Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Temat: Dręczące pytaniie

Hybrid View

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class31 dni zarejestrowany100 punktów doświadczenia
    Avatar tomasz kwiecinski
    Dołączył
    22-11-11
    Postów
    8
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Dręczące pytaniie

    Witam wszystkich mam pytanie które nurtuje mnie od dłuższego czasu chciałbym przytyć ok 8 kg masy mięśniowej .
    Wrócilem do treningu po ok 2 latach wcześniej ćwiczyłem 4 lata z lekkimi przerwami zawsze stosowałem i stosuje dietę . Oczywiście w miarę możliwości praca nie zawsze pozwala na prowadzenie 100% diety ale zawsze staram się utrzymywać Mam 173cm wzrostu 72 kg wagi i 26 lat.Chciałbym powrócić do dawnej wagi ok 80 kg tylko że w poprzednich latach gdy ćwiczyłem stosowałem do polepszenia diety gajnery i faktycznie przytyłem tylko troszkę się zatłuściłem .Poradzicie mi kupić gajnery ?Jak tok co proponujecie, i na lato jakieś spalacze tłuszczu ?Czy od razu budować masę mięśniową niezatłuszczajac się a jak tak to czym się wspomagać ? Na wrzesień będę starał się do straży i nie chce biegać w lato z brzuchem po kolana ha ha a nie mówiąc o podnoszeniu się na drążku
    Mam nadzieję że pomożecie koledzy
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Początkujący Osiągnięcia:
    Tagger First ClassStworzenie albumu zdjęćWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar dirtyhaus
    Dołączył
    06-10-10
    Postów
    102
    SOG
    21
    Otrzymał : 6 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    Gajner dla mnie to zbędny produkt. Lepiej coś zjeść normalnego albo samemu sobie go zrobić. Wystarczy, że będziesz trzymać dietę która będzie dla Ciebie właściwa, trenował i właściwie się regenerował, wtedy dojdziesz do celu.
    Możesz teraz pocisnąć w masę a na lato zrobisz redukcję. Nie musisz kupować spalaczy na redukcję, wystarczy bcaa i białko do uzupełnienia diety ( ale to też niekoniecznie ) Do tego właściwa dieta i aeroby.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class31 dni zarejestrowany100 punktów doświadczenia
    Avatar tomasz kwiecinski
    Dołączył
    22-11-11
    Postów
    8
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Tak tylko ciężko jest wchłaniać taka masę węglowodanów i białka zwłaszcza gdy chodzi się do pracy rano a wraca po 17 .Staram się pilnować i w pracy wcinam obiadek wczesniej przyrządzony .Chciałem wspomóc się jakimś suplementem ale nie wiem czemu sporo ludzi odradza branie suplementów zastanawiam się co z tym począć. Przed przerwą treningową do diety dodawałem węglowodany i aminokwasy i masa szła do przodu , tylko boje się że zacznie się wcinać masówkę i obudzę się w czerwcu z brzucholem i ciężko będzie się podciągać na drążku z takim balastem ha ha Doradzicie co począć !!!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Kubek platkow+lycha masla.orzechowego naturalnego-najlepiej migdalowe+30gr bialka+chude mleko lub woda i masz gainer lub zamiennik posilki.
    W pracy jestem.srednio 9h i daje rade wszamac 6-7razy dzinnie.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •