Witam. Na wstępie powiem iż chciałem z masy tłuszczowej :P wyrobic się troche . Tzn mam 92kg/180cm mam 18 lat, jestem chory na cukrzyce typu 1. Ale mi to w niczym nie przeszkadza, Gdy chodzę w koszulkach widać mi bardzo "cycki" , jest to trochę denerwujące i taka tłusta łapa. Chciałem wziąść się za siebie i tak zacząłem chodzić na domową siłownię ( mamy wyciąg nawet ) trójkąt,kierownica, itp. 2 ławeczki , sztangi i hantle. I tak chciałem spytac kogoś doświadczonego , aby podał jakiś plan treningowy dla mnie , bo z tego tłuszczu chciałem zrobić tak aby ten tłuszcz przerobić na mięśnie, żeby to ładnie wyrzeźbić, nie chce być super elo koksem , chce aby to jakoś tylko wyglądało. Podniosę na klatke ok. 40 kg , jestem słaby jak barszcz, od tygodnia cwicze na sucho sobie, myślałem także nad jakimiś odżywkami, hmm co polecacie?. I tak jak pytałem wyżej niech mi ktoś doradzi jak cwiczyć , co ćwiczyć, bo moge chodzić na tą siłownie 4 razy w tygodniu, prosze o jakiś plan, i wybór odżywki ktora mi pomoże, z góry dziekuje i przepraszam za chaotykę w poście ( jeśli takowa wystąpiła )