Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Temat: Bark

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar andre
    Dołączył
    03-03-10
    Postów
    45
    SOG
    6
    Otrzymał : 5 SOGi w 3 postach

    Domyślnie Bark

    Witam.
    Od około 2 lat mam problemy z barkiem. 4 lata temu zlamalem powaznie szyjke kosci glownej ramienia, mialem druty. I teraz przez jakies 2 miesiace wszystko jest dobrze, i pozniej zaczyna mnie napier***ć. Ból jest na tyle silny ze nie moge podniesc reki. Uniemozliwia mi to niestety chodzenie na silownie... a zadnego sensu nie ma cwiczenie 2 miesiace a pozniej miesiac albo wiecej przerwy i leczenia sie...
    Żadne maści przeciwzapalne nie pomagaja, tabletki przeciwbólowe rowniez. Co polecicie? Wybrac sie na przeswietlenie? Tylko wydaje mi sie ze nic nie zdiagnozuja skoro raz jest dobrze raz nie :/
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Moderator #Dla zielonych Ekspert Osiągnięcia:
    OverdriveTagger First Class10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar luo
    Dołączył
    02-03-09
    Skąd
    Wschód
    Wiek
    33
    Postów
    2,807
    SOG
    531
    Otrzymał : 510 SOGi w 393 postach

    Domyślnie

    Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz.. Szyjka dobrze się zrosła? chodziłeś na jakieś kontrole przez te 4 lata?
    Zrób prześwietlenie i zajdź na konsultację do dobrego ortopedy/traumatologa. Nie zaszkodzi też jak fizjoterapeuta rzuci na to okiem.
    NLPZ'ty to tylko leki doraźne. Zmniejszają stan zapalny, ale nie leczą urazów
    Your dreams are always gonna be the most important to you, than they will be to anybody else.

    So keep dreaming. Keep believing. Keep pressing forward.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar łysy76
    Dołączył
    22-02-11
    Postów
    2
    SOG
    0
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    Witaj.
    Miałem taki sam problem z barkiem jak opisujesz. Problemy ze snem ( ból podczas przekręcania sie na łóżku ) brak możliwości podniesienia ręki do góry czy nawet problemy z ubraniem się . Niestety okazało się że jest to zapalenie stawu barkowego. Muszę Cię zmartwić - miesiąc odpoczynku i maści przeciwzapalne nic nie dadzą ( a już napewno nie stosuj rozgrzewających bo nasilają ból !!! ). Wizyta u dobrego ortopedy , leki ( nie zgadzaj się pochopnie na steryd ) i fizjoterapia ( leczenie prądem , zimnem , rehabilitacja ruchowa ) . Ja miałem przerwę prawie rok czasu - i taka moja rada zajmij się tematem jak najszybciej aby nie doszło do zwyrodnienia stawu barkowego bo nawet nie będziesz mógł sobie tyłka podetrzeć ; mam takiego znajomego który do tego dopuścił. Dużo straszenia ale problem jest dość poważny :-(
    Pozdro.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. Użytkownik łysy76 otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    andre (22-02-11)

  5. #4
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar andre
    Dołączył
    03-03-10
    Postów
    45
    SOG
    6
    Otrzymał : 5 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    ja pier****
    no w piatek mam wizyte u ortopedy wiec bede wiedzial co i jak... przeciez to jest masakra, jak np. chodze to jeszcze jakos idzie zniesc ten bol ale np. w autobusie, gdzie siedze bez ruchu 40minut nie idzie wytrzymac tak napierd***a. Leki przeciwbolowe typu np. apap naszczescie troche zmniejszaja ten bol. Jak wygladalo Twoje leczenie wogole? sterydami bark leczyc?;o
    Dzieki za odp.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #5
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar łysy76
    Dołączył
    22-02-11
    Postów
    2
    SOG
    0
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    U mnie wyglądało to w ten sposób że najpierw miałem kurację antybiotykową przez 2 tygodnie ( nie pamiętam nazwy antybiotyku było to dość dawno ) + jakieś tabletki do regeneracji stawów ( dodatkowo brałem glutaminę ) + na ból niestety ketonal w tabletkach ( apapy i ibupromy niestety nie działały ) i po miesiącu fizykoterapia. Dodatkowo robiłem sobie ''lodowe okłady'' - można je kupić w aptece ( bardzo pomocne podczas bólu ). Steryd stosują w postaci zastrzyków bezpośrednio w staw barkowy - podobno działa najszybciej ale póżniej ma efekty uboczne ( takie informacje wyczytałem na forach i potwierdziłem u lekarza ) dlatego zrezygnowałem z takiej wersji ; chociaż najpierw pan ortopeda mnie do tego usilnie namawiał. Od tamtej pory minęło już z 5 lat i powiem Ci że niestety nadal uważam na bark podczas ćwiczenia i staram się go nie przeciążać bo potrafi dać o sobie znać.

    Pozdrowionka i powodzenia w kuracji - oby jak najszybszej.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #6
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar andre
    Dołączył
    03-03-10
    Postów
    45
    SOG
    6
    Otrzymał : 5 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    no niestety ale koniec z silownia... okazalo sie ze jak mialem skladana operacyjnie 4 lata temu szyjke kosci glownej ramienia, to mi zle zlozyli. doszlo do niedokrwienia(byl to czas w ktorym roslem) i nie urosla mi jakas glowka w barku... przez to mam popierdolony caly bark, masakra. nie wykonywac prac fizycznych, silownia odpada, nawet kur*a spac nie moge na tej rece. dostalem zastrzyk z tych sterydow i zapisal na fizjoterapie... bo nie niby nie idzie tego wyleczyc. moge sadzic tych co skladali mi reke 4 lata temu ze zjeba** sprawe? mam jakies szanse na wygranie?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #7
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdriveTagger Second ClassWeteran
    Avatar Sosna91
    Dołączył
    09-10-08
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    4,190
    SOG
    873
    Otrzymał : 906 SOGi w 560 postach

    Domyślnie

    masz szanse i próbuj, jesli rzeczywiscie wina leży po stronie lekaży to nawet bym sie nie zastnawiał bo jakby nie było ta operacja mogła wpłynąc na całe Twoje życie, może chcaiłeś zostać zawodowym kulturystom albo strongman a teraz to klapa.
    "Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , stają się z czasem przyjemniejsze i łagodniejsze , najsurowszy zaś sposób życia może stać się przyzwyczajeniem , a przez to przyjemnością."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #8
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar andre
    Dołączył
    03-03-10
    Postów
    45
    SOG
    6
    Otrzymał : 5 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    pojade do innego ortopedy i sie dowiem co on powie mi na ten temat... na zdjeciu z rendgenowskim nawet widac ze ta kosc jest krzywa. no wplynelo i to bardzo bo nie wiem co teraz bedzie z wojskiem
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #9
    Moderator #Dla zielonych Ekspert Osiągnięcia:
    OverdriveTagger First Class10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar luo
    Dołączył
    02-03-09
    Skąd
    Wschód
    Wiek
    33
    Postów
    2,807
    SOG
    531
    Otrzymał : 510 SOGi w 393 postach

    Domyślnie

    Tak jak myślałem na początku;/ Dziwi mnie jedno dlaczego lekarze nie robili rutynowych kontroli po zabiegu, przecież to normalne, że młody człowiek rośnie.. Widać Polska służba zdrowia taka już jest, jak sam czegoś nie dopilnujesz to chuy będziesz wiedział

    Najlepiej zajdź do jakiegoś kompetentnego adwokata, niech Ci powie jak to wygląda w świetle prawa
    Możesz też za darmo popytać ludzi na tym forum [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Your dreams are always gonna be the most important to you, than they will be to anybody else.

    So keep dreaming. Keep believing. Keep pressing forward.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #10
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    kwa mlody wspolczuje.
    idz na konsultacje.....z prawnikiem.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •