Witam
Mam zamiar zrobic cykl jeden a porzadny.Zaznacze ze wczesniej zjadlem jakies 200 tabletek wina i z 250 metki.
Generalnie nie chce kluc sie co pare miesiecy,chce miec wieksza lapke i kaptur.Ostatnie miesiace na silce zlozylem szczegolna uwage na te partie miesnie i ciezko.Probowalem roznych suplementow i naprawde ciezko,lapka stanela mi na 45 czesem 46 i ni cholery w gore,a mi sie marzy 5 z przodu.
wracajac do tematu to zakupilem juz 30 strzalow omki,30 deki i 300 tabletek wina,wiec towar kupilem a teraz zaczalem czytac na temat tej omki i zaczynam sie bac poniewaz jest odradzana i bardzo zatrzymuje tez wode w organizmie noi duze spadki po cyklu.Rozmawialem ze znajomym kulturysta i dowiedzialem sie ze jak skoncentruje sie na diecie to niepowinienem zatrzymac duzo wody a co do spadku po cyklu to powiedzial ze wazne zeby sie dobrze odblokowac i zmienic trening zaraz na koniec cyklu na pompke i bede zadowolony.
Ja tez myslalem sobie zeby wziac polowe omki czyli 15+30 deki i w polowie cyklu dolozyc 15 testosteronu.
Cykl zmysle ze 12tygodni w 8 zaczne wino a jak skoncze testosterony od razu na kreatyne a wino do konca po 60 mg dziennie.
Co o tym wszystkim myslicie,generalnie dzisiaj mial byc pierwszy strzal ale wstrzymuje sie pare dni.Z gory dziekuje za pomoc.pozdrawiam