Pokaż wyniki od 1 do 10 z 858

Temat: CrossFit nowy etap w treningach!

Threaded View

  1. #35
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    rozumiemy się idealnie, ja tylko jeszcze podął bym przyklad Waldemara Nola kiedyś w jednym z wywiadów jak został spytany jak kiedys przygotowywali się na zawody jak nie było tylu suplementów, odpowiedzia ze jadło się co było, bo nie bylo jak teraz z epólki się uginały od jedzenia, to pamięta sytuacje jak jechali gdzies na zaowdy, daleko, po drodze(kilka godz przed zawodami) zatrzymali się w barze przydroznym zjedli, jakiś bigos, flaki, zapili herbatą i pojechali na zawody. A sami pamiętacie jak wyglądął Nol na scenie w latach świetności.
    Ja cąły czas podkreślam że żeby dobrze wygladac trzeba dołożyć do tego wysiłku, nie ma łatwo że tylko czysta dieta i szybki trening i oczekujemy efektów z kosmosu. Sam widze to po sobie i po "łepkach" których duzo razy tu na forum opisywałem, że jedza co popadnie, bez nawet kszty wiedzy na temat diety, trenuja ostro na siłkach w piwnicach a wyglądają o wiele lepiej od tych naszych wszystkich fachowców którzy bilansują posilki, liczą kalorie i ciągle nie ma formy, bo to bo sramto. Zaczeło mnie to zastanawiac jak doszedłem do takiego poziomu że ważąc ok 92-95kg żarłem dziennie po 1kg miesa 5torebek ryżu, sterty świeżych warzyw (bo tak trzeba tylko tak witaminy dostarczymy) o sałatkach ze słoików nie myslaem bo to fe i nie ma witamin, do tego po 5jaj, owsianki, różnego rodzaju nasion, białka, kreatyny, liczenie białeczek ze musze zjesć minimum te 2,5g białka, a efektem tego było to że wygladąłme tłusto, tak sie czułem i wyglądąłem, zero kondycji i kieszen pusta bo zarabiałem ok 2000 a ledwo mi starczało bo żarcie dziennie wychodziło ok 40zł przy takich ilościach, a jestem pewien ze gdybym teraz dziennie spozywał 100g białka do tego z torebke ruzy pare kromek chleba i ziemniaki o w pół roku zrobił bym mega sylwetke plażową, obecnie jestem zadowolony z sylwetki przy tym co em a jest tak opisuje z tym ze id ena piwo, chipsy, w domu non stop sukierki, wędliny i co? nadal trzymam taki poziom tkanki jak na zdjeciach. no ale jak ktos lubi liczyc wszytko jak w zegarku to prosze bardzo. Rocky ciągle mi dupe truje o to ze forme straciłem ze takie mega spadki a ja sie czuje dobrze bo obiegamw koło połowe tego forum ,część przeskocze a i siły zostanie zeby zrobić pare frontprzysiadów ze 100kg sztangą czy ciągi po 150kg :) jest dobrze Panowie a bedzi etylko lepiej :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. Użytkownik Micek185 otrzymał za ten post 3 SOGi(-ów) od użytkowników:

    fallenursus (06-09-13), kfc (06-09-13), Patriot (06-09-13)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •