Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Ważna sprawa

Hybrid View

  1. #1
    Doradca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pioter1994
    Dołączył
    16-03-10
    Skąd
    Bydgoszcz
    Wiek
    29
    Postów
    2,012
    SOG
    939
    Otrzymał : 190 SOGi w 147 postach

    Domyślnie Ważna sprawa

    Jestem chory i nie wiem co robić z kreatyną. Biorę już ponad 6 tyg. po 10 gram dziennie, zachorowałem i nie wiem czy odłożyć i nie brać czy zmniejszyć dawki. Do tego jak byłem u lekarza to zlecił mi badanie na kreatyninę.

    1. Czy mam brać dalej jak jestem chory, czy może odłożyć i po badaniach znowu zacząć?

    2. Czy jak będe miał badnie na kreatyninę to wyjdzie też kreatyna? Kurde żeby moi rodzice się nie skumali że biorę, bo lipa będzie :P Aha i czy jakbym teraz odłożył a w pon. mam badanie to czy mi się jej poziom obniży ?
    TRAIN INSANE!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Bywalec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger First Class1 rok zarejestrowany
    Avatar kitamo
    Dołączył
    16-04-11
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    43
    Postów
    466
    SOG
    17
    Otrzymał : 47 SOGi w 41 postach

    Domyślnie

    A co powiedzial lekarz ? Powiedziales mu o kreatynie ?

    i co to znaczy ze jestes chory ? masz przeziebienie czy bola Cie nerki czy jak ?

    Moim zdaniem odlozyc jak najbardziej i zrobic najpierw badania.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Doradca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pioter1994
    Dołączył
    16-03-10
    Skąd
    Bydgoszcz
    Wiek
    29
    Postów
    2,012
    SOG
    939
    Otrzymał : 190 SOGi w 147 postach

    Domyślnie

    Przez pierwsze dni czułem się osłabiony, bolało mnie gardło i głowa mocno, ale wziąłem kilka tabletek na gardło i przeszło, ale gorączka i ból głowy został. Wczoraj jednak coś mi na żołądku stanęło i zmuszałem się do wymiotów, ale nic nie dawało. W końcu wieczorem wszystko poszło. Dzisiaj rano wstałem ból głowy i 38 stopni. To bankowo jakiś wirus bo ostatnio wszyscy u mnie chorują.

    Co do kreatyny, nic nie mówiłem. Nerki mnie nie bolą, z brzuchem wszystko w porządku, tylko gorączka i łeb mnie napierdziela, przedtem gardło.

    Tata tam gadał lekarzowi o mojej diecie wysokobiałkowej i lekarz zlecił mi badanie na kreatyninę. Nie chce by na badaniach wyszło że kretę brałem :L tylko o to chodzi, dlatego chce odpuścić i po badaniach znów zacząć brać. Co do diety to przez kilka dni mam jeść posiłki lekkostrawne, mało białka i tłuszczy + pić dużo wody bo odwodniony jestem przez wymioty i gorączkę.

    Dlatego pytam czy na badaniu wyjdzie mi podwyższony poziom kreatyniny przez białko i kretę i czy kreatynę też zbadają?
    Miał ktoś takie badanie???
    TRAIN INSANE!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Bywalec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger First Class1 rok zarejestrowany
    Avatar kitamo
    Dołączył
    16-04-11
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    43
    Postów
    466
    SOG
    17
    Otrzymał : 47 SOGi w 41 postach

    Domyślnie

    Jesli lekarz uslyszal o diecie wysokobialkowej, to na bank bedzie zrobiony pelen profil na nerki. Lekarz to nie idota, wie ze wszystkiego mozesz mu nie powiedziec. Pytanie tylko jak wyjdzie kreatynina. Lekarzowi glownie chodzi o sprawdzenie nerek bo przy diecie wysokobialkowej nerki dostaja po dupie i dlatego zlecil te badania. Kreatynina pojawi sie ta mpewnie na 100% ale jej poziom nie musi byc mega wysoki. Odstaw krete, i normalnie zrob treningi powinno to zmniejszyc nieco wynik.
    Z drugiej strony to dobrze ze bedziesz mial te badania, przydadza sie w przyszlej suplementacji, i w sumie masz 17 lat wiec hmmm no nie jestes malym chlopcem. lekarz tez nie musi uswiadamiac rodzicow ze moze zresz kreatyne. jak ja wyladowalem w wieku 17lat w szpitalu z powodu nerek to przyszla do mnie lekarka i porozmawiala w 4 oczy na temat tego co ewentualnie moge brac (wtedy akurat nic nie bralem wiec problemu nie bylo) i w papierach mialem wyraznie zaznaczone "sylwetka silnie zbudowana, wyrzezbiona" bo byla to informacja dla innych lekarzy ktorzy mnie badali. Rodzice nie dostali zadnego dodatkowego info choc akurat w moim przypadku nie byl to problem.
    Musisz pogadac z lekarzem najlepiej w 4 oczy i tyle.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. Użytkownik kitamo otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Pioter1994 (15-09-11)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •