hmm obejrzalem dziś seminarium z radkiem słodkiewiczem i mam pewien dylemat.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
mianowicie od okolo pół roku robie splita lecz łacze partie i dopieram cwiczenia sam, tak jak 'czuje' organizm a wiec zdarza mi się łączyć barki z bicepsem\tricepsem, plecy z biceps\tric roznie czasem nogi\biceps trening mam co 2dni i po prostu sięgam pamięcią wstecz co robiłem ostatnio i co warto dziś. podobna kwestia jest z doborem ćwiczem, praktycznie co trening jest on inny, zeby nie bylo monotonii zmieniam, kombinuje, nawet ciezary czasem progres w seriach czasem regres, i wydaje mi się że takie cos na mnie działa, po obejreniu wlasnie Radka on sugeruje jednak aby cyklicznie zmieniac, a wiec co np 6tygodnie bo miesien nie zdoła sie zaadaptować do danego treningu wiec albo nie bedzie efektow albo bedzie mniejsze. Chcę aby mój trening był jak najskuteczniejszy dlatego zastanawiam się co robić, bo wiadomo ze zanim zauwazymy zastoj to mija min 4tygodnie czasem wiecej.

chętnie posłucham waszych opini na ten temat jak uważacie ale dobrze by było aby wasz staż nie był mniejszy niż np 2lata bo jak ktoś ćwiczy niecały rok to zbytnio nie po obcował z wieloma metodami treningowymi a i tez w tym okresie to mozna powiedziec byle jaki trening daje efekty jak sie je.

pozdro