz :) z góry dzięki za wszelkie info
    PS
    Dziewczyny robiły zdjęcia tego czegoś, mogę potem ew. wstawić. One się tym jarają strasznie, ale ja tam im nie ufam ;P
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    przede wszystkim napisz co w tym ma być, jakie ilości i jakie potrawy jak przyrządzane.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteranTagger Second Class
    Avatar szoto
    Dołączył
    25-03-08
    Postów
    12
    SOG
    10
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    ok, ze stronki mam tak:
    przykładowe posiłki przy opcji 2500kalorii dziennie:
    II śniadanie (200kcal): Gazpacho lub sałatka z selera, ananasa, szynki, kukurydzy i kiwi
    Obiad (850kcal): Mięso z udek kurczaka ze śliwkami, warzywa gotowane, kasza jaglana
    Podwieczorek (200kcal): Owoce z migdałami, rodzynkami i sosem jogurtowo-waniliowym
    Kolacja (550): Sałatka z makaronu, czerwonej papryki, pomidorów i mozzarelli, mix sałat, pieczywo
    ilości nie znam, nie napisali na stronce
    co do przyrzadzania to pisza oczywiscie, ze samo zdrowe, na parze, i takie tam, stad tez moje pytanie czy ktosc juz korzystal z takich uslug. Wiadomo, ze moga robic na parze, ale np. bez zadnych przypraw i wtedy lipa... :P
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    ja bym do tego nawet nie podchwodził,płacisz za jeden konkretny posiłek i to z udek które w sklepie kosztują 8zł za kg, dodatkowo masz sałatki z jakimis pewnie tnaimi wędlinami itp itd, jesli powaznie cwiczysz na siłwoni to lepiej poswieć te kilka minut na gotowanie i wtedy wiesz co jesz bo sam kupujesz produkty i codziennie możesz robić coś innego a nie z góry ustalone menu. mi przyrządzenie jedzenia na cały dzięn trwa max 40min.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •